Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Ostra sprzeczka z matką!

Marek, Nina, Witek i Krystyna spędzają wspólnie popołudnie. Finał spotkania nie jest jednak po myśli Złotej.... Witek zaprasza ojca, by został z nimi na kolację, ale Marek musi wracać o domu. Obiecał Marii, że wróci przed dziewiętnastą. Krystyna, słysząc imię synowej, nie kryje irytacji. »  

Barwy szczęścia - Klemens vs Irek

Iskrą zapalną do gwałtownej kłótni jest wypadek Liliany, któremu uległa podczas opieki nad ciocią Klemensa. Dziewczyna jest przemęczona i nie radzi sobie z opieką nad ciężko chorą Otylią. Irek sugeruje, że dla dobra Lili powinni wynająć ciotce pielęgniarkę, a Klemensowi puszczają nerwy... »  

Barwy szczęścia - Poznajcie Jędrka

Po rozstaniu z Marleną, Bartek musi jak najszybciej znaleźć sublokatora. Niespodziewanie pomaga mu w tym Waleria. »  

Barwy szczęścia - Grażyna się rozkręca!

Grażyna, sąsiadka która zalała Jerzego, wpada do Marczaka z ciastem. Mimo późnej pory nie zamierza szybko wyjść. Wygląda na to, że zagięła na Jerzego parol i tak łatwo nie odpuści! »  

Barwy szczęścia - Kasia i Łukasz: Blisko, coraz bliżej

Sadowski odwiedza Kasię i Ksawerego z zapowiedzianą wizytą. Zaopatrzony w aparat fotograficzny chciałby zrobić synowi kilka zdjęć. Kasia nie ma nic przeciwko. Co więcej, zaimprowizowana sesja okazuje się strzałem w dziesiątkę, a rodzice coraz swobodniej czują się w swoim towarzystwie. »  

Barwy szczęścia - Irek i Liliana – intymna chwila

Liliana znów dzwoni do Irka z prośbą o pomoc, a chłopak nie potrafi odmówić koleżance. Nie potrafi i nie chce – wciąż coś go do niej ciągnie, a ich spotkania są pełne zwierzeń i rodzącej się bliskości... »  

Barwy szczęścia - Czy Markowi można ufać?

Marek spędza coraz więcej czasu z Niną i Witkiem. Kolejną okazją do spotkania jest obiad, na który Złotego zaprasza syn. Maria nie ma nic przeciwko temu spotkaniu, bo wie, że mężowi można zaufać. »  

Barwy szczęścia - Sabina i Władek – wielka kłótnia!

Tragedia syna zamiast zjednoczyć Sabinę i Władka, wręcz przeciwnie: sprawiła, że oboje skaczą sobie do oczu. Sabina oskarża mężczyznę, że przez opiekę nad Maćkiem nie dopilnował syna. Z kolei Władek zarzuca kobiecie, że też nie jest bez winy... Czy nagły wybuch pretensji da się powstrzymać? »