Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Czy Ksawery wyzdrowieje?

Z niecierpliwością czekacie na kolejne wiadomości dotyczące zdrowia Ksawcia? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wideo z 1161. odcinka. »  

Barwy szczęścia - Kajtek w niebezpieczeństwie

Przyjaźń Kajtka i Kazika coraz gwałtowniej podąża w niebezpiecznym kierunku... Będący pod wpływem dopalaczy chłopcy czują się niepokonani. Nagły przypływ adrenaliny i odwagi sprawia, że do głowy przychodzą im coraz groźniejsze pomysły. Tym razem Kazik zabiera Nowaka na tory, gdzie lubi przebiegać tuż przed pociągami! »  

Barwy szczęścia - W miłosnym trójkącie?

Hubert ostatnio zdecydowanie zbyt wiele czasu poświęcał muzyce, a zbyt mało swojej narzeczonej... Kiedy jednak na jego drodze pojawia się konkurent do serca Klary, nie zamierza biernie na to patrzeć. »  

Barwy szczęścia - Kajtek i... dopalacze!

Wyśmiewany przez kolegów z klasy, niezrozumiany przez rodziców – gdyby nie Kazik, Kajtek byłby sam ze swoimi problemami. Tyle tylko, że przyjaźń z Kazikiem jest bardzo niebezpieczna! »  

Barwy szczęścia - Szansa na „drugą szansę”?

Związek Edyty i Wiktora rozpadł się z hukiem, gdy na jaw wyszły jego kłamstwa. Kobieta obiecała sobie, że zerwie z nim raz na zawsze. Wiktor jednak nie daje za wygraną. Udaje mu się namówić Edytę na spotkanie. Kwiatami przeprasza za wszystko i przekonuje, że nie potrafi bez niej żyć. »  

Barwy szczęścia - Sadowski jest gotów

Mężczyzna tłumaczy się ze swojego dotychczasowego zachowania i bardzo za nie przeprasza. Ma też wiadomość, która sprawi, że Kasi mocniej zabije serce! Przedpremierowa scena z 1158. odcinka nie można przegapić. »  

Barwy szczęścia - Gorączka czwartkowej nocy

Jak Wam się podobała impreza karnawałowa u Struzików? Dla wszystkich, którzy nadal tupią nóżką w rytm muzyki z lat 70-tych mamy niespodziankę! Przeżyjcie to jeszcze raz – przed Wami seniorzy z Zacisznej i ich popisowy numer z ostatniego odcinka serialu! »  

Barwy szczęścia - Szałowa impreza u Struzików!

Kto powiedział, że szalone imprezy karnawałowe zarezerwowane są tylko dla młodych? Seniorzy z Zacisznej też potrafią się bawić! I to jak! »