Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Irek i Lili – o krok od zdrady!

(fot. TVP)To miał być wyjazd we czwórkę w celu naładowania akumulatorów. Irkowi i Lilianie nie przeszkadza jednak, że ostatecznie dotarli na Mazury tylko we dwoje bez Natalii i Klemensa. »  
0:00:55

Barwy szczęścia - Kasia i Łukasz – czy to już koniec?

Po wizycie Dominiki wszystkie kłamstwa Łukasza wychodzą na jaw. Górka traci do mężczyzny zaufanie i każe mu spakować się i wyprowadzić. Sadowski jednak nie rezygnuje i po nocy spędzonej poza domem postanawia w końcu szczerze porozmawiać z Kasią. »  
0:00:47

Barwy szczęścia - Niespodziewana wizyta Dominiki

Zwlekanie z wyznaniem prawdy najczęściej kończy się źle. Wkrótce przekona się o tym Łukasz, który wobec Kasi nie potrafi się zdobyć na chwilę szczerości. A wszystko za sprawą wizyty jego żony – Dominiki – w Fitness Klubie Kasi Górki. »  
0:01:20

Barwy szczęścia - Marta... alkoholiczką?

Do tej pory najskuteczniejszym lekarstwem na stresy Marty – których w jej życiu nie brakuje – był kieliszek wina. Gdy dostęp do alkoholu jest utrudniony Walawska robi się nieznośna i nieprzyjemna... Czy to już uzależnienie? »  
0:01:28

Barwy szczęścia - Co z Sarą?

Niebezpieczeństwo wisiało w powietrzu, odkąd tylko była żona pojawiła się w życiu Daniela. Jakie będą konsekwencje ataku Honoraty? Odpowiedź w przedpremierowej scenie, która już na Was czeka! »  
0:01:23

Barwy szczęścia - Czy Honorata wciąż stanowi zagrożenie?

Honorata wciąż zasypuje Daniela sms-ami i najwyraźniej nie zamierza dać mu o sobie zapomnieć. Rosiak jest zaniepokojony rozwojem sytuacji na tyle, że odwiedza prawnika w celu podjęcia prawnych kroków zapewniających bezpieczeństwo jemu i jego bliskim. »  
0:01:05

Barwy szczęścia - Spotkanie z Dominiką

Łukasz wolałby uniknąć tej rozmowy, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli. Sadowski zmuszony jest jechać do Radomia, gdzie w kawiarni spotyka się ze swoją żoną - Dominiką. Nadzieja na spokojną rozmowę szybko znika, gdy kobieta tylko przez chwilę stara się zachować spokój. A zaraz potem wybucha wciąż nie dowierzając w »  
0:01:12

Barwy szczęścia - Telefon, który zmieni wszystko

Lolek, dziennikarz „Szoku” odpowiedzialny za tekst o klinikach leczenia niepłodności, postanawia zasięgnąć informacji od Łukasza. W tym celu dzwoni pod jego stary numer. Telefon odbiera Dominika – żona Łukasza (w tej roli Aleksandra Woźniak). »  
0:00:51