Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2082

43 Bożena przedstawia Kasi artystkę, u której zamówiła obrazy do dekoracji hotelu. Górka z przerażeniem odkrywa, że jest nią Iza Małek, kobieta, która skorzystała z nasienia Łukasza i z którą Sadowski ma dziecko. W dodatku malarka chce zapisać córkę na odbywające się u Stańskich zajęcia muzyczne. Jerzy dowiaduje się od Przemka, »  
00:24:57

Barwy szczęścia - odc. 2081

43 Po odejściu Zosi Piotr nie radzi sobie z obowiązkami domowymi. W zawiązku z nową pracą musi wyjechać na szkolenie. Agata kontaktuje się z Szumanem w sprawie Pawła i wkrótce Pyrkę odwiedza znajoma staruszka, pilotka Miriam, która przyznaje, że po nieudanej operacji Piasecki jest pogrążony w depresji. Oliwka i Kajtek oddychają »  
00:24:04

Barwy szczęścia - odc. 2080

43 Oliwka próbuje wymknąć się od Jabłońskich, gdy na jej drodze staje Wanda. Nie chce wypuścić Zbrowskiej z mieszkania, namawia ją do założenia ubrań zmarłej córki i stwierdza, że lepiej będzie zawieźć ją do znajomej lekarki niż na lekcje. Gdy Adam przeciwstawia się żonie dochodzi między nimi do kłótni. Wkrótce Kajtek, »  
00:24:04

Barwy szczęścia - odc. 2079

image 4x3 Klemens wpada w odwiedziny do Zwoleńskiej, ale szybko kończy wizytę wymawiając się pracą. Tymczasem tak naprawdę mężczyzna wraca do mieszkania, które ma sprzątać Dominika Oliwka od jakiegoś czasu cierpi na nawracające bóle głowy. Ze szkoły odbiera ją Wanda, którą Zbrowska zawiadomiła o złym samopoczuciu. To wszystko nie podoba się Kajtkowi. »  
00:24:57

Barwy szczęścia - odc. 2078

image 4x3 Julita nadal przeżywa chorobę Urszuli, prosi męża, by na razie nikomu - a w szczególności swoim rodzicom - o tym nie mówił. Nastój ciężarnej poprawiają zakupy w sklepie dla niemowląt. Uwagę Sałatki przyciąga fakt, że większość kupionych przez żonę ubranek jest w dziewczyńskich kolorach. Ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka Mirka, »  
00:24:43

Barwy szczęścia - odc. 2077

image 4x3 Julita nie radzi sobie z chorobą matki i ze strachem o zdrowie swojego nienarodzonego dziecka. Budzi się z krzykiem i przedwczesnymi skurczami. Niewiele myśląc Józek zabiera żonę do szpitala. Wiśniewscy nie mogą zrozumieć czemu Bożena i Bruno nie chcą mieć potomstwa. Tymczasem Stański jest w podłym nastroju, choć żona stara »  
00:24:15

Barwy szczęścia - odc. 2076

image 4x3 Józek dociera do żony pełen obaw o ich nienarodzone dziecko. Julita jest w szoku po tym, jak Urszula ją zaatakowała, ale jednocześnie martwi się o mamę, którą zabrało pogotowie. Sałatkowie spotykają się z psychiatrą, który na podstawie opisu zachowania Karaś stawia prawdopodobną diagnozę. Franek liczy na to, że ostry trening »  
00:25:03

Barwy szczęścia - odc. 2075

image 4x3 Gdy Józek dowiaduje się, że żona ze strachu wcale nie spała, proponuje, żeby kolejną noc spędziła u swojej mamy. Na miejscu okazuje się, że obawy Julity o matkę nie były bezpodstawne. W mieszkaniu Urszuli panuje chaos, a ona zupełnie straciła kontakt z rzeczywistością. Oferta dla rodzin z dziećmi w hotelu »  
00:24:41