Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Czy Kasia odnajdzie ojca Ksawcia?

Kasia i Marta odwiedzają klinikę leczenia niepłodności w Białymstoku, w której Górka przeszła zabieg sztucznego zapłodnienia. Kasia jest zdeterminowana, by odnaleźć biologicznego ojca Ksawcia i zrobi, co będzie trzeba, żeby nie odjechać stąd z pustymi rękami. »  

Barwy szczęścia - Hubert kontra Ernest!

Tak jak się tego Pyrka spodziewał, współpraca z Ernim nie przynosi mu żadnej innej satysfakcji niż ta finansowa. A i to powoli za mało, żeby Hubert zgadzał się być łączony z ekscentrycznym raperem. Oliwy do ognia dolewa sesja zdjęciowa Erniego w magazynie plotkarskim. »  

Barwy szczęścia - Walka o życie Ksawerego!

Pierwsza seria chemii nie pomaga Ksaweremu, na domiar złego okazuje się, że nikt z rodziny nie może być dawcą szpiku. Kasia jest załamana, wyrzuca sobie, że przez jej egoizm maluch może umrzeć – nie wiadomo przecież kto jest ojcem dziecka, a w tej sytuacji jego szpik mógłby uratować Juniorowi życie. »  

Barwy szczęścia - Ciężka choroba Ksawerego!

Wszyscy najbliżsi Ksawerego z napięciem czekają na ostateczną diagnozę malucha. Czy potwierdzą się najgorsze obawy lekarzy? »  

Barwy szczęścia - Co dolega Ksaweremu?

Przerażona Kasia przywozi Ksawcia do szpitala. Stan maluszka pogarsza się z każdą minutą... Górka szaleje ze strachu o synka. Niepokoi się również Stefan, który zawiózł córkę do szpitala. »  

Barwy szczęścia - Odcinek 1149

Klara zbliża się z Adamem, mężczyzna opowiada jej o zmarłej żonie. Dziewczynę urzeka wrażliwość mężczyzny, której brakuje Hubertowi. »  

Barwy szczęścia - Bójka Dąbrowskiego i Chowańskiego!

Incydent z Izą przelał czarę goryczy. Chowański postanawia rozmówić się z Dąbrowskim w cztery oczy. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i dochodzi do rękoczynów! »  

Barwy szczęścia - Odcinek 1148

Przez zajście z Izą Marta czuje się niezręcznie w towarzystwie Mikołaja i chce odejść z ATB. Dąbrowski nie przyjmuje jej wypowiedzenia. »