• Wersja do druku
  • -AA+A

Licytacja w TVP Rzeszów

20:04, 13.01.2013
Licytacja w TVP Rzeszów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to także aukcje, jedna z nich tradycyjnie już prowadzona jest przez Telewizję Rzeszów. I tak w naszej redakcji nie milkną telefony od widzów, którzy uczestniczą w licytacji, a w tym roku pod orkiestrowy młotek trafiły u nas między innymi: rękawice Mikeapos’a Tysona, nocny patrol ze Strażą Graniczną czy obiad z wojewodą.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to także aukcje, jedna z nich tradycyjnie już prowadzona jest przez Telewizję Rzeszów. I tak w naszej redakcji nie milkną telefony od widzów, którzy uczestniczą w licytacji, a w tym roku pod orkiestrowy młotek trafiły u nas między innymi: rękawice Mikeapos’a Tysona, nocny patrol ze Strażą Graniczną czy obiad z wojewodą.

Licytacja w TVP Rzeszów
Licytacja w TVP Rzeszów

Podziel się:   Więcej
Wielka Orkiestra potrafi łączyć ludzi, przynajmniej w kwestii pomocy . W tym roku dzieciom i seniorom. Wielu z nas wrzuca do skarbonek tyle ile ma, albo tyle ile chce dać. Nikt nam nie karze tego robić, a jednak robimy. O tym, że liczy się każdy grosz wie Piotr Żukowski, ojciec bliźniaków. Jak co roku oprócz ulicznej zbiórki trwają licytacje. Także nasza telewizyjna. Wystawiliśmy na nią wyjątkowe zaproszenia i wartościowych przedmiotów. Te dwa koniki huculskie czteroletnią Klacz Opokę i Oktawiusza, który przyszedł na świat w listopadzie ubiegłego roku na licytację wystawił Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki w Odrzechowej.

Dla fanów sportu są rękawice bokserskie Mike’a Tysona z autografem, chiński miecz do kung-fu oraz puchar z Mistrzostw Europy Marty Niewczas. Dla kolekcjonerów sztuki ikona Matki Bożej Huculskiej z dzieciątkiem od Jadwigi Denisiuk z Cisnej oraz lampa naftowa dar od wojewody podkarpackiego Małgorzaty Chomycz - Śmigielskiej. Dodatkowo Bieszczadzki oddział straży granicznej licytuje weekendowy pobyt dla dwóch osób w placówce straży w Ustrzykach Górnych połączony z udziałem w nocnym patrolu na granicy. A marszałek województwa wycieczkę do Paryża lub Rzymu wraz z delegacją samorządową.

Anna Sabat - Pezdan