Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Kulisy

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - Wyzwania i wyznania!

fot. 43Co się dzieje na planie, zostaje... nagrane! A działo się naprawdę dużo. Kto komu wyznał miłość? Kto otrzymał niechciany urodzinowy prezent? Nic nie ukryje się przed czujnym okiem kamer! »  
00:01:00

Kocham Cię, Polsko! - Mecz o wszystko!

fot. 43– Mamy coś do udowodnienia. Jesteśmy trójką, których Janas nie wziął na mistrzostwa, więc będziemy chcieli tutaj ograć chłopaków – zapowiada Jerzy Dudek. Szykuje się emocjonujące widowisko. Jaki będzie wynik tego meczu? »  
00:02:04

Kocham Cię, Polsko! - Literkowy drybling

fot. 43Ostatni w tym sezonie odcinek programu, a na starcie sami piłkarze. W ramach rozgrzewki literkowy drybling. Czy piłkarze będą wiedzieć, co szaleje w organizmie podczas choroby, jaka nazywa się towarzyska gra w karty i jakie jest zwierzę człekokształtne? »  
00:04:06

Kocham Cię, Polsko! - Zwiastun, odc. 12

fot. TVP 4x3W ostatnim odcinku serii na widzów czeka mecz! W drużynie Antka zagrają: Jerzy Dudek, Tomasz Kłos i Tomasz Frankowski, a w teamie Tomka: Piotr Świerczewski, Marcin Żewłakow i Kamil Kosowski. »  
00:00:30

Kocham Cię, Polsko! - Kto kogo?

fot. 4x3W tym pojedynku panowie stawiają na szybkość, fantazję, siłę i góralską fantazję. Panie chcą pokonać ich gorącym sercem i ogromną ilością talentu, które pozwolą im stworzyć harmonię. Czyja taktyka okaże się skuteczniejsza? Tym razem na przeciwko siebie staną piękne wokalistki kontra przystojni wokaliści. »  
00:02:03

Kocham Cię, Polsko! - Nietypowe skojarzenia

fot. TVP 4x3Tym razem w programie spotkali się wokaliści i wokalistki. Podczas rozgrzewki za marker chwycili Ewelina Lisowska i Grzegorz Hyży. Co im się udało narysować? Niecodzienne skojarzenia rozbawiły publiczność. »  
00:04:08

Kocham Cię, Polsko! - Zwiastun, odc. 11

fot. TVP 4x3Najbliższy pojedynek będzie wyjątkowo... muzyczny! Naprzeciw siebie staną wokalistki i wokaliści. Która drużyna śpiewająco zdobędzie więcej punktów? »  
00:00:20

Kocham Cię, Polsko! - To będzie wojna...

fot. TVP 4x3Tym razem będziemy świadkami walki... serialowych małżeństw z „M jak miłość”, „Rancza” i „Ojca Mateusza”. – Żony zawsze mają rację, a mężowie wolą mieć spokój, niż rację – uważa Antek Królikowski. Kto będzie górą w tej małżeńskiej wojnie? »  
00:02:06