• Wyślij znajomemu
    zamknij [x]

    Wiadomość została wysłana.

     
    • *
    • *
    •  
    • Pola oznaczone * są wymagane.
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Aida” – komediowy hit wiosny TVP2

12:02, 01.02.2012
„Aida” – komediowy hit wiosny TVP2 „Aida” to humorystyczna wizja życia na przedmieściach jednego z polskich miast. Serial Xawerego Żuławskiego z Sonią Bohosiewicz w tytułowej roli już wiosną w TVP2 i TVP HD. Zobacz materiały z planu.

„Aida” to humorystyczna wizja życia na przedmieściach jednego z polskich miast. Serial Xawerego Żuławskiego z Sonią Bohosiewicz w tytułowej roli już wiosną w TVP2 i TVP HD. Zobacz materiały z planu.

„Nora Czaka” jest w serialu ważnym miejscem spotkań (fot. K. Marcinkiewicz/TVP)
„Nora Czaka” jest w serialu ważnym miejscem spotkań (fot. K. Marcinkiewicz/TVP)

Podziel się:   Więcej

Widzowie już od marca będą mogli śledzić losy tytułowej bohaterki, granej przez Sonię Bohosiewicz, jej rodziny oraz innych mieszkańców domu przy ulicy Krańcowej.

Perypetie tej zżytej, choć często popadającej w konflikty gromadki, z pewnością przypadną do gustu miłośnikom pikantnego i absurdalnego humoru.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Katarzynę Kwiatkowską, Maję Bohosiewicz, Michała Zielińskiego, Iwonę Bielską i Tomasza Sapryka.

Zobacz, co działo się na planie zdjęciowym „Aidy”: