• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wiktory 2013

14:51, 19.03.2014
Wiktory 2013 Uroczystość wręczenia Wiktorów – najbardziej prestiżowej nagrody dla wybitnych i wyjątkowych osobowości mediów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie. Do kogo tym razem trafią złote statuetki?

Uroczystość wręczenia Wiktorów – najbardziej prestiżowej nagrody dla wybitnych i wyjątkowych osobowości mediów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie. Do kogo tym razem trafią złote statuetki?

Kamilla Baar – laureatka Wiktora 2012
Kamilla Baar – laureatka Wiktora 2012

Podziel się:   Więcej
Przemysław Babiarz z TVP Sport, odtwórczyni głównej roli serialu TVP1 „Anna German” - Joanna Moro oraz Maciej Musiał znany z serialu TVP2 „rodzinka.pl” i współprowadzący program „The Voice of Poland” są wśród nominowanych do nagrody Wiktora Publiczności.

Głosowanie na nominowanych trwa do piątku, 28 marca. Wystarczy wysłać SMS pod numer 7120 (Koszt: 1,23 zł z VAT) o treści:
1 – Przemysław Babiarz
3 – Joanna Moro
4 – Maciej Musiał


Wśród nominowanych w innych kategoriach są ponownie Joanna Moro, a także uczestnik „The Voice of Poland” Mateusz Ziółko, Tomasz Kammel, Piotr Kraśko, Agata Młynarska, trener „The Voice of Poland” Marek Piekarczyk i Tomasz Sekielski. Na Super Wiktora za całokształt twórczości szansę mają Karol Strasburger i Dariusz Szpakowski.

Wiktorami i Super Wiktorami honoruje się wybitne osobowości, które dzięki swej charyzmie, wiedzy czy umiejętnościom, zapisali się w pamięci ludzi. Pomysłodawcą nagród jest Józef Węgrzyn, a niepowtarzalną statuetkę zaprojektował Andrzej Renes. Co roku kandydatów typują stacje telewizyjne, a wybiera Akademia Wiktorów, składająca się z laureatów dotychczasowych edycji. Wiktory można otrzymywać wielokrotnie, ale złotego Super Wiktora przyznawaną od 1992 roku za całokształt osiągnięć – tylko raz w życiu.

Uroczysta 29. gala wręczenia prestiżowych nagród Wiktory odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie. Relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w telewizyjnej Jedynce 30 marca o godzinie 16.00.
 
 
 
...