Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Jak to jest z tymi krwinkami? – scena z odc. 4/VIII

fot. TVPSkoro krwinki są białe to dlaczego krew jest czerwona? Przecież krwinki powinny się wzajemnie farbować! Hela koniecznie potrzebuje korepetytora z biologii. I to tego jednego, konkretnego korepetytora! »  
00:01:28

O mnie się nie martw - Podwójna tożsamość – scena z odc. 3/VIII

4x3– Jest pan poszukiwany listem gończym! – oświadcza policja i zakuwa Wojtka w kajdanki. Czy to pomyłka, a może mężczyzna od lat oszukuje przyjaciół i prowadzi podwójne życie? »  
00:00:30

O mnie się nie martw - Dopóki śmierć nas nie rozłączy! – scena z odc. 3/VIII

4x3Stosunki Marty i Krzysztofa ulegają znacznej poprawie, do tego stopnia, że składają sobie wieczną przysięgę! Czy dochowają jej wierności? »  
00:00:59

O mnie się nie martw - Łatwo nie będzie – scena z odc. 2/VIII

fot. 4x3Helenka dopiero zbiera siły, a Iga już nie poznaje własnej córki. Nadszedł okres młodzieńczego buntu. Na początek nowe ciuchy. »  
00:00:34

O mnie się nie martw - Będzie się działo!

4x3Życie Igi Małeckiej nigdy nie jest nudne. Joanna Kulig opowiada co czekaj jej bohaterkę w najbliższym sezonie. Nowy członek rodziny, dorastająca córka, powrót dawnej miłości. Czy coś jest w stanie zagrozić jej szczęściu u boku Marcina? Aktorka zapewnia, że widzów czeka dużo pozytywnej energii! »  
00:01:00

O mnie się nie martw - Przed nami 8. sezon!

fot. 4x3Będzie przeprowadzka do nowego mieszkania, chrzest najmłodszego potomka i bunt Helenki. Będą zawiedzione nadzieje Krzyśka, bo nie zostanie ojcem chrzestnym małego Zbyszka i pierwsza miłość Kuby, niejaki Kuba z bukietem czerwonych róż. W 8. sezonie „O mnie się nie martw” emocje będą buzować! »  
00:01:14

O mnie się nie martw - Nowy dom Igi – wizyta na planie serialu

fot. TVP Już w marcu rusza VIII sezon serialu „O mnie się nie martw”. Aktorzy powrócili już na plan i nagrywają kolejne odcinki w nowym mieszkaniu. – Jest obszerniejsze, większe i mamy fajny pokój – mówi Oliwia Dąbrowska, czyli serialowa Oliwka Małecka. W nowym sezonie mamy częściej widzieć na ekranie Joannę Kulig, »  
00:02:50

O mnie się nie martw - Wszystko ci wytłumaczę! – scena z odc. 13/VII

fot. 4x3Mariusz Rybicki będzie miał dziecko z jakąś kobietą – tak wynika z rozmowy telefonicznej, którą słyszy Sylwia. Czy oskarżony ma coś na swoją obronę? »  
00:01:21