Strona główna » Seriale » galerie » Miłość na czterech łapach

Miłość na czterech łapach

Bywa kanapowym pieszczochem, prawdziwym obrońcą domu, a nawet pomocnikiem w codziennych obowiązkach. Przede wszystkim jest najlepszym przyjacielem człowieka! Pies, bo o nim mowa, obchodzi 1 lipca swoje święto. Poznaj najsłynniejsze serialowe czworonogi!
„Barwy szczęścia”: Twardziel. Gdy okazało się, że pies jest nieuleczalnie chory, jego właścicielka była zmuszona podjąć trudną decyzję. Śmierć Twardziela wycisnęła łzy niejednemu z widzów. Fanów serialu uspokajamy:  kundelek Marian, który wcielał się w rolę Twardziela, żyje i ma się doskonale. Urodzony z niego aktor, prawda? (fot. TVP)
„Barwy szczęścia”: Twardziel. Gdy okazało się, że pies jest nieuleczalnie chory, jego właścicielka była zmuszona podjąć trudną decyzję. Śmierć Twardziela wycisnęła łzy niejednemu z widzów. Fanów serialu uspokajamy: kundelek Marian, który wcielał się w rolę Twardziela, żyje i ma się doskonale. Urodzony z niego aktor, prawda? (fot. TVP)
Zdjęcia w galerii:
„Barwy szczęścia”: Twardziel. Gdy okazało się, że pies jest nieuleczalnie chory, jego właścicielka była zmuszona podjąć trudną decyzję. Śmierć Twardziela wycisnęła łzy niejednemu z widzów. Fanów serialu uspokajamy:  kundelek Marian, który wcielał się w rolę Twardziela, żyje i ma się doskonale. Urodzony z niego aktor, prawda? (fot. TVP)
„Komisarz Alex”: Alex. Nieustraszony policjant, wierny towarzysz Górskiego, najbardziej uroczy pracownik komisariatu. Owczarek niemiecki Alex podbił serca widzów. Ale czy wiecie, że choć Alex jest tylko jeden, w jego rolę wciela się trzech czworonożnych aktorów? (fot. TVP)
„Dr Quinn”: Wilk. Byron Sully to jedna z najbardziej tajemniczych postaci serialu. Przystojny, ale zamknięty w sobie, małomówny i momentami porywczy mężczyzna rozkochał w sobie dr Michaelę. Taki twardziel jak Sully również potrzebował przyjaciela. Okazał się nim Wilk! Wiele osób myślało, że to najprawdziwszy wilk, ale produkcja ucięła spekulacje. To psi aktor rasy alaskan malamute (fot. TVP)
„Klan”: Tropek. Nowy lokator wywołał w domu Koziełłów małą rewolucję. Anna Surmacz pokochała małego yorka od pierwszego wejrzenia, podczas gdy jej mąż potrzebował więcej czasu, aby się do niego przekonać. Czy Tropek zmiękczył serce lekarza? Jak mawia Tadeusz Koziełło – W rzeczy samej (fot. TVP)
„Blondynka”: Astor. Weterynarz Sylwia z zapałem pomaga małym i nieco większym pacjentom. Okazuje się, że oni czasem pomagają jej! Pamiętacie odcinek, kiedy nieustraszony Astor znalazł w lesie wycieńczoną Sylwię? W rzeczywistości labrador nosi imię Joko i poza planem pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi. Prawdziwy kudłaty bohater! (fot. TVP)
„M jak Miłość”: Kminek. Paweł Zduński uratował kundelka przed bestialskim właścicielem. Kminek od razu zdobył sympatię całej rodziny Mostowiaków.  Lizak spisał się w swojej roli znakomicie i nic w tym dziwnego. Talent aktorski przejął od właściciela.  Rafał Mroczek adoptował Lizaka w programie „Przygarnij mnie” (fot. TVP)
„Ojciec Mateusz”: Watson. Najlepszy przyjaciel inspektora Oresta Możejko to owczarek niemiecki imieniem Watson. Policjant uwielbia spędzać czas na spacerach z pupilem. Nawet w pracy trzyma zdjęcie czworonoga na swoim biurku (fot. TVP)
„Ranczo”: Hot Dog. Przed przyjazdem Lucy, pies był nazywany Hindusem i błąkał się po okolicy. Opiekę nad nim przejął Kusy, któremu  golden retriever pomagał wyjść z nałogu. Jednak to Lucy stała się jego prawowitą właścicielką, a Hot Dog słuchał się wyłącznie jej (fot. TVP)
„Czterej pancerni i pies”: Szarik. Owczarek niemiecki był nieodłącznym towarzyszem załogi czołgu. Odważny i oddany właścicielowi nie raz wybawił go z opresji. Rolę Szarika odgrywał Trymer, który miał dwóch dublerów: Spika i Ataka (fot. TVP)
„Przygody psa Cywila”: Cywil. Ten duet zna chyba każdy: sierżant Walczak i pies Cywil. Dla owczarka niemieckiego gra w serialu nie była nowością. Wcześniej również występował przed kamerą (fot. TVP)
„Rodzinka.pl”: Brutus. Brutus zamieszkał z Boskimi na czas wakacyjnego wyjazdu swojej właścicielki. Choć nocne zwyczaje czworonoga mocno dezorganizowały życie Ludwika, finalnie panowie się polubili (fot. TVP)
„Na sygnale”: Hektor. Pies pacjenta to prawdziwy przyjaciel. Gdy jego właściciel miał wypadek, Hektor nie odstępował go na krok. I dopiero wizyta czworonoga w szpitalu sprawiła, że poszkodowanemu wróciła chęć do życia (fot. TVP)
„Bodo”: Sambo. Najsłynniejszy przedwojenny polski aktor był właścicielem doga niemieckiego. Łaciaty olbrzym stał się znakiem rozpoznawczym ekscentrycznego Eugeniusza Bodo. W serialu  rolę Sambo otrzymał równie okazały pies o imieniu Madness (fot. TVP)