• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Gwiazdy Rocka” w TVP Rozrywka!

17:11, 29.01.2017
„Gwiazdy Rocka” w TVP Rozrywka! Nowy program rozrywkowy, którego celem jest stworzenie szansy zaistnienia młodym, zdolnym wokalistom i zespołom.

Nowy program rozrywkowy, którego celem jest stworzenie szansy zaistnienia młodym, zdolnym wokalistom i zespołom.

Skład jurorski (fot. mat. promo.)
Skład jurorski (fot. mat. promo.)

Podziel się:   Więcej
PROGRAM

W swoich poszukiwaniach prowadzący wraz z jury pojęciem „Gwiazda Rocka” operują starając się działać na wyobraźnię i chcąc odwołać się do czasów, kiedy piosenki miały teksty opowiadające historie. Wyłonieni przez jury uczestnicy programu będą musieli nie tylko udowodnić, że potrafią śpiewać, ale też, że są właściwymi kandydatami do miana GWIAZDY ROCKA, że mają własny styl i charakter oraz że potrafią tworzyć. Pomagać im w tym będą eksperci – autorytety uznane już w branży muzycznej, m.in. producenci, kompozytorzy i muzycy.

PROWADZĄCY

Wojtek Kaczmarczyk – młody, bezczelnie przystojny konferansjer ze Śląska, którego pasją jest internet. Kocha social media z wzajemnością. Nie boi się mówić co myśli – za to właśnie kochają go i jurorzy i uczestnicy. Mieszanina Lary Croft i młodego Cezarego Pazury. Jedno jest pewne: gdyby Angelina Joli była mężczyzną, była by Wojtkiem.

JURY

Karo Glezer – jedna z najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat. Wirtuozerka głosu i kreatorka nowych brzmień. Wokalistka, kompozytor i producent muzyczny w jednej osobie. Prowadzi treningi wokalne, współpracuje z najwybitniejszymi artystami światowej sceny jazzowej w USA i Europie.

Adam Kąkol – założyciel i lider zespołu Łzy. Zagrał ponad 1000 koncertów. Posiada w swoim dorobku 7 złotych i 4 platynowe płyty. Napisał ponad 300 utworów i wypromował niejedną polską gwiazdę muzyki pop.

Krzysiek Ferdyn – autor formatów i plebiscytów telewizyjnych, takich jak np. „Świry” czy „Niegrzeczni”. Muzyk, kompozytor i autor tekstów, lider zespołu Niegrzeczni. Producent muzyczny oraz autor pomysłu Festiwalu i Programu Gwiazdy Rocka.

Przemek Myszor – muzyk-multiinstrumentalista. Kompozytor, aranżer, autor tekstów i producent muzyczny. Członek zespołu Myslovitz. Dla Krzysztofa Krawczyka napisał przebój „Bo jesteś Ty”. Zdobywca wielu nagród, m.in. Fryderyków, Paszportu Polityki oraz MTV Music Award for the Best Polish Act.

REŻYSER

Maciej Szafranek – absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego. Reżyser audycji telewizyjnych, teledysków i reklam. Współtwórca i główny realizator programu muzyczno-kulturalnego TVP „Alter Sound”. Dokumentalista festiwali muzycznych jak AudioRiver i Tauron Nowa Muzyka.