• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Karolak, Kożuchowska i „Rodzinka.pl” na planie

15:12, 22.11.2010
Karolak, Kożuchowska i „Rodzinka.pl” na planie Natalia i Ludwik Boscy oraz trzej ich synowie: Tomek, Kuba i Kacper – to bohaterowie nowego komediowego serialu telewizyjnej Dwójki „Rodzinka.pl”. Zdjęcia rozpoczęły się 17 listopada w studio przy ul. Woronicza. „Rodzinka.pl” będzie pierwszą od lat wewnętrzną produkcją TVP.

Natalia i Ludwik Boscy oraz trzej ich synowie: Tomek, Kuba i Kacper – to bohaterowie nowego komediowego serialu telewizyjnej Dwójki „Rodzinka.pl”. Zdjęcia rozpoczęły się 17 listopada w studio przy ul. Woronicza. „Rodzinka.pl” będzie pierwszą od lat wewnętrzną produkcją TVP.

rodzinka.pl (fot. TVP)
rodzinka.pl (fot. TVP)

Powiązane artykuły


Podziel się:   Więcej
W rolach rodziców Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Ich synów zagrają 6-letni Mateusz Pawłowski, dziesięciolatek Adam Zdrójkowski oraz 14-letni Maciej Musiał. Chłopców wybierano w drodze castingu. Jak twierdzą producenci prawdziwym odkryciem okazał się najmłodszy – serialowy Kacperek. Maciek Musiał (w „Rodzince” najstarszy z braci – Tomek) ma już spore doświadczenie. Grał w „Hotelu pod żyrafą i nosorożcem”, w „Ojcu Mateuszu” odtwarza Michała, mieszkańca plebanii, podopiecznego tytułowego bohatera. Adam Zdrójkowski (razem z bratem bliźniakiem Jakubem) pokazał się widzom w polsatowskiej „Rodzinie zastępczej”.

- To już czwarty dzień zdjęciowy, mieliśmy więc okazję, żeby się poznać i zbliżyć do siebie – powiedziała Małgorzata Kożuchowska dziennikarzom, których zaproszono na plan zdjęciowy. Jej serialowy mąż, czyli Tomasz Karolak, podkreśla, że po raz pierwszy gra w serialu komediowym, do którego są próby – jak w teatrze.
– Niesłychany luksus nas spotkał.  Luksus fantastycznego tekstu. Robimy po kilkanaście scen dziennie, ale ten tekst sam wchodzi do głowy. Jest w nim i absurdalny humor i trochę romantyzmu. – dodaje Karolak.

Obserwujemy nagranie krótkiej sceny, w której Ludwik Boski organizuje wspólny wieczór z synami. „No, małolaty… Kacper po grę, Kuba – chipsy…" - brzmią rozkazy taty. Dzieci posłuszne, jakby właśnie coś przeskrobały. Czy rzeczywiście? Zdjęcia do „Rodzinki.pl” potrwają trzy miesiące. 26 odcinków będzie miało premierę na wiosnę 2011 roku.

– Mamy serial komediowy w znakomitej obsadzie – podkreśla Rafał Rastawicki, dyrektor TVP2. Dodaje, że rola Natalii będzie wyzwaniem dla Małgorzaty Kożuchowskiej, którą widzowie znakomicie znają jako Hankę z „M jak miłość”, ale jeszcze nie widzieli w serialu komediowym. Wojciech Hoflik, szef Agencji Filmowej TVP, dodaje, że powstający właśnie serial, choć oparty na obcej licencji, jest absolutnie polski, powstaje z poszanowaniem naszych realiów, odzwierciedla polską rzeczywistość.