Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Lubię, to trochę za mało – scena z odc. 13/IX

fot. 4x3Zaręczyny Sylwii i Pawła nie były typowe, ale przyjaciele niezmiernie się cieszą, że tę parę połączy węzeł małżeński. Tymczasem okazuje się, że Radecki ma poważne wątpliwości. – Lubię, to trochę za mało – doradza Marcin. »  
00:01:00

O mnie się nie martw - Co będzie dalej? – scena z odc. 12/IX

fot. 43– Jesteś piękna i dlatego nie chcę się z tobą przyjaźnić. Wolałbym... – Pan Radecki, pani Małecka i wspólny stolik w miłej restauracji. Takie chwile mogą wywrócić życie do góry nogami. »  
00:00:58

O mnie się nie martw - Wolna czy nie? – scena z odc. 11/IX

fot. TVPPani Irenka poznała na przyjęciu trzech zaciekawionych jej twórczością mężczyzn. A może tu nie chodzi wcale o zamiłowanie do książek? Panowie chcą uzyskać odpowiedź tylko na jedno pytanie. Pani Irenka jest wolna czy nie? »  
00:02:18

O mnie się nie martw - Geny to potęga! – odc. 10/IX

fot. 4x3Bartek nie zrobił wywiadu dla Moniki z osobistych powodów. Dziennikarz dowiedział się kto jest jego biologicznym ojcem. – Ty wiesz jak ta prawda boli? – zwierza się Monice. »  
00:01:30

O mnie się nie martw - Męski czas w jaskini! – scena z odc. 9/IX

fot. TVPIwona odkryła czego tak naprawdę potrzebuje Kaszuba. – Pan jeszcze nie dojrzał do nowej relacji. Pan potrzebuje samotności, przestrzeni, dystansu. Tego męskiego czasu w jaskini – stwierdza pełna zrozumienia. Ale gdy tylko mecenas zdecyduje się wyjść z tej jaskini, Iwona będzie czekać. Tuż przy wyjściu. »  
00:01:41

O mnie się nie martw - Świadom praw i obowiązków... – scena z odc. 8/IX

fot. 4/3...płynących z założenia rodziny, uroczyście ślubuję ci wierność, miłość i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci – wśród różowych baloników i czerwonych róż Krzysiek oświadczył się swojej Trytytce. A co ona na to? »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Z ukrycia – scena z odc. 7/IX

4x3Krzysiek musi szybko się schować. Irenka zaraz wejdzie do mieszkania. Nie może zobaczyć go w takim stanie, dlatego szybko chowa się do szafy. Słyszy jak rozmawia z kimś na jego temat! »  
00:00:00

O mnie się nie martw - O miłość warto walczyć! – scena z odc. 7/IX

fot. TVPPani Iwona nie odpuszcza. Postanawia zabrać mecenasa Kaszubę na wakacje. A na wyjazd potrzebne będą nowe garnitury! Tylko czy uda się trafić z rozmiarem? »  
00:01:27