• Wersja do druku
  • -AA+A

Władysław Kosiniak - Kamysz liderem podkarpackiej listy PSL do Europarlamentu

18:20, 16.03.2014
Władysław Kosiniak - Kamysz liderem podkarpackiej listy PSL do Europarlamentu Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz będzie liderem podkarpackiej listy PSL do Parlamentu Europejskiego. Dziś w Rzeszowie ugrupowanie oficjalnie zaprezentowało kandydatów w majowych wyborach.

Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz będzie liderem podkarpackiej listy PSL do Parlamentu Europejskiego. Dziś w Rzeszowie ugrupowanie oficjalnie zaprezentowało kandydatów w majowych wyborach.

Podkarpacka lista PSL do Europarlamentu
Podkarpacka lista PSL do Europarlamentu

Podziel się:   Więcej
Do wyborów europejskich idziemy z podniesioną głową bo mamy się czym pochwalić a są to sukcesy ostatnich lat współrządzenia Polską - mówił podczas konwencji poseł Jan Bury. Obecnie w Europarlamencie ludowcy mają czterech przedstawicieli, ambicje są większe. Z taką historią, dorobkiem i ludźmi PSL stać na lepszy wynik - mówił szef podkarpackich ludowców. Podkarpacką listę kandydatów PSL-u do Parlamentu Europejskiego otwiera minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak Kamysz. Choć mieszka Krakowie zapewnia, że związany jest z naszym regionem choćby przez to, że stąd pochodzi jego matka. Nie możemy pozwolić by Podkarpacie w Europarlamencie reprezentowała tylko jedna partia i nie pozwolimy na to - podkreślał minister. PSL wystawiło na Podkarpaciu 10 kandydatów. Są wśród nich między innymi posłowie: Mieczysław Kasprzak i Dariusz Dziadzio oraz wicewojewoda Alicja Wosik.
 
 
 
...