Strona główna » Rozrywka » teleturnieje » Kocham Cię, Polsko!

Odcinki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kocham Cię, Polsko! - odc. 11/X

fot. TVP 4x3W kolejnym odcinku w programie mogliśmy zobaczyć aktorki i sportowców. Jak widać, Agnieszce Włodarczyk, Magdzie Waligórskiej i Darii Widawskiej humory dopisywały. A dla kogo korzystny był wynik rywalizacji? »  
01:29:39

Kocham Cię, Polsko! - odc. 10/X

fot. TVP 4x3W tym odcinku konkurowały ze sobą dwie drużyny telewizyjne – dziennikarze dowodzeni przez Tomasza Kammela oraz zespół programu „Bake off – Ale ciacho” prowadzony przez Antka Królikowskiego. Kto tym razem okazał się lepszy w konkursach i szaradach? »  
01:28:17

Kocham Cię, Polsko! - odc. 9/X

fot. TVP 4x3Showmani kontra dziennikarze radia RMF FM. Drużyny Antka Królikowskiego i Tomasza Kammela rywalizowały ze sobą w rozwiązywaniu zadań. »  
01:29:38

Kocham Cię, Polsko! - odc. 8/X

fot. TVP 4x3Bohaterowie ulubionych przez widzów seriali – „Ojca Mateusza” i „Rancza” zmierzyli się w konkursie wiedzy o Polsce. Kierowane przez Tomasza Kamela i Antka Królikowskiego drużyny konkurowały w quizach, zgadywankach i zagadkach muzycznych. Kto wygrał to starcie? »  
01:27:42

Kocham Cię, Polsko! - odc. 7/X

fot. TVP 4x3Pisanki, zające, bukszpan i rzeżucha. Jak przystało na Wielką Niedzielę, siódmy odcinek programu zdominują wielkanocne tematy. Tym razem uczestnicy będą musieli zmierzyć się nie tylko z pytaniami o Polskę, ale również o święta. Kto wypadnie lepiej, przedstawiciele „Pierwszej Randki” czy gwiazdy polskiej sceny disco polo? »  
01:31:18

Kocham Cię, Polsko! - odc. 6/X

fot. TVP 4x3Absurdalny humor kabaretu Mumio w starciu z gospodarzami teleturniejów: Karolem Strasburgerem, Magdaleną Masny i Łukaszem Nowickim. »  
01:29:29

Kocham Cię, Polsko! - odc. 5/X

fot. TVP 4x3 – Kocham Polskę za kobiety – zadeklarował Tomek Kammel. Nic dziwnego, w tym tygodniu do jego drużyny trafiły aktorki: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk i Klaudia Halejcio. Nie gorzej było w drużynie Antka, który wystąpił w typowo męskim składzie. Do męskiej ekipy dołączyli: Mikołaj Roznerski, Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski. Kto »  
01:27:31

Kocham Cię, Polsko! - odc. 4/X

fot. TVP 4x3Na oczach telewidzów rozegrał się prawdziwy pojedynek Tytanów polskich seriali. Naprzeciw siebie stanęli reprezentanci „Klanu” w składzie: Izabela Trojanowska, Anna Matysiak, Tomasz Stockinger i przedstawiciele „M Jak Miłość”: Anna Mucha, Andrzej Młynarczyk, Marcin Mroczek. Gościem muzycznym programu była Beata Kozidrak i zespół Bajm. »  
01:25:25