• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Lato zaczyna się na Zet

17:01, 17.06.2014
Lato zaczyna się na Zet Kate Ryan, Edyta Górniak, LemON, Donatan i Cleo oraz Halina Mlynkova to tylko niektóre z gwiazd, które zaśpiewają na tegorocznym koncercie w Kołobrzegu już 29 czerwca. Początek transmisji na antenie TVP2 o 20.25.

Kate Ryan, Edyta Górniak, LemON, Donatan i Cleo oraz Halina Mlynkova to tylko niektóre z gwiazd, które zaśpiewają na tegorocznym koncercie w Kołobrzegu już 29 czerwca. Początek transmisji na antenie TVP2 o 20.25.

fot.TVP
fot.TVP

Podziel się:   Więcej
W niedzielę 29 czerwca na scenie „Lata ZET i Dwójki” w Kołobrzegu zobaczymy całą plejadę gwiazd. Wystąpi m.in. wielka diwa polskiej estrady Edyta Górniak. Pojawią się Donatan i Cleo – reprezentanci Polski podczas Eurowizji 2014, których piosenka „My Słowianie” ma już znacznie ponad 45 milionów odsłon na YouTube! Zobaczymy też Kate Ryan, flamandzką piosenkarkę doskonale znaną polskiej publiczności chociażby z przebojowych coverów „Ella, elle l'a”, „Désenchantée” czy „Voyage Voyage”. Ponadto wystąpią: Halina Mlynkova, LemON, Jula, Pectus, Eddy Wata oraz Mateusz Ziółko i Michał Szyc z programu The Voice of Poland. 

 Niedzielny koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Ci, którzy nie pojawią się 29 czerwca na plaży przy Kamiennym Szańcu, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2 lub w Radiu ZET. Początek transmisji na antenie TVP2 o godz. 20:25. 

 Kołobrzeg to pierwszy z siedmiu przystanków podczas tegorocznej telewizyjnej trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez TVP2 i Radio ZET. Kolejny, też transmitowany przez TVP2, odbędzie się 11 lipca w Słubicach.