wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Klan - odc. 2700

43Jasiek odbiera wiadomości od Marleny. Dowiaduje się, że została mile przyjęta przez matkę i jej partnera. Następnego dnia Marlena zamierza załatwić formalności związane z podjęciem pracy. Po powrocie do domu, Zyta zastaje Stefanka pod opieką obcej osoby. »  
0:21:50

Klan - odc. 2699

43Paweł i Koziełło wspominają ślub Alicji i docenta Sarny. Alicja z Anną przeglądają zdjęcia z piątkowej uroczystości i wspominają wspaniałą zabawę. Kamila przed wyjazdem do Berlina planuje kupić samochód. Prosi o pomoc Norberta. Ramona wyjeżdża do Francji. »  
0:21:43

Klan - odc. 2698

fotoAlicja i docent Sarna zawierają wreszcie związek małżeński w USC. Na prośbę Oli Bolek spotyka się z detektywem Bogdanem w sprawie Rozłuckiego. Tymczasem Rozłuckiego poszukuje Halszka. Elżbieta ma wrażenie, że widzi Stefanka pod opieką obcej osoby. »  
0:21:28

Klan - odc. 2697

fotoElżbieta stara się odwieść Kamilę od przyjęcia propozycji wuja Oskara i podjęcia stażu w Berlinie. Obawia się, że wuj będzie miał zły wpływ na młodą dziewczynę. Ola udaje się na wywiad środowiskowy do szkoły, aby dowiedzieć się o dzieciach Cisków... »  
0:21:25

Klan - odc. 2696

fotoZyta przeprasza nianię za wczorajsze zachowanie męża i obiecuje podwyżkę. Ola składa niespodziewaną wizytę rodzinie Ciosków. Jej oczom ukazuje się tragiczny obraz. Oskar proponuje Kamili staż w Berlinie. »  
0:21:33

Klan - odc. 2695

fotoMichał instaluje ukrytą kamerę, aby zarejestrować, jak niania opiekuje się dzieckiem. Jego wysiłki spełzły jednak na niczym. Kobieta orientuje się, ze została poddana inwigilacji. Zyta trzyma jej stronę i obwiania Michała... »  
0:21:46

Klan - odc. 2694

fotoBeata obserwuje coraz większe rozluźnienie relacji z córką. Proponuje jej wspólne wyjście do kina, ale dziewczynka odmawia. Jest już umówiona na wieczór z Polą. Michał zaniepokojony zmianą zachowania Stefanka postanawia sprawdzić nianię. A »  
0:21:45

Klan - odc. 2693

43Halszka dopytuje Rozłuckiego, jakie interesy wiążą go z Arturem, który wczoraj ledwie wyszedł na przepustkę z więzienia, już zdążył ją pobić. Monika decyduje się przyjąć do pracy Kobiego, na początek na okres próbny. Tymczasem Ola podczas wywiadu środowiskowego w rodzinie nie potwierdza żadnych rewelacji przedstawionych przez Sławkę. »  
0:21:22

Klan - odc. 2692

43Paweł nie zważając na opory Bolka zgłasza sprawę Rozłuckego w Prokuraturze. Tymczasem mecenas Rozłucki składa wizytę Halszce, aby omówić szczegóły dotyczące karczmy Bolka. Zyta zauważa niepokojące zmiany w zachowaniu Stefanka. Ostatnio stał się bardzo lękliwy i płaczliwy »  
0:21:23

Klan - odc. 2691

43Paweł namawia Bolka, aby doniósł policji o nękaniu przez Rozłuckiego. Jednak on uważa, że skuteczną pomoc zapewni mu Rutka. Po uroczystym odsłonięciu tablicy upamiętniającej Krystynę Paweł zaprasza wszystkich zebranych do domu. Zjawia się tam również Wiga. Ramonę odwiedza Kobi i prosi o nocleg. »  
0:21:25

Klan - odc. 2690

43 Bolek opowiada Pawłowi w jaki sposób został przemocą zmuszony do współpracy z Rozłuckim, ale wspierany przez Rutkę postanawia walczyć. Antek zachęcony sukcesem chce rozwijać biznes, przeciwna jest Renata, która niedawno straciła mnóstwo pieniędzy inwestując w niefortunny biznes. Ola spotyka się z detektywem i identyfikuje na zdjęciach swojego wuja Bolka w »  
0:21:43

Klan - odc. 2689

43Widowisko przygotowane przez Jerzego i Antka z wykorzystaniem koparek odnosi sukces. Dom mediowy już próbuje umówić się z nimi na spotkanie. Tymczasem Renata w dalszym ciągu prowadzi pertraktacje finansowe z Darkiem. Muszą spłacić dług, aby uniknąć windykacji. Bolek spotyka się z Rozłuckim w siłowni.. »  
0:21:38

Klan - odc. 2688

43Darek przyznaje się Renacie, że zniszczony samochód nie miał ubezpieczenia auto casco. Towar również nie był ubezpieczony. Brakuje pieniędzy, żeby spłacić klienta, który przed świętami dał zaliczkę. Proponuje, żeby Renata zeszła jeszcze ze swoich roszczeń finansowych. Maciek z Kasią po powrocie z cyrku zastają całującą się Grażynkę i Leopolda. »  
0:21:43

Klan - odc. 2687

43Monika narzeka Gabrieli na Feliksa, który wszelkimi sposobami próbuje odwieść ją od operacji plastycznej. Wiesław wspólnie z Jeremiaszem i Stasią planują uczestniczyć w koncercie charytatywnym organizowanym przez Krzysztofa. Będą sprzedawać ciasteczka. »  
0:21:52

Klan - odc. 2686

43Grażynka i Leopold umawiają się na kolejną randkę. Wszyscy są przyjaźnie nastawieni do Leopolda z wyjątkiem Maćka, któremu trudno zaakceptować nowego mężczyznę Grażynki. Renata podstępem organizuje spotykanie z Darkiem, aby ostatecznie rozliczyć się ze wspólnikiem i odzyskać choć część pieniędzy, które zainwestowała w ich wspólne przedsięwzięcie. »  
0:21:37

Klan - odc. 2685

43 Paweł i Wiga wybierają się na krótki wypad nad morze. W drodze powrotnej zamierzają odebrać z obozu Pawełka. Tymczasem Monika po odbiorze wyniku badania mammograficznego podejmuje decyzję poprawienia urody. W salonie fryzjerskim zasięga informacji o pewnym genialnym chirurgu plastyku. Kasia doradza matce w wyborze wieczornej kreacji na oficjalną już randkę »  
0:21:43

ankieta

Znów zdradza Czesię. Czy Darek kiedyś się zmieni?
Młode gwiazdy
Która z młodych aktorek „Klanu” gra lepiej?
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (fot. TVP)
Agnieszka Kaczorowska 
Kaja Paschalska
Kaja Paschalska (fot. TVP)
Kaja Paschalska