• Wersja do druku
  • -AA+A

Wielkie porządki na cmentarzach

20:30, 29.10.2011
Wielkie porządki na cmentarzach Mieszkańcy Podkarpacia wolną sobotę wykorzystali na sprzątanie rodzinnych grobów, kupowanie zniczy i chryzantem. Na ulicach zrobiło się więc tłoczniej zwłaszcza w pobliżu: bazarów i cmentarzy. Tu jak co roku - porządku pilnuje podkarpacka policja.

Mieszkańcy Podkarpacia wolną sobotę wykorzystali na sprzątanie rodzinnych grobów, kupowanie zniczy i chryzantem. Na ulicach zrobiło się więc tłoczniej zwłaszcza w pobliżu: bazarów i cmentarzy. Tu jak co roku - porządku pilnuje podkarpacka policja.

Dziś największe korki tworzyły się w okolicach nekropolii.
Dziś największe korki tworzyły się w okolicach nekropolii.

Podziel się:   Więcej
Policjanci sprawdzają prędkość z jaką jadą kierowcy, ich trzeźwość, stan techniczny aut oraz m. in. to czy najmłodsi przewożeni są w fotelikach. I apelują to właśnie nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wszystkich wypadków. Dziś największe korki tworzyły się w okolicach nekropolii.
Zbliżające się święto to także doskonały moment by przypomnieć sobie historie z pozoru zapomniane . Tak na przykład jest w Głogowie Małopolskim, gdzie uczniowie gimnazjum co roku odwiedzają i porządkują mogiły polskich więźniów politycznych i Żydów zamordowanych w trakcie II wojny światowej.
Anna Arciszewska