Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Najlepsze kawałki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - Urodzeni spikerzy

43Jerzy Dudek i Piotr Świerczewski na piłkarskim boisku spisywali się znakomicie. A jak im poszło w roli telewizyjnego spikera? »  
00:03:24

Kocham Cię, Polsko! - To nie człowiek

43Pochodzisz z Warszawy, rzadko wychodzisz na zewnątrz, ludzie o tobie gadają. Kim jesteś? Na pewno nie człowiekiem. »  
00:02:32

Kocham Cię, Polsko! - Napastnik rysuje

43Były napastnik reprezentacji Polski Tomasz Frankowski konkurencje zaczął od łóżka. A jak skończył? »  
00:02:23

Kocham Cię, Polsko! - W szatni Górskiego

fot. 4x3Najpopularniejszym piłkarskim zabobonem jest zakaz wstępu płci pięknej do męskiej szatni, a poza tym Kazimierz Górski nie golił się przed meczem, a autokar zabrzańskich piłkarzy wjeżdża w okolice szatni tyłem. Co z tego zapamiętała drużyna Antka. Pech chciał, że chyba niewiele. »  
00:03:41

Kocham Cię, Polsko! - Czerstwy suchar?

fot. TVPChłopaki z drużyny Antka ustalili, że najlepiej rysuje u nich Staszek Karpiel-Bułecka. Muzyk musiał zaserwować kolegom pewnego... suchara. O co chodziło i czy mu się udało? »  
00:02:17

Kocham Cię, Polsko! - Garsonka z 1970 roku

fot. TVPMajka Jeżowska wcieliła się w rolę telewizyjnej spikerki z 1970 roku. Do gustu przypadła jej szczególnie garsonka w kratę. – Mogę ją zatrzymać? – pytała. Ale jak poszło jej czytanie polskiej kroniki? »  
00:01:24

Kocham Cię, Polsko! - Układanie męskiego torsu

fot. TVPGra w „polszczyznę” zawsze wyzwala w graczach wzrost adrenaliny, bo ustawić się w odpowiedniej kolejności nie jest łatwo... A do tego cały czas trzeba być skoncentrowanym, aby wiedzieć, co się nadmuchuje na imprezę i jak nazywa się męski tors! Jak sobie poradził team Tomasza? »  
00:00:00

Kocham Cię, Polsko! - Pod każdym kołem żelazna...

fot. TVP 4x3Pirania może nie jest wielką drapieżną rybą, ale rekin już tak. Drużyna Antka Królikowskiego stanęła do kalamburowych potyczek. Była „limba”, „nerka” i „belka”. Co się udało, a co nie wyszło? »  
00:02:35