Strona główna » Seriale » galerie » Ojciec w roli głównej – jak radzą sobie serialowi tatusiowie?

Ojciec w roli głównej – jak radzą sobie serialowi tatusiowie?

Ojcowie prosto z... serialu! Dziś obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom, życzymy wszystkiego najlepszego! A jak radzą sobie w tej roli bohaterowie srebrnego ekranu? Oto ranking najbardziej popularnych serialowych ojców.
„Zraniona miłość”:  Cevdet, żołnierz, obywatel, ojciec. Porucznik jest wielkim patriotą, który dla kraju jest w stanie wiele poświęcić. Ważniejsza jest tylko rodzina. I choć żona i dzieci mają do niego wielki żal, robi wszystko, aby żyło im się lepiej (fot. TVP)
„Zraniona miłość”: Cevdet, żołnierz, obywatel, ojciec. Porucznik jest wielkim patriotą, który dla kraju jest w stanie wiele poświęcić. Ważniejsza jest tylko rodzina. I choć żona i dzieci mają do niego wielki żal, robi wszystko, aby żyło im się lepiej (fot. TVP)
Zdjęcia w galerii:
„Zraniona miłość”:  Cevdet, żołnierz, obywatel, ojciec. Porucznik jest wielkim patriotą, który dla kraju jest w stanie wiele poświęcić. Ważniejsza jest tylko rodzina. I choć żona i dzieci mają do niego wielki żal, robi wszystko, aby żyło im się lepiej (fot. TVP)
„Rodzinka.pl”: Ludwik Boski, głowa rodziny. Prawdziwy gospodarz domu. Pilnuje rachunków, organizuje rodzinne wyjazdy,  jest wsparciem dla żony. Przede wszystkim wychowuje trzech synów, którzy widzą w nim autorytet... ale nie zawsze (fot. TVP)
„M jak Miłość”: Marek Mostowiak, tata wszystkich dzieci. Syn Lucjana to prawdziwy ojciec-orkiestra. Do niedawna w jego w domu mieszkały dwie dorosłe panny, wchodzący w wiek nastoletni syn i wnuk. Mimo że, Natalia zamieszkała już ze swoją rodziną, problemów wcale nie jest mniej! Tylko Marek jest w stanie zapanować nad tym  towarzystwem! (fot. TVP)
„M jak Miłość”: Marcin Chodakowski, tata samodzielny. Marcin stracił matkę swojego dziecka. Mimo że, jest wrażliwy na kobiece piękno, zdecydował, że żadna nie zastąpi małemu Szymkowi matki. Z pomocą mamy i niani wychowuje dziecko sam. A jeszcze nie wie, że w drodze jest kolejna latorośl (fot. TVP)
„Barwy szczęścia”: Piotr Walawski, ojciec walczący. Piotr po wielu perturbacjach znalazł nić porozumienia z byłą żoną i jest prawdziwym ojcem dla Ewy  (fot. TVP)
„Dr Quinn: Byron Sully, tata-kumpel. Przybrane dzieci dr Michaeli zaakceptowały jej partnera. Specyficzny tryb życia Sully'ego sprawia, że traktują go jak swojego kolegę. Zawsze jednak liczą się z jego zdaniem (fot. TVP)
„Klan”: Paweł Lubicz, ostoja spokoju. Doktor Lubicz jako ojciec trójki dzieci musiał wykazać się anielską wręcz cierpliwością. Czy Pawełek junior przebije wybryki młodości Oli i Agnieszki? Jedno jest pewne – Paweł Lubicz jest przygotowany na wszystko! (fot. TVP)
„Klan”: Jacek Borecki, tata-pracoholik. Praca w banku całkowicie pochłania Jacka. Bywa, że w domu jest tylko gościem. Nie zmienia to faktu, że stara się być jak najlepszym ojcem dla Małgosi i mężem dla ciężarnej Agaty. Na jego wsparcie może też liczyć syn byłej żony, Jasiek (fot. TVP)
„Klan”: Michał Chojnicki, tata na kilka etatów. Michał to dumny ojciec trzech synów i córki.  Młody Chojnicki musi się dwoić i troić, aby znaleźć czas dla każdego dziecka. Zwłaszcza, że ich matki niekoniecznie pałają do siebie sympatią...  (fot. TVP)
„Wojenne dziewczyny”: Konstanty Joachim, ojciec w ukryciu. Joachim, ze względu na pochodzenie, musi ukrywać się przed Niemcami. Może jednak liczyć na pomoc córki Marysi, która już nie raz uratowała ojca przed śmiercią (fot. TVP)
„Elif”: Veysel Şimşek, ojciec z piekła rodem. Bezduszny ojczym postanowił sprzedać Elif, aby spłacić karciane długi. Dla takiego postępowania nie ma usprawiedliwienia!  (fot. TVP)
„O mnie się nie martw”: Marcin Kaszuba, ojciec na próbę. Młody prawnik jest do szaleństwa zakochany w Idze.  Nie ma jednak łatwo! Aby zdobyć miłość i zaufanie kobiety, musi wykazać się jako... ojciec jej córek. Trzeba przyznać, że radzi sobie znakomicie! (fot. TVP)
„Ranczo”: Maciej Solejuk, czyli tata ma zawsze rację. Solejuk preferuje tradycyjny model rodziny. On, stały bywalec słynnej ławeczki, nie ma czasu na zajmowanie się gromadką dzieci. Od tego jest żona! Maciej ma ciekawsze zajęcia – wymyśla niekoniecznie trafione sposoby na wzbogacenie się (fot. TVP)
„Ojciec Mateusz”: ks. Mateusz Żmigrodzki. Choć nie ma dzieci, nie mogło go zabraknąć w zestawieniu. Ksiądz Mateusz to prawdziwy ojciec dla mieszkańców Sandomierza. Zawsze służy radą, a  w razie potrzeby, zajmie się dziećmi wiernych z parafii. Dzieci nie bez powodu traktują go jak... ojca (fot. TVP)