Strona główna » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia

Barwy szczęścia

 

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Szansa na nowe życie?

Maria przyjmuje Weronikę do pracy w swojej firmie i załatwia miejsce dla Kubusia w klubiku malucha. Szczęście dziewczyny nie trwa jednak długo. »  

Barwy szczęścia - Poznajcie Jonasza

Wśród serialowych przystojniaków pojawiło się właśnie nowe „ciacho”. Zapraszamy na bliższe spotkanie z naszym nowym bohaterem. Podczas konsultacji dla kandydatów do szkoły aktorskiej, Zuza poznaje sympatycznego Jonasza. Pewny siebie chłopak od razu zaczyna ją podrywać... »  

Barwy szczęścia - Bolesna prawda

Po tym, jak Weronika uciekła przed mężem do Pyrków, dziewczyna stara się jakoś trzymać. W końcu jednak nie wytrzymuje i wyznaje całą prawdę Marii. Z każdym słowem opowieść dziewczyny robi się coraz bardziej przerażająca, a na jaw wychodzą fakty o aktach agresji ze strony Wiktora. »  

Barwy szczęścia - Czy Marta odejdzie z ATB?

Miarka się przebrała. Marta ma dość sytuacji panującej w ATB, z powodu której jest ciągle zmęczona i sfrustrowana. Walawska postanawia złożyć wypowiedzenie i nie zamierza dłużej z tym czekać. W pracy od razu idzie do gabinetu szefa, który właśnie pilnie potrzebuje jej pomocy. Jest zszokowany tym, co od niej słyszy. »  

Barwy szczęścia - Nerwy i pretensje

Marta spóźnia się na ważne spotkanie z zarządem. Próbuje przekonać Mikołaja, że to wszystko wina Nadii, która nie wysłała jej e-maila z informacją o zmianie godziny spotkania. Tymczasem Dąbrowski jest coraz bardziej zachwycony nową pracownicą... »  

Barwy szczęścia - Poznajcie Jagę

Po serii nieporozumień z Adą, Sara i Klara rozpoczynają poszukiwania nowej pracownicy klubiku. Jedną z kandydatek jest młoda i sympatyczna Jaga (w tej roli Maria Dębska), która od razu nawiązuje dobry kontakt z podopiecznymi klubiku. Zobaczcie, jakie wrażenie zrobi na Sarze i Klarze. PRZEDPREMIEROWE WIDEO z 1208. odcinka już na »  

Barwy szczęścia - Kostek i Edyta – co dalej?

Stara miłość nie rdzewieje – potwierdzeniem tego powiedzenia są Kostek i Edyta, którzy pod wpływem namiętnej chwili lądują razem w łóżku. Następnego dnia muszą stawić czoła krępującej sytuacji. W trakcie spotkania w parku Edyta od razu rozpoczyna temat, którego Kostek wolałby póki co uniknąć. Zapraszamy na SCENĘ PRZEDPREMIEROWĄ z 1207. »  

Barwy szczęścia - Afera korupcyjna w ATB

Kolejny pomysł asystentki spotyka się z ostrą reakcją Walawskiej. Do firmy zgłasza się dziennikarz, któremu Nadia w zamian za pozytywny artykuł o ATB obiecała wyjazd na wakacje. Wściekła Marta idzie prosto do gabinetu szefa. »