Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Order dla Fryderyka

(fot. TVP)Wszyscy Pyrkowie są dumni z Fryderyka, który za zasługi dla Ojczyzny otrzymuje ważne odznaczenie państwowe z rąk samego Prezydenta. Zobaczcie scenę przedpremierową z tego ważnego dla Struzika wydarzenia. »  

Barwy szczęścia - Chowański i Zosia – początek romansu?

169Mimo ostrzeżeń przyjaciółek, Marta ma do Artura pełne zaufanie, jeśli chodzi o jego współpracę z seksowną Zosią. Sekretarka nie daje Walawskiej żadnych powodów do obaw, ale czy jej coraz lepszy kontakt z Chowańskim nie jest o krok od zamienienia się we flirt? »  

Barwy szczęścia - Wyznanie Niny

fot. TVPMaria i Nina spotykają się na neutralnym gruncie, by w końcu w cztery oczy rozmówić się w sprawie Marka. To nie będzie prosta rozmowa dla Pyrki. »  

Barwy szczęścia - Bijatyka pod wydawnictwem

Błażej nie ma wątpliwości, że Adam oszukał dziewczyny. Gdy tylko zauważa go przed wydawnictwem, rzuca się na niego z pięściami! »  

Barwy szczęścia - Klara ma dość!

Luźny sposób bycia i bagatelizowanie wszystkiego przez Huberta coraz bardziej drażni Klarę.A Pyrka zdaje się nie zauważać problemu. Dla niego najważniejszy jest... raperski strój, jaki sobie przygotował na trasę koncertową Erniego. Śliwińska wybucha pretensjami! »  

Barwy szczęścia - Marta vs Nadia – Pierwsze starcie!

Dobrymi chęciami piekło wybrukowane – tę maksymę z pewnością powtarza sobie Nadia, która zorganizowała zakończoną fiaskiem konferencję prasową ATB. Jakby tego było mało, nowa asystentka Marty bez konsultacji z szefową zabiera głos na konferencji. Tego dla Walawskiej jest już za dużo. Postanawia nie zwlekać i porozmawiać ze zbyt ambitną dziewczyną. »  

Barwy szczęścia - Powrót Jędrka

Waleria znowu dopięła swego! Bartek zgodził się, by Jędrek, syn znajomej Koszykowej, został jego współlokatorem. Chłopaki w końcu mają trochę więcej czasu, by lepiej się poznać. Z każdym słowem Jędrka Bartek jest coraz bardziej pewny, że... nie mają ze sobą absolutnie nic wspólnego! »  

Barwy szczęścia - Kasia i Sadowski – Ich pierwszy raz

Namiętności, jaka wybuchła pomiędzy Kasią i Łukaszem nic już nie jest w stanie powstrzymać. Czy to właśnie Sadowski okaże się mężczyzną życia Górki? Po chwilach uniesienia Kasia znów zaczyna mieć wątpliwości. Uważa, że za mało o sobie wiedzą, by już teraz zaczynać snuć wspólną przyszłość. Łukasz nie podziela jej obaw. »