Strona główna » Rozrywka » wydarzenia » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Finał 2008

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Studio Orkiestry cz.6

Studio Orkiestry cz. 6W roku 2008 dochód akcji przeznaczony jest na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Przełożenie jest proste: im więcej ludzi zagra, tym większej liczbie małych pacjentów będzie można pomóc. »  
01:20:00

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Studio Orkiestry cz.5

Studio Orkiestry cz. 5W roku 2008 dochód akcji przeznaczony jest na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Przełożenie jest proste: im więcej ludzi zagra, tym większej liczbie małych pacjentów będzie można pomóc. »  
01:04:25

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Studio Orkiestry cz.4

Studio Orkiestry cz. 4Jurek Owsiak jest już Krakowie. Pozdrawia widzów w czapce-krakusce. Wizyta w warszawskim studiu Orkiestry, w którym rozmawiamy z przedstawicielką Banku Światowego. Potem łódzka Manufaktura i plac przed zamkiem w Poznaniu. Potem Opole i znów Kraków. »  
00:49:52

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Studio Orkiestry cz.3

Studio Orkiestry cz. 3W warszawskim studiu zjawili się goście z serialu "M jak Miłość" - Małgorzata Kożuchowska, Karolina Nowakowska i Tadeusz Chudecki. Przynieśli zdjęcia kolegów - aktorów z serialu, aby te mogły być zlicytowane na rzecz WOŚP. Tymczasem do Wrocławia zbliża się śmigłowiec z Jurkiem Owsiakiem na pokładzie... »  
00:37:01

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Studio Orkiestry cz.2

Studio Orkiestry cz. 2Studio odwiedzają "Duże dzieci", czyli bohaterowie prowadzonego przez Wojciecha Manna popularnego talk-show. Potem doniesienia z Gdańska, gdzie jest Jurek Owsiak. W tym odcinku także relacja z Krakowa. »  
00:49:21

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Studio Orkiestry cz.1

Studio Orkiestry cz. 1W roku 2008 dochód akcji przeznaczony jest na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. Przełożenie jest proste: im więcej ludzi zagra, tym większej liczbie małych pacjentów będzie można pomóc. »  
00:17:11