Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Odcinki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - odc. 12/XI

fot. TVP 4x3To już ostatni odcinek sezonu. Zbliża się piłkarski mundial, więc tym razem o wygraną rywalizowali byli piłkarze. W drużynie Antka grali: Jerzy Dudek, Tomasz Kłos i Tomasz Frankowski, a team Tomka stworzyli: Piotr Świerczewski, Kamil Kosowski i Marcin Żewłakow. Który zespół mógł wznieść puchar za zwycięstwo? »  
01:20:50

Kocham Cię, Polsko! - odc. 11/XI

fot. TVP 4x3Jedenasty odcinek stał pod znakiem muzyki, bo w studiu aż roiło się od znanych i lubianych artystów! W drużynie Tomka znalazły się piosenkarki: Ewelina Lisowska, Saszan oraz Majka Jeżowska. Team Antka stworzyli piosenkarze: Michał Szpak, Stanisław Karpiel-Bułecka i Grzegorz Hyży. Kto okazał się lepszy tym razem? »  
01:20:59

Kocham Cię, Polsko! - odc. 10/XI

fot. TVP 4x3 W dziesiątym odcinku przyszedł czas na starcie serialowych mężów i ich żon. Studio odwiedzili znani i lubiani aktorzy z „M jak miłość”, „Rancza” i „Ojca Mateusza”. W drużynie Antka znaleźli się Paweł Królikowski, Marcin Mroczek i Michał Piela, a team Tomasza stworzyły: Ilona Ostrowska, Kasia Cichopek i Ewa Konstancja Bułhak. »  
01:20:31

Kocham Cię, Polsko! - odc. 9/XI

fot. TVP 4x3Dwa kabarety w jednym konkursie to przepis na szaloną zabawę. Do drużyny Tomasza Kammela dołączył Kabaret Młodych Panów, czyli Robert Korólczyk, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk. Antek Królikowski do współpracy zaprosił Kabaret Smile w skład którego wchodzi Michał Kincel, Paweł Szwajgier i Andrzej Mierzejewski. »  
01:20:37

Kocham Cię, Polsko! - odc. 8/XI

fot. TVP 4x3Ósmy odcinek był bardzo młodzieżowy, bo średnia wieku uczestników oscylowała między 20-30 lat. W drużynie Antka walczyli: Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka i Mateusz Szymkowiak, a team Tomka tworzyli aktorzy serialu „Za marzenia”: Ania Karczmarczyk, Maciek Radel i Maja Bohosiewicz. Kto okazał się lepszy? »  
01:21:02

Kocham Cię, Polsko! - odc. 7/XI

fot. TVP 4x3 W siódmym odcinku mieliśmy do czynienia z pojedynkiem sportowo-aktorskim. W drużynie Tomasza Kammela zameldowali się: Kajetan Kajetanowicz, Otylia Jędrzejczak i Mariusz Czerkawski. Ekipę Antoniego Królikowskiego stanowili: Hanna Śleszyńska, Tomasz Stockinger i Joanna Kurowska. Gwiazdą muzyczną odcinka był Andrzej Rybiński. Walka była zacięta, ale ktoś musiał wyjść z niej zwycięsko… Kto »  
01:20:31

Kocham Cię, Polsko! - odc. 6/XI

fot. TVP 4x3Tomasz Kammel do swojej drużyny zwerbował trójkę wspaniałych aktorek: Katarzynę Bujakiewicz, Darię Widawską, Lenę Leszczyńską. Antek Królikowski postawił na równie utalentowanych mężczyzn: Jana Klimenta, Mameda Chalidowa i Paolo Cozzę. To była zacięta rywalizacja! A kto wygrał? »  
01:20:59

Kocham Cię, Polsko! - odc. 5/XI

fot. TVP 4x3 W wielkanocnym odcinku „Kocham Cię, Polsko!” zmierzyli się ze sobą aktorzy dwóch popularnych polskich seriali: „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe”. Drużynę Antka Królikowskiego reprezentowali: Aleksandra Hamkało, Robert Koszucki i Marcin Rogacewicz. Tomek Kammel o zwycięstwo walczył z: Anną Muchą, Kacprem Kuszewskim i Małgorzatą Pieńkowską. Gościem muzycznym »  
01:20:59