Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Wszystko ci wytłumaczę! – scena z odc. 13/VII

fot. 4x3Mariusz Rybicki będzie miał dziecko z jakąś kobietą – tak wynika z rozmowy telefonicznej, którą słyszy Sylwia. Czy oskarżony ma coś na swoją obronę? »  
00:01:21

O mnie się nie martw - Krzysiek idzie na wojnę – scena z odc. 13/VII

fot. 4x3– Już raz przegrałem batalię o kobietę z mecenasem Kaszubą Marcinem niejakim – Krzyczy Krzysiek i tym razem nie zamierza przegrać bitwy o Martę. Zrobi wszystko i nie pozwoli odebrać sobie piłeczki. Tylko o jaką piłeczkę chodzi? »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Dzień przytulania – scena z odc. 12/VII

fot. 4x3Krzysiek postanowił przytulić wszystkich, dopóki jeszcze ma kogo. Na jego drodze pojawił się więc Francuz, Marta i niejaki Lisiecki. Nie wszyscy jednak przytulaniem odpowiadali na przytulanie. »  
00:00:48

O mnie się nie martw - Morderca psa – scena z odc. 12/VII

fot. 4x3Ta scena nie wymaga komentarza. To był prawdziwy pojedynek. Po jednej stronie stanął Krzychu z załogą, po drugiej Podhalski. A gdzie dwóch się bije, tam czasami ginie trzeci. »  
00:01:38

O mnie się nie martw - Cudownie ocalony – scena z odc. 11/VII

fot. 4x3Obolały i wykończony. A poza tym porwany, przetrzymywany i zrzucony ze skarpy, bo nikt nie chciał zapłacić okupu w wysokości miliona. Krzysztof cudownie ocalały powrócił do domu. I tylko pani Irenka jakoś nie może uwierzyć w te opowieści. »  
00:01:49

O mnie się nie martw - Prawda szkodzi dzieciom? – scena z odc. 10/VII

TVPJacek i Wojtek dziwią się, że nikt nie powiedział prawdy o zaginięciu Krzyśka jego córkom. – Jak można tak dzieci okłamywać? – dopytują Irenkę i Grażynę. – Jakby tak każdemu dziecku mówić prawdę między oczy, to żadne by osiemnastki nie dożyło – odpowiada Grażyna. Jak zareagują panowie? »  
00:01:38

O mnie się nie martw - Zupa i ciepłe kapcie – scena z odc. 10/VII

TVPPo uratowaniu Leny dziewczyna przychodzi do Igora do kawiarni. Po podziękowaniach udają się na spacer, gdzie rozmawiają o związkach. – A Ty jaki jesteś? – pyta Lena. – Zupa i ciepłe kapcie, to chyba widać – odpowiada Igor. – To może czas to zmienić... »  
00:00:44

O mnie się nie martw - Prawda za prawdę – scena z odc. 9/VII

fot. 4x3– Jak emocje opadły, to wsiąkły w grunt realny i… odsłoniły się realia. – A realia są takie, że Krzysiek ma już dwie córki trzeciej nie chce. Co na to Marta? »  
00:01:38