Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Czarek wkracza do gry!

Marlena jest załamana postępowaniem Bartka i zrywa z chłopakiem. Gdy Stefan próbuje zmusić Koszyka do podjęcia męskiej decyzji, z którą z dziewczyn chce być, koło Marleny zaczyna kręcić się przystojny Czarek (w tej roli: Michał Kitliński). Widząc zapłakaną kelnerkę, zaczyna obsypywać ją komplementami i... prezentami! I składa nieoczekiwaną propozycję... »  

Barwy szczęścia - Marlena, Bartek i... ultimatum!

Marlena jest wściekła na Bartka, że spędził noc w szpitalu, czuwając nad rodzącą Asią. Atmosfera sięga zenitu, gdy chłopak oznajmia, że znów chce odwiedzić byłą dziewczynę. Załamana mówi o wszystkim Walerii, która od razu wkracza do akcji. A potem stawia chłopakowi ultimatum! »  

Barwy szczęścia - Ernie – gotowy na wszystko!

Ernest nie zamierza słuchać rad ojca i Marty i postanawia wystąpić w reality show „Warsaw Live Story”, śledzącym 24 godziny na dobę imprezowe życie młodych ludzi. Chłopak jest zdeterminowany i gotowy na wszystko, by zaistnieć w show-biznesie. »  

Barwy szczęścia - Kasia i Sadowski coraz bliżej!

Początki znajomości Kasi i Łukasza nie wskazywały na to, że między nimi nawiąże się nić porozumienia. Tymczasem Sadowski coraz bardziej wkracza w życie Górki. Ich spotkania sprawiają, że rodzice Juniora uświadamiają sobie, że choroba Ksawerego to znak, by oboje zmienili swoje dotychczasowe życie. »  

Barwy szczęścia - Marek vs Nina!

Relacje pomiędzy Markiem i Witkiem układają się coraz lepiej. Jednak nie wszystkie decyzje Złotego podobają się Ninie. Kiedy dowiaduje się, że Marek za jej plecami umówił się na kolejne spotkanie z synem, Elsner nie kryje niezadowolenia. »  

Barwy szczęścia - Wyznanie Adama

Zazwyczaj Klara i Adam omawiają sprawy dotyczące „Eweliny Wspaniałej” w towarzystwie Ady. Tym razem jednak są całkiem sami. Taka sytuacja to świetna okazja do rozmów innych niż tylko te dotyczące pracy. Adam zaczyna wspominać swoją zmarłą żonę, a nastrój robi się coraz bardziej intymny... »  

Barwy szczęścia - Maria walczy o małżeństwo córki!

fot. 16x9Po powrocie z Austrii, Marii nie było dane długo cieszyć się spokojem. Informacja o rozstaniu Iwony z Alkiem trafiła ją niczym grom z jasnego nieba, a teraz bardzo chciałaby poznać jego powody. »  

Barwy szczęścia - Ernie przekracza granicę!

Na drodze do sławy, Ernie nie cofa się przed niczym. I kiedy wydaje się, że osiągnął szczyt pomysłowości – serwuje kolejną bombę! »