• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Big Music Quiz” w TVP2!

19:44, 26.02.2018
„Big Music Quiz” w TVP2! Program, który pokochały miliony widzów na całym świecie! Muzyczne show, w którym dwie drużyny złożone z czterech gwiazd muszą wykazać się słuchem, refleksem, znajomością muzyki popularnej i… poczuciem humoru.

Program, który pokochały miliony widzów na całym świecie! Muzyczne show, w którym dwie drużyny złożone z czterech gwiazd muszą wykazać się słuchem, refleksem, znajomością muzyki popularnej i… poczuciem humoru.

 
 

Podziel się:   Więcej
Zasady są proste: w kolejnych rundach należy odgadnąć, który wokalista, albo który zespół oryginalnie wykonywał popularny przebój. Zadanie – wbrew pozorom – nie jest jednak łatwe. Przeboje prezentowane są w zaskakujący sposób: śpiewane przez dzieci lub przez samych uczestników, odgrywane na nietypowych instrumentach, zmiksowane, odtwarzane od tyłu w przyspieszonym lub zwolnionym tempie. Co więcej, często doskonale znamy dany utwór, potrafimy wręcz zanucić refren, ale czy na pewno pamiętamy, kto go jako pierwszy wykonywał?

W każdym odcinku „Big Music Quiz” wystąpi osiem gwiazd podzielonych na dwa 4-osobowe zespoły. Gwiazdy, wspólnie z publicznością, bawić się będą przy największych hitach polskich i światowych list przebojów. Utworach, które znamy i kochamy. Aktualnie królujące na parkietach oraz evergreenach, na których wychowaliśmy się my i nasi rodzice.

Nic dziwnego, że „Big Music Quiz” wszędzie, gdzie jest emitowany, przyciąga przed telewizory całe, często wielopokoleniowe rodziny.

Program poprowadzi aktor, showman i piosenkarz, Sławomir Zapała. Jego znaki rozpoznawcze to: charyzma, własny, wyrazisty styl sceniczny, poczucie humoru i dystans do siebie.