Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Kolejny sezon tuż tuż!

Zaskoczenia i zwroty akcji, nowi bohaterowie i nowe emocje. Iga z Marcinem zapraszają na kolejny sezon od 8 września w piątki o 20.40 w TVP2. »  
00:00:35

O mnie się nie martw - Nowy sezon, nowi bohaterowie i nowe wyzwania

43Nowy sezon „O mnie się nie martw” i nowy bohater grany przez Przemysława Cypryańskiego. Nowe wyzwania czekają również serialowego Marcina. Czy odnajdzie się w roli ojca? »  
00:01:54

O mnie się nie martw - Antidotum na miłość? – scena z odc. 78

43– Dlaczego mi to robisz – pyta Sylwia niechętnie na widok pary młodej, przywieziona na ślub Kaszuby przez Pawła. – Bo cię lubię. To najlepsze, co możesz teraz zrobić – odpowiada niezrażony Paweł. »  
00:01:31

O mnie się nie martw - Certyfikowana trenerka – scena z odc. 78

43– Jestem certyfikowanym trenerem akademii zdrowych zdrowych relacji komunikacji rodzinie – oświadcza dumnie Iga. Ewka jest nastawiona sceptycznie. »  
00:00:40

O mnie się nie martw - Słaby punkt – scena z odc. 77

43– Myślisz w ogóle o tym? O dzieciach, o rodzinie? – Marcin i Sylwia bardzo się do siebie zbliżają. Jak zakończy się ich wspólnie spędzony dzień? Czy mecenas Kaszuba ulegnie urokowi przyrodniej siostry Krzysztofa? »  
00:01:04

O mnie się nie martw - Atak wyrostka – scena z odc. 77

43– Nigdzie nie jadę, powiedziałem. Prędzej umrę – Paweł dostaje ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Kto by pomyślał, że mecenas Radecki będzie tak bardzo panikował na myśl o szpitalu? »  
00:01:08

O mnie się nie martw - Za ciosem – scena z odc. 76

43– Panie mecenasie, skoro zdecydował się pan bronić mojego męża w tej sprawie, może od razu pomoże napisać pozew rozwodowy, może być z mojej winy – Kamila informuje, że chce się rozwieść z Tomkiem. Jak zareaguje jej mąż? »  
00:01:19

O mnie się nie martw - Wariacja jazzowa – scena z odc. 76

43– Ty mu nic nie tłumacz, po prostu graj – Grażyna namawia Witka by ten zrobił użytek z trąbki, którą znalazł w mieszkaniu Krzysztofa. Takiego efektu się nie spodziewała. Witek nazywa to „improwizacją jazzową”. »  
00:01:09