Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Kulisy

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - Jedyny taki program!

43 – W żadnym innym miejscu, jak program „Kocham Cię, Polsko!”, nie można spotkać się z taką ilością różnych dziedzin, których zazwyczaj się nie spotyka – mówi Antoni Królikowski. – Po pierwsze można się pośmiać. Po drugie zweryfikować swoją wiedzę. Po trzecie zobaczyć znanych ludzi w sytuacjach skrajnie różnych od tego, »  
00:03:20

Kocham Cię, Polsko! - Biało-czerwoni do boju!

fot. TVP 4x3Czterech mężczyzn przebranych za literki? Z tego musi wyjść „LIPA”! Która z drużyn sprawniej ułoży się w odpowiednie słowa? Tu liczy się szybkość i spostrzegawczość. »  
00:04:01

Kocham Cię, Polsko! - Państwo w okularach

fot. TVP 4x3Czarne okulary na nos, litery w dłoń i do dzieła! Która z drużyn poradzi sobie lepiej w rozgrzewce? Aktorki czy sportowcy? »  
00:03:01

Kocham Cię, Polsko! - Jaką jesteś literką?

fot. TVP 4x3Jak w konkurencji układania słów poradzili sobie dziennikarze Telewizji Polskiej? Czy ich refleks jest równie ostry, co ich dowcip? A jak spisała się drużyna Antka? »  
00:03:59

Kocham Cię, Polsko! - Showmani kontra Radio RMF

fot. TVP 4x3Wielkie starcie dwóch pewnych siebie drużyn. Rozgrywka będzie naprawdę ostra! Ale na początek rozgrzewka. Kto lepiej sobie poradzi w układaniu literek? »  
00:04:12

Kocham Cię, Polsko! - Seks i inne pojęcia

fot. 4x3To będzie wielki pojedynek. Po jednej stronie aktorzy z serialu „Ranczo”, po drugiej przedstawiciele posterunku w Sandomierzu z serialu „Ojciec Mateusz”. Zanim zabawa rozpocznie się na dobre – czas na rozgrzewką. Która z drużyn okaże się lepsza w układaniu wyrazów? »  
00:03:59

Kocham Cię, Polsko! - W czarnych okularach

fot. TVP 4x3W świątecznym odcinku na widzów czeka starcie dwóch radosnych ekip. „Pierwsza randka” zmierzy się z Disco Polo. A na rozgrzewkę, gra w Polszczyznę! »  
00:03:52

Kocham Cię, Polsko! - Literkowa rozgrzewka

fot. TVP 4x3Kuny, rude, rury... Kto ułoży najwięcej słów w rozgrzewce? Przedstawiciele teleturniejów czy kabaret Mumio? Kto jest bardziej biegły w słowach? »  
00:04:19