Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Czy Borys jest niebezpieczny?

Jola poznawszy wersję wydarzeń Borysa, uważa że sprawa testamentu Nikodema nie jest jasna. Rozzłoszczony tym Zenek, chcąc definitywnie zakończyć spór z bratankiem, ponawia propozycję wypłacenia mu zachowku po ojcu. Między mężczyznami znów dochodzi do przepychanek! »  
00:01:17

Barwy szczęścia - Pożegnanie z Magdą

Po kolejnej burzy w swoim życiu – tym razem zafundowanej jej przez rodziców – Magda postanawia rozpocząć nowy etap. Decyzja podjęta, plany poczynione, Zwoleńska jeszcze raz spróbuje znaleźć szczęście w stolicy. Wcześniej jednak musi pożegnać się z podopiecznymi z domu dziecka. A potem odwiedza ją niezapowiedziany gość! »  
00:01:14

Barwy szczęścia - Dziecko na śmietniku!

tvpTomala i Sabina znajdują na śmietniku porzucone niemowlę. Nie czekając na pogotowie zabierają je jak najszybciej do szpitala. Czy uda im się uratować wyziębnięte dziecko? »  
00:00:53

Barwy szczęścia - Justyna na tropie fałszerstwa

169Wieści o zarzutach Borysa wobec Zenka docierają do Justyny. Dziewczyna spotyka się z kuzynem, który pokazuje jej dowody potwierdzające jego wersję wydarzeń. Czy znajdzie w niej sojusznika do walki z Zenkiem? »  
00:00:51

Barwy szczęścia - Zenek w niebezpieczeństwie?

169Po bójce z ochroniarzami już wiadomo, do czego zdolny jest Borys. Czy użyje swoich umiejętności przeciwko Zenkowi? »  
00:01:10

Barwy szczęścia - Pokaz siły Borysa!

Borys prowadzi prywatne śledztwo w sprawie ostatnich miesięcy życia ojca, odwiedza Stefana i wypytuje go o Nikodema. Ich spotkanie przerywają agresywni ochroniarze. Dochodzi do bójki. »  
00:00:00

Barwy szczęścia - Krajobraz po zdradzie

Władek i Maciek przezwyciężyli razem wiele kłopotów. Jednak kolejny cios w serce Cieślaka to dla niego za dużo. Nie chce słuchać tłumaczeń Maćka i każe wyprowadzić się niewiernemu partnerowi... »  
00:00:59

Barwy szczęścia - Wybuch namiętności

Wagner dzwoni do chłopaka, a z jej słów wynika, że tęskni za Koszykiem. Chciałaby się z nim spotkać, porozmawiać, podnieść na duchu i pocieszyć. Chłopak na początku jest dla niej oschły, jednak potem odwiedza ją i... »  
00:00:51