Dostępność

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 12

Fot. TVPZobaczcie jakie emocje towarzyszyły uczestnikom tuż przed rozpoczęciem gry oraz tuż po jej zakończeniu. Poznaj kulisy produkcji telewizyjnej! »  
00:05:00

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 11

Fot. TVPZapraszamy Was za kulisy naszego programu! To niepowtarzalna szansa, żeby zobaczyć jak Postaw na milion wygląda od kuchni! »  
00:05:00

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 10

Fot. TVPŚwiatła, kamera i akcja! A co się dzieje za kulisami? Sprawdźcie jak wygląda pierwsze spotkanie Łukasza Nowickiego z uczestnikami. »  
00:05:00

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 9

Fot. TVPZapraszamy Was za kulisy naszego programu. Nie dajcie się prosić, odkryjmy razem tajemnice produkcyjnej kuchni! Będzie się działo! »  
00:05:00

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 8

Fot. TVPJeśli jesteście ciekawi jak wygląda produkcja programu Postaw na milion, nie czekajcie ani chwili i włączcie wideo pokazujące kulisy naszego programu »  
00:05:02

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 7

Fot. TVPZa kulisami Postaw na milion... emocje sięgają zenitu! Zobaczcie co dzieje się na backstage’u naszego programu. Okrywamy przed wami tajemnice produkcji Postaw na milion! »  
00:05:02

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 6

Fot. TVPJeśli jesteście ciekawi jak wygląda produkcja programu Postaw na milion, nie czekajcie ani chwili i włączcie wideo pokazujące kulisy naszego programu. »  
00:05:00

Postaw na milion - Kulisy trzynastej serii - odcinek 5

Fot. TVPWszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestnikach „Postaw na milion”, znajdziecie za kulisami programu. Zapraszamy do oglądania! »  
00:05:00