Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Klara i Adam – coraz bliżej!

Co stanie się, gdy na drodze Klary stanie dojrzały, odpowiedzialny mężczyzna, z którym dzielić będzie swoje zainteresowania? Scena przedpremierowa z 1152. odcinka już na Was czeka. »  

Barwy szczęścia - Natalia i Irek – kłótnia o Lilianę!

fot.43Irek dostaje dwuznaczny sms od Liliany. Natalia robi mu z tego powodu wyrzuty. Czy chłopak przekona ją, że to nic ważnego? »  

Barwy szczęścia - Pierwsze spotkanie Kasi i Sadowskiego

Wiadomość o chorobie Ksawerego Juniora spadła na Kasię jak grom z jasnego nieba. Zrozpaczona mama robi wszystko, by uratować życie syna. W tym celu spotyka się z biologicznym ojcem Ksawcia... Czy mężczyzna jej pomoże? »  

Barwy szczęścia - Czy Kasia odnajdzie ojca Ksawcia?

Kasia i Marta odwiedzają klinikę leczenia niepłodności w Białymstoku, w której Górka przeszła zabieg sztucznego zapłodnienia. Kasia jest zdeterminowana, by odnaleźć biologicznego ojca Ksawcia i zrobi, co będzie trzeba, żeby nie odjechać stąd z pustymi rękami. »  

Barwy szczęścia - Hubert kontra Ernest!

Tak jak się tego Pyrka spodziewał, współpraca z Ernim nie przynosi mu żadnej innej satysfakcji niż ta finansowa. A i to powoli za mało, żeby Hubert zgadzał się być łączony z ekscentrycznym raperem. Oliwy do ognia dolewa sesja zdjęciowa Erniego w magazynie plotkarskim. »  

Barwy szczęścia - Odcinek 1152

Marta zwierza się Marii, że za plecami Kasi postanowiła spotkać się z Sadowskim. Ma nadzieję, że uda jej się przekonać mężczyznę, by został dawcą szpiku dla Ksawerego. »  

Barwy szczęścia - Walka o życie Ksawerego!

Pierwsza seria chemii nie pomaga Ksaweremu, na domiar złego okazuje się, że nikt z rodziny nie może być dawcą szpiku. Kasia jest załamana, wyrzuca sobie, że przez jej egoizm maluch może umrzeć – nie wiadomo przecież kto jest ojcem dziecka, a w tej sytuacji jego szpik mógłby uratować Juniorowi życie. »  

Barwy szczęścia - Odcinek 1151

Zuza opiekuje się mieszkaniem Kostka. W trakcie lunchu w Feel Good natyka się na Ksenię. Dziewczynie zależy na odnowieniu kontaktu z Zuzą. »