Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Kulisy

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - Jedyny taki program!

43 – W żadnym innym miejscu, jak program „Kocham Cię, Polsko!”, nie można spotkać się z taką ilością różnych dziedzin, których zazwyczaj się nie spotyka – mówi Antoni Królikowski. – Po pierwsze można się pośmiać. Po drugie zweryfikować swoją wiedzę. Po trzecie zobaczyć znanych ludzi w sytuacjach skrajnie różnych od tego, »  
00:03:20

Kocham Cię, Polsko! - Biało-czerwoni do boju!

fot. TVP 4x3Czterech mężczyzn przebranych za literki? Z tego musi wyjść „LIPA”! Która z drużyn sprawniej ułoży się w odpowiednie słowa? Tu liczy się szybkość i spostrzegawczość. »  
00:04:01

Kocham Cię, Polsko! - Gry małżeńskie

fot. TVP 4x3Szczęście w miłości wyklucza szczęście w grze? Niekoniecznie! Przekonają się o tym m.in. Dorota Chotecka i Radosław Pazura, a także Piotr i Agata Rubik. Sprawdzamy jak pary, które współpracują w życiu, rywalizują ze sobą w programie! »  
00:00:00

Kocham Cię, Polsko! - Państwo w okularach

fot. TVP 4x3Czarne okulary na nos, litery w dłoń i do dzieła! Która z drużyn poradzi sobie lepiej w rozgrzewce? Aktorki czy sportowcy? »  
00:03:01

Kocham Cię, Polsko! - Rozbrykani sportowcy i waleczne aktorki

fot. TVP 4x3Tym razem Antek postawił na mistrzów sportu, a Tomek na piękne kobiety! To będzie wyjątkowy pojedynek! Aktorki: Daria Widawska, Agnieszka Włodarczyk, Magda Waligórska-Lisiecka kontra sportowcy: Jerzy Dudek, Kajetan Kajetanowicz i Grzegorz Tkaczyk w sobotę 13 maja o 20:05! »  
00:01:07

Kocham Cię, Polsko! - Jaką jesteś literką?

fot. TVP 4x3Jak w konkurencji układania słów poradzili sobie dziennikarze Telewizji Polskiej? Czy ich refleks jest równie ostry, co ich dowcip? A jak spisała się drużyna Antka? »  
00:03:59

Kocham Cię, Polsko! - Dziennikarze kontra „Bake off”

fot. TVP 4x3W 10. odcinku zmierzą się ze sobą Marcelina Zawadzka, Dorota Czaja i Gosia Molska z „Bake off – Ale ciacho!” oraz dziennikarze TVP: Paulina Chylewska, Beata Chmielowska-Olech i Tomasz Rożek! Kto wykaże się największym sprytem i wiedzą? »  
00:00:55

Kocham Cię, Polsko! - Showmani kontra Radio RMF

fot. TVP 4x3Wielkie starcie dwóch pewnych siebie drużyn. Rozgrywka będzie naprawdę ostra! Ale na początek rozgrzewka. Kto lepiej sobie poradzi w układaniu literek? »  
00:04:12