Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Agnieszka poznaje prawdę

Zauroczona Sadowskim Agnieszka z każdym spotkaniem jest pod coraz większym wrażeniem dziennikarza. Tym razem, gdy odwiedza Łukasza w pracy, także flirtuje z nim w najlepsze. »  
00:01:31

Barwy szczęścia - Co dalej z Agatą?

Tylko u nas ciąg dalszy dramatycznych chwil w domu Pyrków! Czy Klarze, Hubertowi i Iwonie uda się uratować Agatę? »  
00:01:04

Barwy szczęścia - Czy Kasia pozna prawdę?

Znajomość Agnieszki z Łukaszem rozwija się w najlepsze. Oboje wciąż nie mają pojęcia o tym, że łączy ich osoba Kasi. To jednak wkrótce może wyjść na jaw. Wszystko za sprawą Górki, która chciałaby poznać tę „dziewczynę od mody”, o której Sadowski ostatnio tyle opowiada... »  
00:00:57

Barwy szczęścia - Czy Łukasz przekroczy granicę?

Sadowski jest wyraźnie zafascynowany Agnieszką. A z każdym spotkaniem ta fascynacja rośnie jeszcze bardziej. Tym razem oboje spotykają się na wernisażu znajomej blogerki. »  
00:00:41

Barwy szczęścia - Powrót Mirka

Bożena z każdym dniem bardziej zbliża się do swojego ojca, któremu pomaga w pracy na osiedlu. Rodzinną sielankę może jednak zepsuć powrót Mirka, który naciska na narzeczoną, by wywiązała się z obietnicy – sprzedaży mieszkania ojca... »  
00:01:17

Barwy szczęścia - Flirt Łukasza i Agnieszki

Reportaż Sadowskiego o Agnieszce okazuje się początkiem dłuższej znajomości - dziennikarz. dostaje zlecenie na bardziej obszerny materiał. W tym celu znowu spotykają się z Walczak, nieświadomi tego, że przez osobę Kasi łączy ich jeszcze więcej. Oboje są pod swoim wrażeniem i widać wyraźnie, że między nimi iskrzy... »  
00:01:33

Barwy szczęścia - Co dalej ze Świderskim?

Odsunięty od pracy, zestresowany, pogubiony – to od kilku tygodni codzienność Świderskiego. W trudnych chwilach wspiera go Iwona. Czy Pyrce uda się znaleźć lek na skołatane nerwy lekarza? »  
00:01:38

Barwy szczęścia - Zmora z przeszłości

Nie wszyscy są zadowoleni z pojawienia się Agnieszki. Dla Kasi może to być spory kłopot. Wszystko z powodu wspólnej przeszłości obu kobiet. Górka zamknęła ją dawno za sobą, a dla Agnieszki te wspomnienia są wciąż żywe. Jakie tajemnice je łączą? »  
00:01:33