Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Jeden powód – scena z odc. 13/VIII

fot. 4x3Iga, Sylwia i pani Irenka organizują Marcie wieczór panieński. Przyszła panna młoda dowiaduje się o wyjeździe Krzysztofa i nieoczekiwanie kończy imprezę u swojego byłego... Czy dojdzie do ślubu z Podchalskim? »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Z cynamonem czy bez? – scena z odc. 12/VIII

fot. 4x3Milena przygotowała dla Krzyśka wykwintne śniadanie. Była granola, ale szynka, masło i bułki również. Pamiętała także, że ukochany nie lubi cynamonu. Czy to wystarczy, żeby Milena mogła zamieszkać z Krzyśkiem? – Z cynamonem czy bez mieszkać tu nie będziesz – informuje Małecki. »  
00:01:15

O mnie się nie martw - Jedno ciasto jaskółki nie czyni! – scena z odc. 11/VIII

fot. 4x3– Ja to mam same wady, za to jestem dobra w kuchni! - chwali się Milena. Kobieta dobrze wie, że najkrótsza droga do serca Krzysztofa prowadzi przez żołądek, dlatego przychodzi do niego z ciastem na przeprosiny. Czy mężczyzna da się przekonać? »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Rozmowy wieczorową porą – scena z odc. 10/VIII

fot. 4x3– Ile to jeszcze będzie trwało? Na ilu facetów mam jeszcze trafić? Ile razy mam oberwać? Co jest ze mną nie tak? – Wieczorową porą Sylwia z Asią prowadzą rozmowy o życiu. »  
00:01:11

O mnie się nie martw - Oświadczyny – scena z odc. 9/VIII

fot. 4x3– Czy zostaniesz moją żoną? – zapytał Tomek przy świadkach, a Marcie odjęło mowę. Czy odpowie „tak”, zanim bita śmietana rozpłynie się na torcie? A zresztą, co tam tort, ważne co na to Krzysiek. »  
00:01:26

O mnie się nie martw - Idealny kandydat – scena z odc. 8/VIII

fot. 4x3– Pan doktor, bardzo przystojny lekarz medycyny, będący na etacie i pracujący... – matka Sylwii wybrała idealnego kandydata na męża dla córki. A że metody aranżacji spotkań Grażynki są trochę niekonwencjonalne, to już zupełnie inna sprawa. »  
00:02:10

O mnie się nie martw - Milena ma newsa – scena z odc. 7/VIII

fot. 4x3– Od wisiorka do pierścionka, od pierścionka do obrączki jak po sznurku. On cały szczęśliwy i ona też – Tomek oświadczył się Marcie. Milena przekazuje radosnego newsa Krzyśkowi. Tylko co on na to? »  
00:01:20

O mnie się nie martw - Helenka milczy – scena z odc. 6/VIII

43Wyszło na jaw, że Helenka sprzedała rower, który dostała w prezencie. Krzysztof i Iga żądają, by powiedziała, na co potrzebne były jej pieniądze. Helenka jednak uporczywie milczy… »  
00:01:26