• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wakacyjna trasa Dwójki!

22:06, 12.07.2018
Wakacyjna trasa Dwójki! Cztery polskie miasta, najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych.

Cztery polskie miasta, najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych.

fot. TVP
fot. TVP

Podziel się:   Więcej
Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk to przystanki na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę tym razem przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Nieprzypadkowo. Ultranowoczesne sceny zlokalizowane w czterech polskich miastach gościć będą bowiem plejadę muzycznych gwiazd z Polski i zza granicy. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Na trzeci koncert Dwójka zaprasza w niedzielę 5 sierpnia. W Stalowej Woli wystąpią m.in. Bednarek, Grzegorz Hyży, Red Lips, Kasia Kowalska, De Mono, Papa D. , FEEL, Lanberry, Cleo, Monika Lewczuk i wielu innych. Usłyszymy takie przeboje, jak „Nasz Disneyland”, „Póki na to czas”, „Miasto nocą” czy „Zabiorę nas”. Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel, a z backstage’u wspierać ją będą Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET. Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!