Strona główna » Rozrywka » wydarzenia » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Światełko do nieba 2015

fot.TVPPunktualnie o 20.00 w Warszawie i wielu miastach Polski i świata zabłysło Światełko do nieba. To jeden z najważniejszych momentów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. »  
00:10:53

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Finał VI edycji „Voice of Poland” na wyciągnięcie ręki

fot– Same chciałybyśmy zdobyć taką wejściówkę – szczerze przyznają uczestniczki programu „The Voice of Poland”, które na rzecz WOŚP przekazały podwójną wejściówkę na finał VI edycji najlepszego muzycznego show w Polsce. »  
00:00:54

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Pozytywny hałas

fot.TVP– Tu panuje wielki, pozytywny hałas – mówi Stefan Pawłowski, który po raz pierwszy uczestniczył w finale WOŚP. miał okazję uczestniczyć w finale WOŚP w studiu. Aktor na aukcję przeznaczył wizytę na planie zdjęciowym serialu „O mnie się nie martw ”. »  
00:00:35

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Ada Fijał - dzień na planie zdjęciowym „Barw Szczęścia”

fotoAda Fijał zaprasza do licytacji na rzecz WOŚP wizyty na planie zdjęciowym „Barw Szczęścia”. – Będzie można spędzić z nami ciekawy dzień, podejrzeć m.in jak wygląda praca aktorów czy charakteryzatorów – zachęca aktorka. »  
00:00:54

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Licytacja złotych kart telefonicznych

Fot. TVPLicytacja złotych kart telefonicznych to ostatni punkt finału. Zobacz, ile przyniosła i jak przebiegała. »  
00:06:38

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Prosto z trasy Rajdu Dakar

Fot. TVPWielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspiera także Rafał Sonik, uczestniczący właśnie w Rajdzie Dakar. »  
00:00:54

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Licytacja złotych serduszek

Fot. TVPZłote serduszka z numerami 1, 2 i 3 przyniosły w sumie ponad pół miliona złotych. Zobacz jak przebiegała licytacja. »  
00:09:23

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Sprzęt z czerwonym serduszkiem

Fot. TVPZ zebranych pieniędzy WOŚP kupuje sprzęt, który ratuje zdrowie życie dzieci. Także wiele firm przekazuje sprzęt placówkom medycznym. »  
00:41:48

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Szalone licytacje

Fot. TVPWejście na plan „rodzinki.pl”, koncertowo-dyskotekowe buty Mariki, a może lot do USA na symulator boeingów? Do wylicytowania jest ponad 4-kilogramowy oscypek, możliwość uczestniczenia w bieszczadzkim patrolu Straży Granicznej i wiele innych niesamowitych przedmiotów. »  
00:24:27

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Dla kardiologii i onkologii

Fot. TVPW roku 2015 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra, by wyposażyć w nowoczesny sprzęt oddziały kardiochirurgii dziecięcej oraz onkologii w całym kraju. Uczy też udzielania pierwszej pomocy. »  
00:49:29

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Startuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

foto tvpWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest fenomenem na skalę światową. Od 23 zbiera fundusze na leczenie i sprzęt medyczny. Zobacz jak wyglądał start Orkiestry w całym kraju. »  
00:36:12

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Tak było rok temu

foto tvpW tym roku Orkiestra gra dla oddziałów diagnozujących noworodki i geriatryczny. Jak wyglądał finał w ubiegłym roku? »  
00:03:12

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 23. finał dla najmłodszych i seniorów

foto Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. 23. Finał WOŚP „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki »  
00:09:55

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Przed 23. Fnałem WOŚP

43– Jak długo będziemy w sobie pielęgnowali nienawiść, tak długo Orkiestra właśnie będzie chciała grać – mówił Jurek Owsiak, odnosząc się do częstych zarzutów źle wydanych pieniędzy. »  
00:19:57

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wejście szóste

imageTo już ostatnie chwile XXII Finału WOŚP. Licytujemy złote karty telefoniczne i oczywiście złote serduszka, a wokół Jurka Owsiaka gromadzą się gwiazdy, wolontariusze i wszyscy, którzy grali w tej największej orkiestrze świata. »  
01:50:35

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Kamil Bednarek przekazuje platynową płytę na XXII Finale WOŚP

fot. TVPKamil Bednarek przekazał Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy platynową płytę swojego zespołu. »  
00:00:54

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Gwiazdy w szczytnym celu

fot.Monika Kuszyńska, Adam Zdrójkowski, Jessica Mercedes, Małgorzata Pieńkoweska i wiele innych gwiazd pomagało w tym roku Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zobacz relację z XXII Finału WOŚP. »  
00:02:00

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wejście piąte

fNa wielkiej scenie pod Pałacem Kultury i Nauki panuje gorąca atmosfera, grają Farben Lehre, Audiofeels i Kamil Bednarek i zespół Mazowsze w niecodziennych dla siebie brzmieniach. W studio przy Woronicza sprawdzamy, do jakich szpitali trafią inkubatory najnowszej generacji. Gdzie tym razem pojawi się Jurek Owsiak? »  
00:37:22

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wejście czwarte

imageJurek Owsiak dyryguje Orkiestrą ze studia nr 5 przy ul. Woronicza. Sprawdzamy, co na aukcje przekazały gwiazdy: „rodzinki.pl”, „baron 24”, Formacja Chatelet, trener reprezentacji Adam Nawałka, a także prezes Bogusław Piwowar. »  
00:30:50

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Bogusław Piwowar na XXII Finale WOŚP

fot. TVPPodczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Bogusław Piwowar przekazał na rzecz potrzebujących olimpijskie gadżety, w tym fragment narty Kamila Stocha. »  
00:01:53

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Maybach wśród inkubatorów

fot. TVPNiezwykły inkubator, który służy do wykonywania badań w rezonansie magnetycznym trafił do WOŚP. »  
00:03:30

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Światełko do nieba 2014

fot.Obok licytacji unikatowych przedmiotów, spotkań z gwiazdami i wspaniałych koncertów to jeden z najważniejszych momentów finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Punktualnie o 20.00 w Warszawie i wielu miastach Polski i świata zabłysło Światełko do nieba. »  
00:09:07

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Mazowsze pod Pałacem Kultury

foto tvpZespół Pieśni i Tańca Mazowsze na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki dał wyjątkowy koncert. Zobacz najlepsze fragmenty. »  
00:03:07

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Orkiestrowy chopper

fot. TVPPodczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednym z licytowanych przedmiotów jest niesamowity chopper, prosto z USA. »  
00:00:38