Gilotyna

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Gilotyna” – 20 maja

13:37, 13.05.2011
„Gilotyna” – 20 maja Rosja, Brazylia, a może Chiny? Dowiedzcie się, o czym marzą uczestnicy piątkowego gilotynowego starcia – Ewa, Łukasz, Marlena i Jan. W tym odcinku sprawdzimy też, czy gra w scrabble i rozwiązywanie sudoku pomagają w walce o najwyższą nagrodę w „Gilotynie”?

Rosja, Brazylia, a może Chiny? Dowiedzcie się, o czym marzą uczestnicy piątkowego gilotynowego starcia – Ewa, Łukasz, Marlena i Jan. W tym odcinku sprawdzimy też, czy gra w scrabble i rozwiązywanie sudoku pomagają w walce o najwyższą nagrodę w „Gilotynie”?

Gilotyna (fot. TVP)
Gilotyna (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Ewa Jabłońska ma 23 lata. Pochodzi z Goławina, ale studiuje zarządzanie w Warszawie. Jest wiecznie uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Kolekcjonuje i pasjami ogląda filmy. Za największe arcydzieło kina uważa „Ojca Chrzestnego”. W wolnych chwilach gra w scrabble i rozwiązuje sudoku. Marzy o podróży do Rosji i założeniu własnej firmy odzieżowej. Kto wie? Może dzięki udziałowi w programie uda jej się spełnić te marzenia?

26-letni Łukasz Góźdź jest dumnym ojcem 10-miesięcznych bliźniaków – Adama i Kuby. Na co dzień zajmuje się wycenianiem procedur medycznych w jednym ze szczecińskich szpitali. Fan sportów, przede wszystkim piłki nożnej, siatkówki i snookera. Z sukcesami występował już w teleturniejach „Jeden z dziesięciu” i „Jaka to melodia”. Czy te doświadczenia pomogą mu w „Gilotynie” i będzie mógł zabrać swoją rodzinę na wycieczkę po Europie?

Marlena Hedeszyńska, 30-letnia magister pedagogiki resocjalizacyjnej z Legnicy, spełnia się obecnie przede wszystkim jako mama. Uwielbia góry. Chciałaby zdobyć Rysy, najwyższy szczyt polskich Tatr. Jej pasją są podróże. Marzy o tym, by zwiedzić Chiny.

Daleko, bo aż do Brazylii, chciałby pojechać też 54-letni Jan Chwalewski z Pabianic. Mógłby tam do woli oddawać się swojej pasji – polowaniu na dzikie zwierzęta... z aparatem! Jan pracuje w firmie produkującej wiązki kablowe do samochodów. Kocha włoskie wina i grecką muzykę. Kibicuje Adamowi Małyszowi, Justynie Kowalczyk i polskiej reprezentacji w piłce nożnej.
br /> A komu Wy będziecie kibicować? Oglądajcie „Gilotynę” w najbliższy piątek, 20 maja, o 17:25 w TVP2!