Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Powrót seryjnego uwodziciela

Wszystko wskazuje na to, że Świderski nie zamierza już walczyć ze swoim uzależnieniem od seksu. Znów okłamuje Iwonę i za plecami narzeczonej flirtuje z Larą. A gdy dzwoni doktor Rawicz pędzi na spotkanie z nią w nadziei na nowy romans... »  
00:01:15

Barwy szczęścia - Stefan nie daje za wygraną

Stefan nie należy do mężczyzn, którzy łatwo się poddają. Wiedząc, że wcześniej czy później Julita będzie żałować całkowitego odcięcia się od matki, próbuje z nią porozmawiać i wytłumaczyć punkt widzenia Urszuli. »  
00:00:42

Barwy szczęścia - Julita i Urszula: długo oczekiwane spotkanie

Fot. TVP Mediacje Stefana przyniosły efekt - po wielu miesiącach poszukiwań, Urszula w końcu może spotkać się ze swoją córką. Matka ze łzami w oczach rzuca się na szyję Julicie i błaga o to, by córka dała jej jeszcze jedną szansę. Jednak gdy pojawia się temat Radka i planowanego wyjazdu młodych do »  
00:02:10

Barwy szczęścia - Nie ma jak u mamy

Judyta (w tej roli Magdalena Kuta) coraz bardziej martwi się o Agnieszkę, która po nocach przygotowuje projekty dla Kornelii. Chciałaby też, żeby córka znalazła w końcu miłość... »  
00:00:47

Barwy szczęścia - Poznajcie Julitę i Radka

Wiedząc, w jakim stanie jest Urszula, Stefan nie ma wątpliwości, że kobieta się załamie, jeśli Julita wyjedzie z Radkiem do Londynu. Górka postanawia działać. Czeka na młodych na lotnisku... »  
00:00:56

Barwy szczęścia - Oblężenie kamienicy

Mirek, Amelia oraz Sylwia Bielska wraz z córeczką nie poddają się, czekając w zabarykadowanym mieszkaniu na rozwój sytuacji. Pełnomocnik właściciela kamienicy nie daje za wygraną. Rozkazuje ochroniarzom siłą dostać się do mieszkania! »  
00:01:38

Barwy szczęścia - Awantura pod kamienicą

Wyrzucona na bruk Amelia nie miała czasu, by zabrać swoje rzeczy ze starego mieszkania. Teraz postanawia je w końcu odzyskać. O pomoc prosi Mirka. Na miejscu oboje przekonują się, że właściciel kamienicy stosuje te same sztuczki wobec kolejnych lokatorów. Właśnie trwa bezprawna eksmisja matki z dzieckiem. »  
00:01:08

Barwy szczęścia - Kuszenie Marty

fot. TVPWydawać by się mogło, że w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień Marta na dobre zostanie odcięta od alkoholu. Nic bardziej mylnego... »  
00:01:29