• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Koło Fortuny” – zgłoś się!

20:34, 04.08.2017
„Koło Fortuny” – zgłoś się! Program, który już w dniu premiery okazał się wielkim przebojem Dwójki i podbił serca widzów!

Program, który już w dniu premiery okazał się wielkim przebojem Dwójki i podbił serca widzów!

Fot. TVP
Fot. TVP

Podziel się:   Więcej
Dowód? Rzesze widzów, które śledzą każdy odcinek, a także aż dwie nominacje do Telekamer 2018. W tym jakże prestiżowym plebiscycie „Kolo Fortuny” uplasowało się na wysokim, trzecim miejscu w kategorii Program rozrywkowy, zaś prowadząca program, Izabella Krzan, zajęła drugie miejsce w rankingu Nadzieja telewizji. To bezapelacyjnie świetny wynik, szczególnie w odniesieniu do programu, który całkiem niedawno zadebiutował na antenie!

Widzowie pokochali spontaniczny duet gospodarzy – Izabellę Krzan i Rafała Brzozowskiego – a także współczesną formułę „Koła Fortuny”, łączącą elementy rywalizacji i rozrywki z akcentami muzycznymi w wykonaniu prowadzącego i obecnego w studio bandu.

Co zaś czeka fanów programu podczas nadchodzącej wiosny? Tradycyjnie wielkie emocje i atrakcyjne nagrody, pozytywne wibracje w studio, a także… odcinki specjalne z udziałem lubianych gwiazd. Wygrane z tych odcinków przeznaczone zostaną na cele charytatywne.

Izabella Krzan została w 2016 roku Miss Polonia, w przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski. W dyscyplinie tej w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w tańcach latynoamerykańskich. Była także gospodynią magazynu „Lajk!” emitowanego w TVP2.

Prowadzących „Koło Fortuny” wiele łączy. Doświadczenie telewizyjne, młodość, zamiłowanie do sportu. Stworzą zaskakujący duet, który sprawi, że teleturniej Dwójki będzie tętnił wigorem i pozytywną energią.

Uczestnicy „Koła fortuny” mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca odcinka będzie miał szansę wyjechać ze studia nowym samochodem.

Aby wziąć udział w programie należy wysłać zgłoszenie na adres: kolofortuny@tvp.pl .

Koło Fortuny to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 Koło Fortuny nieprzerwanie, z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii i Turcji. W Hiszpanii wyemitowana zostanie 15. seria teleturnieju, w Gruzji 6., a w Grecji 4.