Strona główna » Seriale » komediowe » O mnie się nie martw

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

O mnie się nie martw - Sodoma i Gomora – scena z odc. 7/VII

fot. 4x3Półnagi mężczyzna w domu matki Krzyśka biega po ogrodzie, a to wszystko na oczach niewinnych dziewczynek? Sodoma i Gomora! Małecki jest oburzony, ale... czy bez winy? »  
00:01:56

O mnie się nie martw - O co chodzi? – scena z odc. 6/VII

fot. 4x3Doktor Jurkowski zjawia się niespodziewanie u Kaszubów w domu i prosi Marcina o prawniczą pomoc. Czy na prawdę nie ma w tym żadnego podstępu? »  
00:01:38

O mnie się nie martw - Stara miłość – scena z odc. 5/VII

fot. 4x3To, jak dobrze pamięta Krzysiek, była pierwsza wielka miłość Igi. A o pierwszych miłościach się nie zapomina. Czy doktor Kuba Jurkowski zawróci jej ponownie w głowie? »  
00:01:17

O mnie się nie martw - Pokuta – scena z odc. 4/VII

fot. 4x3– Nie wiem jak z tym żyć. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Powzięłam postanowienie, że będę tu przychodzić dwa razy dziennie. To taka pokuta – wizytami w szpitalu Marta próbuje zagłuszyć wyrzuty sumienia po nieszczęśliwym wypadku Igi. »  
00:01:52

O mnie się nie martw - Siła spokoju – scena z odc. 3/VII

fot. 4x3Marta na tabletkach, Iga w szpitalu, Marcin z dziewczynkami, a Zbyszek sam. W sytuacji kiedy świat się wali, potrzebny jest głos rozsądku. »  
00:01:05

O mnie się nie martw - Jest tam ktoś? – scena z odc. 3/VII

fot. 4x3Matka Sylwii ma temperament. To wiedzą wszyscy. Brawurowa ucieczka przez okno wydawałaby się dobrym pomysłem, gdyby nie ta kosmiczna wysokość i wróg w ogródku. »  
00:01:22

O mnie się nie martw - Mocno się pogodzić – scena z odc. 2/VII

43Marcinowi smutno, że nie może już się z Igą kłócić. – Jeśli się mocno nie kłócimy, to później nie możemy się równie mocno pogodzić – tłumaczy żonie. – A nie możemy bardzo, bardzo godzić się bez kłócenia – próbuje znaleźć rozwiązanie Iga. »  
00:00:51

O mnie się nie martw - Mikser niezgody – scena z odc. 2/VII

43Jak łatwo urazić dumę Francuza? Przekonali się o tym Jacek i Krzysztof. Gdy podczas próby uruchomienia miksera zaczęli go przezywać, ten wybuchł: – Zero zupa krem, zero moja obecność tu. »  
00:01:16