Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - O miłość warto walczyć! – scena z odc. 7/IX

fot. TVPPani Iwona nie odpuszcza. Postanawia zabrać mecenasa Kaszubę na wakacje. A na wyjazd potrzebne będą nowe garnitury! Tylko czy uda się trafić z rozmiarem? »  
00:01:27

O mnie się nie martw - Przyjacielska przysługa – scena z odc. 6/IX

fot. TVPMarta szaleje z zazdrości odkąd dowiedziała się, że przyjaciółka Krzyśka wcale nie ma zeza, ani innych defektów o jakich jej wspominał. Para, która niedawno się zeszła ma więc poważny kryzys. Pomóc, albo zaszkodzić może tylko Kaszuba. Ale czy Marcin powinien się w to mieszać? »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Skacze, czy nie? – scena z odc. 5/IX

fot. TVPWrzaski Lisieckiego postawiły na nogi całą kamienicę. Mężczyzna grozi, że skoczy z okna, jak nie porozmawia z mecenasem Kaszubą. Grażyna takie sprawy załatwia w prostszy sposób. – Albo pan skacze, albo z adwokatami chce żonę ciągać po sądach – radzi sąsiadowi. »  
00:01:16

O mnie się nie martw - Sprawa jest oczywista! – scena z odcinka 4/IX

fot. 43Iga postanawia rozmówić się z Sylwią. Jest zła i zawiedziona, że osoba, którą uważała za przyjaciółkę chciała odbić jej narzeczonego! Co Małecka ma na swoją obronę? »  
00:00:42

O mnie się nie martw - Postaw na żywych! – scena z odcinka 3/IX

fot. 4x3Krzysiek nie może odnaleźć się w obecnej sytuacji. Zdecydowanie potrzebuje silnego bodźca do działania. Z pomocą przychodzi pani Irenka! – Wróć do przytomności, uporządkuj sprawy z Martą, znajdź jakieś normalne zajęcie, zajmij się swoim tu i teraz. Postaw na żywych Krzysiu – radzi. »  
00:01:49

O mnie się nie martw - Prawda prosto w oczy – scena z odcinka 2/IX

fot. TVPRadecki wychodzi z kancelarii i słyszy jak Marta ekscytuje się ślubem Sylwii. – Wychodzisz za Jurkowskiego? Dlaczego nic o tym nie wiem? – pyta Paweł. – Bo to nie twoja sprawa – odpowiada szorstko Małecka, po czym w końcu wyjaśnia dlaczego od pół roku się do niego nie odzywa. »  
00:01:12

O mnie się nie martw - Przypadek czy przeznaczenie? – scena z odc. 2/IX

fot. TVPPrzez kłopoty małżeńskie mecenas Kaszuba zatrzymał się w mieszkaniu Igi i Marcina. Jego spokojny dzień zakłóciło pukanie do drzwi. – Pan mecenas! Co pan robi w zakładzie pogrzebowym? – pyta Iwona, dawna klientka kancelarii. Co na to Marek? »  
00:00:57

O mnie się nie martw - Wieczny biznes – scena z odc. 1/IX

fot. TVPKrzysztof wraca z Niemiec z odłożonym kapitałem. Chce założyć własny biznes. – Ogromne pole do popisu przede mną. To jest biznes ponadczasowy, żeby nie powiedzieć wieczny – zachęca potencjalnych wspólników. »  
00:00:00