Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Trochę kultury! – scena z odc. 12/X

fot. 4x3Rozmowa kierowcy autobusu z pasażerem nie zawsze należy do łatwych. A na dodatek wszystko zależy od tego, czyje ego jest większe. Na szczęście Krzysiek wie, jak kulturalnie zwrócić uwagę i nie zawaha się świecić przykładem. »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Nowy członek rodziny – scena z odc. 11/X

fot. 4x3Konstanty trafia na Żelazną, a tu wszyscy jak jedna wielka rodzina. Tak przynajmniej zapewniał mecenas Kaszuba. Młody stażysta trafia tu z własnymi problemami, a potem problemów jeszcze przybywa. Żelazna ma przecież wyjątkowych mieszkańców. »  
00:01:35

O mnie się nie martw - Piękna i bestia – scena z odc. 10/X

Fot. TVP – Czy ona kogoś ma? – Patryk podpytuje Kostka o Karolinę. – Sylwia mi powiedziała, że wy się tak kłócicie jakbyście parą byli. Dla mnie to niemożliwe. Ty jesteś wielki facet, ona jest filigranowa dziewczyna, no to rzut oka wystarczy, że to, no, nie pasuje do siebie. Piękna i bestia »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Zatrzymanie obywatelskie – scena z odc. 9/X

43Krzysiek dzielnie zatrzymuje furgonetkę, gdyż ma podejrzenie, że jej kierowca jest pijany. – Po pijaku za kółko?! I dla żartów sobie jedziesz zygzakiem ulicą?! Chuchnij! – mówi po niego po zatrzymaniu. Sprawa nagle przybiera jednak nieoczekiwany obrót... »  
00:00:51

O mnie się nie martw - Kłopoty z nianią – scena z odc. 8/X

fot.TVP 43Sylwia i Kostek dostają zlecenie od poważnego biznesmena. Sprawa jest bardzo poufna i dotyczy niani, która prześladuje przedsiębiorcę... »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Byle do wiosny – scena z odc. 7/X

fot. TVPAndreas rozbił motocykl Radeckiego. Marta robi wszystko, aby mecenas się o tym nie dowiedział. Trwają poszukiwania identycznego egzemplarza, ale póki co... – To ja mam nie mówić nic? Do wiosny? – Sylwia jest załamana. »  
00:00:56

O mnie się nie martw - Rodzinna diagnoza – scena z odc. 6/X

fot. 4x3Paweł odwiedza Krzyśka, aby dowiedzieć się więcej o rodzinie narzeczonej. Gdy mecenas słyszy o ojcu Sylwii, wszystko staje się jasne. Sylwia odziedziczyła nierównowagę i pogubienie, a Krzysiek... »  
00:00:00

O mnie się nie martw - Zazdrosny mąż – scena z odc. 5/X

fot.TVP 43Przed kancelarią Kaszuby dochodzi do incydentu. Marcina atakuje mąż jednej z klientek kancelarii. Zazdrosny mężczyzna chce zemścić się na Marcinie za to, że prowadzi sprawę jego żony. Czy Kaszuba da się sprowokować? »  
00:00:00