Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2071

fot. TVP Chowański nadal ostro trenuje ku przerażeniu Celiny. Wychodząc z siłowni spotyka Walawskiego, który jest zaskoczony jego widokiem na wolności. Mężczyzna chce pilnie zobaczyć się z Zosią. Kacper idzie na pierwsze spotkanie z terapeutką i jej czworonożnym pomocnikiem. Ludwik z bukietem czerwonych róż zamierza błagać Reginę o wybaczenie, jednak żona nie »  
00:24:24

Barwy szczęścia - odc. 2070

Fot. TVP Alicja chwali się Łukaszowi związkiem z Chowańskim. Sadowski uważa, że przyjaciółka dużo ryzykuje, angażując się w relację z poturbowanym przez życie byłym więźniem. Opowiada jej też, że dowiedział się, że ma córkę. Umińska radzi mu spotkać się z matką dziewczynki. Stefan przyjeżdża z wałówką do Grand Szaletu, gdzie urządzili się »  
00:24:24

Barwy szczęścia - odc. 2069

Fot. TVP Za namową Kasi, która podejrzewa, że tak jak kiedyś w przypadku Ksawerego, może chodzić o chorobę dziecka, Łukasz po raz kolejny umawia się z Albiną, szefową kliniki. Jest zaszokowany, gdy na miejscu dowiaduje się, że matka jego córki Paulinki chciałaby mieć z nim jeszcze jedno dziecko. Małgorzata i Jerzy są »  
00:24:34

Barwy szczęścia - odc. 2068

Fot. TVP Łukasz decyduje się na wizytę w klinice leczenia niepłodności. Na miejscu dowiaduje się, że ma drugie dziecko, a jego matka chciałaby się z nim zobaczyć. Małgorzata i Jerzy postanawiają spędzić wieczór poza domem, by Kacper mógł zostać z Madzią sam na sam. Podczas spotkania dziewczyna inicjuje zbliżenie z Jabłońskim. Piotr »  
00:24:43

Barwy szczęścia - odc. 2067

fot.TVP 4x3 W mieszkaniu Walawskich panuje dziecięcy harmider, który Zosia źle znosi. Piotr stara się naprawić relacje z żoną. Tego dnia Chowański wychodzi z więzienia. Na zewnątrz czeka na niego Umińska, a także Zosia. Artur wybiera towarzystwo Alicji. Podczas ich wspólnego obiadu w „Feel Good” Chowański nieoczekiwanie wybucha złością. Wciąż trwają prace »  
00:25:00

Barwy szczęścia - odc. 2066

fot.TVP 4x3 Amelia i Waleria są ciekawe, czy po odejściu Ireny, Sadowska wróci do męża, jednak Renia waha się, czy trwać w małżeństwie. Z kolei Ludwik zwierza się Górce, że zrozumiał, jak bardzo kocha żonę i zamierza o nią walczyć. Poza tym Waleria rozwija swoją malarską pasję, a Stefan musi pozować żonie, »  
00:24:34

Barwy szczęścia - odc. 2065

fot.TVP 4x3 Julita i Józek martwią się zachowaniem Urszuli, która utrzymuje, że sąsiad usiłował ją zgwałcić. Sałatka odkrywa, że mężczyzna od tygodnia jest w trasie koncertowej. Kobieta przypomina także córce przykre sytuacje z przeszłości, które tak naprawdę nie miały miejsca. Tolek i Irena nie mają gdzie się podziać. Waleria nie zgadza się »  
00:24:27

Barwy szczęścia - odc. 2064

fot.TVP 4x3 Bruno wyznaje Bożenie całą prawdę o swojej biznesowej przeszłości. Ze szczegółami opowiada żonie o tragicznym w skutkach oszustwie, którego dopuścili się z Rafałem. Kasia i Łukasz kombinują, jak uchronić hotel przed bankructwem i proponują Stańskim zmianę profilu miejsca. Urszula zdradza córce, że umówiła się na randkę z sąsiadem – wiolonczelistą. »  
00:25:00