Gilotyna

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Gilotyna” – 26 maja

13:15, 24.05.2011
„Gilotyna” – 26 maja Polonistka, technolog żywności, doradca techniczny czy pracownik punktu obsługi klienta? Kto będzie najlepszy w czwartkowej „Gilotynie”?

Polonistka, technolog żywności, doradca techniczny czy pracownik punktu obsługi klienta? Kto będzie najlepszy w czwartkowej „Gilotynie”?

(fot. Mastiff Media)
(fot. Mastiff Media)

Podziel się:   Więcej
Ilona Wilk ma 24 lata i jest technologiem żywności. Mieszka w Sochaczewie. Obecnie pracuje w firmie projektowo-usługowej z branży spożywczej. Namiętnie słucha reggae. Lubi oglądać dobre filmy i czytać książki, szczególnie Dana Browna i Emily Giffin. Marzy o podróży do słonecznej Italii.

Radosław Kotyński jest doradcą technicznym w markecie budowlanym w Skierniewicach. Ma 34 lata i dwójkę dzieci. Lubi swoją pracę, bo pozwala mu na częste kontakty z ludźmi. Fascynuje go tematyka II Wojny Światowej. Interesuje się również sportem i geografią. Jest wiernym fanem Legii Warszawa. Ewentualną wygraną chciałby przeznaczyć na wycieczkę z dziećmi do EuroDisneylandu pod Paryżem.

29-letni Marcin Krachulec mieszka w Łodzi. Wkrótce zostanie inżynierem, ale na razie pracuje w punkcie obsługi klienta branży RTV i AGD. Miłośnik sportu i muzyki elektronicznej. Nie wyobraża sobie życia bez internetu. Jego największym marzeniem jest remont mieszkania. Chciałby też zabrać żonę na egzotyczną wycieczkę.

Grażyna Adydan, z wykształcenia polonistka, kilkanaście lat przepracowała w jednej z kieleckich szkół. Obecnie pracuje jako doradca finansowy. Prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Jest wegetarianką i ćwiczy jogę. Wydała też debiutancką powieść. Jeśli wygra, pojedzie do Paryża, by pod wieżą Eiffla wypić urodzinowego szampana.

Komu z nich uda się spełnić marzenia? Oglądajcie „Gilotynę” w najbliższy czwartek, 26 maja, o 17.25 w TVP2!