Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Najlepsze kawałki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - Wybuchowy prezent

43Jubilatem w odcinku został Cezary Harasimowicz, który urodziny będzie obchodził 20 sierpnia. Oprócz życzeń, odśpiewania „sto lat”, otrzymał bardzo wybuchowy prezent. To nie jemu jednak eksplodował w rękach. Kim okazał się ten „szczęściarz”? »  
00:07:09

Kocham Cię, Polsko! - Kałasznikow Królikowski

43– Dykcję masz presto prestissimo – Piotr Rubik chwali Antka Królikowskiego za konkurencje „Głuchy telefon”. Tomasz Kammel wymyślił mu nawet nowy pseudonim: kałasznikow Królikowski. »  
00:04:18

Kocham Cię, Polsko! - Które to było lato?

43Drużyna Antka szybko wyrwała się do zgadnięcia nazwy zespołu i tytułu piosenki i prawie im się to udało. Niestety zespół Sami śpiewa utwór o lecie, ale tym w 2000 roku. »  
00:02:20

Kocham Cię, Polsko! - Szymon Chodyniecki – „Sam na sam”

fot. TVP 43„Sam na sam, z samotnością twarzą w twarz. Ciebie nie ma, został żal i niedopowiedzenia. Na dnie zmarzniętego serca obok leży twoja łza…” – śpiewał Szymon Chodyniecki. »  
00:00:53

Kocham Cię, Polsko! - Kalambury Magdy Waligórskiej

43Kalambury to konkurencja bezwzględna jeśli do walki zostanie wystawiona osoba nie potrafiąca rysować. Zdarzało się już, że drużyna nie odgadła ani jednego hasła. A jaką rysowniczką okazała się Magda Waligórska? »  
00:02:35

Kocham Cię, Polsko! - Urodziny Agnieszki

43Przy okazji konkurencji Urodziny wyszło, że jubilatką została Agnieszka Włodarczyk, choć urodziła się dopiero 13 grudnia. A komu został w rękach wybuchowy prezent? »  
00:00:00

Kocham Cię, Polsko! - Czego nie powie Dudek?

43Konkurencja polega na odpowiadaniu na pytania bez użycia słów „tak” i „nie”. Dla niektórych jest to igraszka, a dla innych bieg z przeszkodami. A jak poszło Jerzemu Dudkowi? »  
00:01:44

Kocham Cię, Polsko! - Cugowscy – „Zaklęty Krąg”

fot. TVP 4x3Cugowscy w najlepszym wydaniu! „Zaklęty Krąg” w jedenastym odcinku „Kocham Cię, Polsko”. »  
00:00:00