Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Awantura o Miłosza

Sytuacja komplikuje się w dniu rozprawy o przysposobienie chłopca. Niespodziewanie w mieszkaniu Walawskich pojawiają się Arek i Renata. Widząc, że Piotr wyprowadził się z domu żądają od Igi, aby oddała im dziecko! »  

Barwy szczęścia - Hubert i Klara – czy się pogodzą?

Po awanturze u Adama, Pyrka spędził noc w domu rodziców. Maria jest zaniepokojona stanem syna, który nie chce rozmawiać z nią o powodach swojego pijaństwa. Wie, że jedyną osobą, z którą powinien porozmawiać jest Klara. »  

Barwy szczęścia - Wizyta Renaty i Arka

Renata i Arek wpadają z wizytą do Igi. Kobieta zauważa ciążowy brzuszek Walawskiej. Jej uwadze nie uchodzą też problemy małżeńskie pary. Jaki to będzie miało wpływ na zbliżającą się wielkimi krokami rozprawę o przysposobienie Miłoszka? »  

Barwy szczęścia - Hubert przekracza granicę!

Każdy ma jakąś granicę wytrzymałości. Hubert właśnie dotarł do swojej... Powód jest ten sam co od dłuższego czasu – Adam. Wypad do klubu nie zagłuszył wątpliwości Pyrki, co do wierności Klary. Nie mogąc nigdzie znaleźć narzeczonej, Hubert idzie prosto do Adama. I wpada w szał, gdy słyszy w jego mieszkaniu »  

Barwy szczęścia - Historia Amelii

Poruszony losem Amelii Tomasz pozwala jej przenocować u siebie w domu. Rano kobieta jest wdzięczna za pomoc, ale zapowiada, że nie zamierza dłużej siedzieć Wiśniewskiemu na głowie. Zanim wyjdzie – opowiada smutną historię swojego życia. »  

Barwy szczęścia - Co planuje Stefan?

fot. TVPOdkąd na Zacisznej pojawili się tajemniczy mężczyźni, Stefan zaczyna zachowywać się coraz dziwniej. Kasia ma pewne podejrzenia co do planów ojca. Podobnie Waleria... »  

Barwy szczęścia - Kolejna kłótnia o Adama

Hubert stara się panować nad sobą, ale na dźwięk imienia Adam najczęściej reaguje złością. Kolejną okazją do niezadowolenia jest informacja, jaką otrzymuje od Klary. Narzeczona dzwoni z... domu Adama, gdzie właśnie opiekuje się Milenką i jej chorym tatą. »  

Barwy szczęścia - Oświadczyny Łukasza

Związek Kasi i Łukasza przechodził wiele wzlotów i upadków. Jednak wciąż są razem i nie poddają się przeciwnościom losu. Łukasz dochodzi do wniosku, że nadszedł najwyższy czas, aby przenieść ich znajomość na kolejny poziom. »