Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Chowański oczarowany Zosią!

Dzięki wstawiennictwu Marty Chowański zaprasza Zosię na rozmowę kwalifikacyjną do biura. »  

Barwy szczęścia - Powrót Zosi!

Zapraszamy na 1113 odcinek „Barw szczęścia”, w który powróci dawno niewidziana Zosia (Joanna Moro). »  

Barwy szczęścia - Przełom w sprawie Wiesi!

Ostatnie dni były bardzo ciężkie dla zaangażowanych w sprawę oskarżenia Wiesi. Gdy do akcji wkracza pani psycholog, na jaw wychodzą nowe fakty... »  

Barwy szczęścia - Nie skrzywdziłem jej!

Cały Zakrzew huczy od plotek o Sewerynie podejrzanym o molestowanie jednej z uczennic. Nauczyciel z miejsca dostaje łatkę pedofila. Szukając sojusznika, Seweryn prosi Magdę o chwilę rozmowy. »  

Barwy szczęścia - Seweryn oskarżony!

Anna jest zaszokowana oskarżeniami Wiesi, która twierdzi, że Seweryn ją molestował. Alicja powiadamia o tym policję. Marczakowa obwinia się, że wcześniej niczego nie zauważyła. Postanawia jak najszybciej porozmawiać z nauczycielem. »  

Barwy szczęścia - Marta i Kasia – koniec przyjaźni?

Marta ma wrażenie, że Kasia cały dzień jej unika, w dodatku Górka wykręca się z ich babskiego spotkania. Walawska obawia się, że koleżanka obraziła się na nią za komentowanie jej relacji z Dąbrowskim. »  

Barwy szczęścia - Odcinek 1114

Nina zwierza się Markowi, że Wolfgang założył nową rodzinę i odwrócił się od Witka. Chłopiec teraz bardzo cierpi, a ona kompletnie nie wie co ma robić. »  

Barwy szczęścia - Ostrzeżenie Magdy

Seweryn nie widzi niczego złego w tym, że dużo czasu spędza z Wiesią. Tymczasem Magda coraz podejrzliwiej patrzy na jego uczennicę. Zwoleńska postanawia podzielić się z Sewerynem swoim spostrzeżeniami. »