Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Nie było cię przy mnie!

Hubert wraca z długiej trasy koncertowej. Ma nadzieję że Klara zapomni o jego niedojrzałym zachowaniu. Jednak Śliwińska nie cieszy się ani na jego widok, ani z romantycznej niespodzianki, którą przygotował. Z żalem wyrzuca narzeczonemu, że nie było go przy niej, gdy najbardziej go potrzebowała. »  

Barwy szczęścia - Kasia – szczera rozmowa z ojcem

Za Stefanem nieprzespana noc. Poznanie prawdy o Łukaszu wytrąciło go z równowagi. Już wcześniej trudno było mu pogodzić się z decyzją córki o zabiegu in vitro, a teraz Kasia zafundowała mu kolejny wstrząs. Czy będzie w stanie przejść nad tym do porządku dziennego? »  

Barwy szczęścia - Stefan kontra Łukasz!

Korzystając z wolnego dnia Łukasz przekonuje Kasię, że może zostać sam z Ksawerym i zaopiekować się nim pod nieobecność mamy. Po krótkim wahaniu Górka zgadza się na to. Łukasz nawet się nie spodziewa, że czeka go o wiele trudniejsze zadanie niż tylko opieka nad synem. »  

Barwy szczęścia - Czy Adam jest niewinny?

Klara i Ada mogą wiele stracić na aneksie do umowy dotyczącej „Eweliny Wspaniałej”. Zawiodły się na Adamie i nadal uważają, że to on wpakował je w kłopoty. Mężczyzna czeka na Klarę przed klubikiem z nadzieją na rozmowę... »  

Barwy szczęścia - Order dla Fryderyka

(fot. TVP)Wszyscy Pyrkowie są dumni z Fryderyka, który za zasługi dla Ojczyzny otrzymuje ważne odznaczenie państwowe z rąk samego Prezydenta. Zobaczcie scenę przedpremierową z tego ważnego dla Struzika wydarzenia. »  

Barwy szczęścia - Chowański i Zosia – początek romansu?

169Mimo ostrzeżeń przyjaciółek, Marta ma do Artura pełne zaufanie, jeśli chodzi o jego współpracę z seksowną Zosią. Sekretarka nie daje Walawskiej żadnych powodów do obaw, ale czy jej coraz lepszy kontakt z Chowańskim nie jest o krok od zamienienia się we flirt? »  

Barwy szczęścia - Wyznanie Niny

fot. TVPMaria i Nina spotykają się na neutralnym gruncie, by w końcu w cztery oczy rozmówić się w sprawie Marka. To nie będzie prosta rozmowa dla Pyrki. »  

Barwy szczęścia - Bijatyka pod wydawnictwem

Błażej nie ma wątpliwości, że Adam oszukał dziewczyny. Gdy tylko zauważa go przed wydawnictwem, rzuca się na niego z pięściami! »