Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Odcinki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2079

image 4x3 Klemens wpada w odwiedziny do Zwoleńskiej, ale szybko kończy wizytę wymawiając się pracą. Tymczasem tak naprawdę mężczyzna wraca do mieszkania, które ma sprzątać Dominika Oliwka od jakiegoś czasu cierpi na nawracające bóle głowy. Ze szkoły odbiera ją Wanda, którą Zbrowska zawiadomiła o złym samopoczuciu. To wszystko nie podoba się Kajtkowi. »  
00:24:57

Barwy szczęścia - odc. 2078

image 4x3 Julita nadal przeżywa chorobę Urszuli, prosi męża, by na razie nikomu - a w szczególności swoim rodzicom - o tym nie mówił. Nastój ciężarnej poprawiają zakupy w sklepie dla niemowląt. Uwagę Sałatki przyciąga fakt, że większość kupionych przez żonę ubranek jest w dziewczyńskich kolorach. Ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka Mirka, »  
00:24:43

Barwy szczęścia - odc. 2077

image 4x3 Julita nie radzi sobie z chorobą matki i ze strachem o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Budzi się z krzykiem i przedwczesnymi skurczami. Niewiele myśląc Józek zabiera żonę do szpitala. Wiśniewscy nie mogą zrozumieć czemu Bożena i Bruno nie chcą mieć potomstwa. Tymczasem Stański jest w podłym nastroju, choć żona stara »  
00:24:15

Barwy szczęścia - odc. 2076

image 4x3 Józek dociera do żony pełen obaw o ich nienarodzone dziecko. Julita jest w szoku po tym, jak Urszula ją zaatakowała, ale jednocześnie martwi się o mamę, którą zabrało pogotowie. Sałatkowie spotykają się z psychiatrą, który na podstawie opisu zachowania Karaś stawia prawdopodobną diagnozę. Franek liczy na to, że ostry trening »  
00:25:03

Barwy szczęścia - odc. 2075

image 4x3 Gdy Józek dowiaduje się, że żona ze strachu wcale nie spała, proponuje, żeby kolejną noc spędziła u swojej mamy. Na miejscu okazuje się, że obawy Julity o matkę nie były bezpodstawne. W mieszkaniu Urszuli panuje chaos, a ona zupełnie straciła kontakt z rzeczywistością. Oferta dla rodzin z dziećmi w hotelu »  
00:24:41

Barwy szczęścia - odc. 2074

image 4x3 Julita nadal żyje w strachu nie mogąc zapomnieć o porwaniu, które ją spotkało. Niepokoi ją także brak wiadomości od matki. Z Urszulą najwyraźniej dzieje się coś niedobrego... Po namyśle Hubert przyjmuje pracę przy programie Marioli, a Radek zgadza się na nagrania w Feel Good. W kawiarni Kłos znajduje pierwszych uczestników »  
00:24:37

Barwy szczęścia - odc. 2073

image 4x3 Hubert mówi Agacie, że nie zamierza wracać na scenę i zapewnia, że nic go z Mariolą nie łączy. Tymczasem energiczna menadżerka proponuje Gawronowi prowadzenie programu muzycznego. Kłos chciałaby też współpracować przy nowym projekcie dla telewizji z Pyrką... Widząc, z jaką troską Regina zajmuje się małym Stefankiem, Franek kolejny raz próbuje »  
00:25:01

Barwy szczęścia - odc. 2072

image 4x3 Łukasz dowiaduje się do Albiny, że matka jego córki chce się z nim zobaczyć i akurat przez pomyłkę pracownika - jest w klinice. Sadowski odmawia spotkania, a kiedy opuszcza budynek zauważa na parkingu kobietę i jej charakterystyczne auto. Władek ma zamiar wziąć udział w zorganizowanym przez Darka osiedlowym konkursie na »  
00:25:12