Gilotyna

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Gilotyna” – 27 maja

13:15, 24.05.2011
„Gilotyna” – 27 maja W piątkowej „Gilotynie” wystąpi Joanna Koczaska, Tomasz Brede, Grzegorz Chraniuk i Janina Maronde. Komu z nich uda się dotrzeć do finału?

W piątkowej „Gilotynie” wystąpi Joanna Koczaska, Tomasz Brede, Grzegorz Chraniuk i Janina Maronde. Komu z nich uda się dotrzeć do finału?

(fot. MastiffMedia)
(fot. MastiffMedia)

Podziel się:   Więcej
24-letnia Joanna studiuje Logopedię w Warszawie. Uwielbia czytać książki. Interesuje się też sportem, zwłaszcza siatkówką. Namiętnie ogląda komedie romantyczne i seriale telewizyjnej Dwójki. „Gilotyna” nie jest pierwszym teleturniejem, w którym bierze udział. Występowała już w „Jaka to melodia?”.

Tomasz, równolatek Joanny, pracuje w jednej z warszawskich firm. Pochodzi spod Bielska-Białej. W wolnych chwilach, których ma niezwykle mało, gra w squasha i siatkówkę. Jest miłośnikiem dobrej kuchni, szczególnie sushi. Marzy o tym, by wybudować dom. Czy uda mu się zebrać fundusze na realizację tego pragnienia?

Grzegorz ma 28 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Obecnie pracuje jako technolog żywności w zakładzie mięsnym w Siedlcach. Oprócz swojej pracy, uwielbia polskie góry, zarówno latem jak i zimą. W tym roku bierze ślub, więc ewentualną wygraną przeznaczy na zorganizowanie wesela i podróż poślubną.

Przeciwko tym trzem dwudziestokilkulatkom będzie walczyć 60-letnia Janina, emerytowany technik architektury z Warszawy. Zgłosiła się do programu, ponieważ uwielbia nowe wyzwania. Kocha zwierzęta i jest pod ogromnym urokiem Cesara Milana z programu „Zaklinacz psów”. Mieszka z psem Luxusem i świnką morską Sylwkiem. Chciałaby pojechać do Chin lub Japonii, by nauczyć się malować na jedwabiu. Czy zdobędzie wystarczająco dużo pieniędzy, by spełnić swoje marzenie?

Oglądajcie „Gilotynę” w najbliższy piątek, 27 maja, o 17.25 w TVP2!