• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Ruszają zdjęcia do nowego serialu TVP2 „Rodzinka.pl”

09:45, 07.11.2010
Ruszają zdjęcia do nowego serialu TVP2 „Rodzinka.pl”

Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowi rodzice (fot. TVP)
Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowi rodzice (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Serial „Rodzinka.pl” opowiada historię nietuzinkowej i zabawnej pięcioosobowej rodziny. Na jej czele stoją Natalia i Ludwik Boscy, czyli para po trzydziestce, która poznała się jeszcze na studiach. Wzajemna fascynacja, miłość od pierwszego wejrzenia– tak zaczęło się ich wspólne życie. Dziś są rodzicami trzech chłopców: Tomka, Jakuba i Kacpra. Każdy z nich to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem.

Jak podkreśla producent serialu, Dorota Kośmicka-Gacke: „Największą siłą tego serialu są aktorzy. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak prezentują najwyższy kunszt aktorski wśród aktorów swojego pokolenia. Jestem pod wrażeniem talentu komediowego Małgosi Kożuchowskiej, która podczas zdjęć próbnych oraz castingu, potrafiła w sposób godny podziwu nawiązać kontakt i współpracować z młodymi aktorami, a jednocześnie udowodniła, że potrafi wejść w rolę matki, którą zagrała z dużym poczuciem humoru oraz dystansem. Para Kożuchowska - Karolak gwarantują nam pół godziny doskonałego aktorstwa komediowego, jakiego w polskim filmie telewizyjnym nie było od czasów Bogusława Kobieli i Ireny Kwiatkowskiej".

Serial pokazuje, jakie wyzwania stawia życie przed dzisiejszą rodziną. Chwilowe nieporozumienia, kłótnie o błahostki i o sprawy fundamentalne przeplatają się ze wzruszającymi momentami ciepła, miłości i zrozumienia.

Scenariusz serialu „Rodzinka.pl” jest efektem wnikliwej obserwacji mechanizmów, kierujących relacjami rodzic – dziecko oraz kobieta - mężczyzna. To serial komediowy, prowokujący zarówno do śmiechu, jak i do refleksji.

Producent: Dorota Kośmicka-Gacke
Reżyser: Patrick Yoka
Scenarzysta: Karol Klementewicz
Operator: Marcin Figurski
Kierownictwo produkcji: Andrzej Stempowski, Łukasz Rogalski
Scenograf: Jacek Osadowski
 
 
 
...