wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Klan - odc. 2658

43Agnieszka przekazuje Januszowi wieści o nieudanej licytacji. W ministerstwie przypadkowo spotyka kolegę ze studiów dziennikarskich i zaprasza go na wieczór do domu. Heniutka zaskakuje męża informacją o spotkaniu z Halszką. »  

Klan - odc. 2657

43Skruszony Miklasiński z bukietem kwiatów przeprasza Monikę. Tymczasem Bolek prosi Halszkę, aby przełożyć ostateczną rozmowę w sprawie zabezpieczenia dziecka jeszcze o kilka dni. Szuka współudziałowca do karczmy. Trwa licytacja komornicza domu Janusza. »  

Klan - odc. 2656

43Ramona z Jaśkiem przepraszają Beatę za wczorajsze zajście. Henia podczas wizyty u Pawła narzeka na roztargnienie męża, a Bolek korzystając z okazji informuje, że chce sprzedać udziały w karczmie. Monika odwiedza Miklasińskiego, zaraz po jej przyjściu, zjawia się również Marta. »  

Klan - odc. 2655

43Beata udaje się do miejsca pracy Ramony i robi jej wymówki. Monika po spotkaniu z Martą nabiera wątpliwości co do szczerości uczuć Miklasińskiego. Dochodzi do wniosku, że musi raz jeszcze przemyśleć swoje zaangażowanie uczuciowe. »  

Klan - odc. 2654

43Paweł widząc nieprzemijającą depresję Jadwigi proponuje jej, aby na kilka dni przeprowadziła się do jego domu. Jasiek nagle podupada na zdrowiu. Zaniepokojona Elżbieta i Ramona wysyłają go do lekarza. Monika zamierza urządzić wystawę obrazów Miklasińskiego w domu kultury. »  

Klan - odc. 2653

43Agata spędza noc w budynku fundacji. Tymczasem Jacek złości się na Małgosię za wtrącanie się w jego życie. Detektyw Bogdan wpada w pułapkę Chwościka. Rafał i Ola odnajdują go związanego w opuszczonym rejonie. »  

Klan - odc. 2652

imageBolek jest nieustannie szantażowany przez Halszkę. Nie znajduje jednak odwagi, aby przyznać się żonie do romansu. Tymczasem Heniutka zauważa jego dziwne zachowanie i swoimi spostrzeżeniami dzieli się z synem. Jaśka i Ramonę odwiedza Anka - jej dawna współlokatorka. Okazuje się, że szuka noclegu. »  

Klan - odc. 2651

imageAgata wyjawia Małgosi swoje plany związane z adopcją dziecka. Jedyną przeszkodą jest brak ślubu z Jackiem. Surmaczowa szczęśliwie finalizuje swoje dochodzenie w sprawie nieślubnego dziecka Tadeusza. »  

Klan - odc. 2650

imageHalszka zwraca się do Bolka z nowym pomysłem, który ma zabezpieczyć ich dziecko. Nie jest zadowolona z perspektywy odziedziczenia karczmy formą testamentalną. Monika przyjmuje przeprosiny malarza. »  

Klan - odc. 2649

43Monika po upojnej nocy z malarzem przeżywa rozczarowanie. Kasia udaje się na pierwszą wizytę do pani Leokadii. Okazuje się, że mają wspólne zainteresowania muzyczne. Bogdan prezentuje swoje dokonania detektywistyczne i postępy w śledztwie dotyczącym szefa Oli. »  

Klan - odc. 2648

43Jadwiga skarży się Pawłowi na zły nastrój i brak chęci do jakiegokolwiek działania. Ma poczucie zmarnowanego życia. Jasiek po rozmowie z matką i wysłuchaniu niezbyt pochlebnych opinii o swojej dziewczynie zachęca Ramonę do podjęcia studiów. Grażyna idzie z Kasią do mieszkania matki Leopolda. »  

Klan - odc. 2647

43Rutka wyjawia Marcie prawdziwe intencje zakupu akcji Elmedu. Beata zamartwia się brakiem porozumienia z Jaśkiem. Elżbieta obiecuje porozmawiać z nim o problemach. Wieczorem roztrzęsiona Jadwiga telefonicznie wzywa Pawła. »  

Klan - odc. 2646

43Barbara jest pod wrażeniem talentów Feliksa, które wczoraj zaprezentował w obliczu wspólnie przeżytego zagrożenia. Zaprasza go na obiad. Beata bezpośrednio po zebraniu w szkole składa Jaśkowi wizytę. Janusz i Agnieszka nabierają podejrzeń w stosunku do pośrednika nieruchomości, mają wrażenie, że zachowuje się wobec nich nieuczciwie. »  

Klan - odc. 2645

43Chojnicy opowiadają Krzysztofowi o ostatnich wyczynach Julii. Jerzy podejrzewa, że kobieta celowo udaje obłęd, aby uniknąć kary. Agata zaskakuje Jacka swoim pomysłem - chciałaby adoptować dziecko. Grażynę dręczą wyrzuty sumienia z powodu roztrwonienia pieniędzy, które kiedyś wygrała dzięki Ryśkowi. Na cmentarzu pomaga staruszce. »  

Klan - odc. 2644

fotoBarbara jest zainteresowana podjęciem współpracy z Feliksem. Zamierza szkolić swoich pracowników w jego firmie. Beata przypadkowo zauważa Julię, która usiłuje przeciąć oponę w samochodzie Elżbiety. Janusz od dłuższego czasu nie może dodzwonić się do Stana. Razem z Furtecką udaje się do jego domu. »  

Klan - odc. 2643

fotoWacek przeżywa wczorajszą porażkę sceniczną. Ma żal do Feliksa, że bez uprzedzenia zaprosił na jego występ Barbarę. Rutka po rozmowie z Pawłem i analizie dokumentów firmy decyduje się na wykup akacji. Monika przeżywa pierwsze rozterki miłosne z nowym partnerem. »  

ankieta

Znów zdradza Czesię. Czy Darek kiedyś się zmieni?
Młode gwiazdy
Która z młodych aktorek „Klanu” gra lepiej?
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (fot. TVP)
Agnieszka Kaczorowska 
Kaja Paschalska
Kaja Paschalska (fot. TVP)
Kaja Paschalska