Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Rzymskie wakacje

Tym razem Złoty dowiaduje się od zadowolonego Witka, że razem z nim i babcią poleci do Rzymu. Zaskoczony tą informacją Marek od razu rusza do gabinetu szefowej, by poznać więcej szczegółów. »  

Barwy szczęścia - Kto podrzucił dziecko?

Bartek stanowczo twierdzi, że dziecko nie jest jego i chce jak najszybciej zawiadomić policję. Waleria jednak przywiązała się do "wnuczka" i nie zamierza tak łatwo go oddać... »  

Barwy szczęścia - Zostaniesz moją mamą?

Milenka spędza z Klarą coraz więcej czasu. Nie dziwi więc, że wychowywana bez mamy dziewczynka zaczyna się do niej przywiązywać... »  

Barwy szczęścia - Marlena – w sieci kłamstw

Marlena jest pod coraz większym urokiem Czarka. W obawie że mężczyznę zrazi jej burzliwa przeszłość, podkoloryzowuje swój życiorys. Kasia ostrzega przyjaciółkę przed budowaniem związku na kłamstwie... »  

Barwy szczęścia - Dylematy Marty

Marta zwierza się Kasi iż czuje, że przez ciągłe mijanie się i brak czasu dla siebie jej związek z Chowańskim przechodzi kryzys. Górka uważa, że to znak, by wykonać następny krok. »  

Barwy szczęścia - Anna kontra Grażyna!

Mówi się, że gdy nie ma kota grasują myszy. A co się dzieje, gdy kot w końcu się pojawia? Anna bardzo tęskni za Jerzym. Chcąc zrobić mężowi niespodziankę przyjeżdża do Warszawy bez zapowiedzi. W mieszkaniu Marczaka zastaje... Grażynę. »  

Barwy szczęścia - Klara i Adam... na randce?

Klara i Adam razem współpracują, więc nic dziwnego, że często się spotykają. Tym razem Majewski robi dziewczynie w parku sesję zdjęciową na okładkę książki. A potem zaprasza Śliwińską na kawę! A w kawiarni przychodzi czas na intymną rozmowę... »