wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Klan - odc. 2646

43Barbara jest pod wrażeniem talentów Feliksa, które wczoraj zaprezentował w obliczu wspólnie przeżytego zagrożenia. Zaprasza go na obiad. Beata bezpośrednio po zebraniu w szkole składa Jaśkowi wizytę. Janusz i Agnieszka nabierają podejrzeń w stosunku do pośrednika nieruchomości, mają wrażenie, że zachowuje się wobec nich nieuczciwie. »  

Klan - odc. 2645

43Chojnicy opowiadają Krzysztofowi o ostatnich wyczynach Julii. Jerzy podejrzewa, że kobieta celowo udaje obłęd, aby uniknąć kary. Agata zaskakuje Jacka swoim pomysłem - chciałaby adoptować dziecko. Grażynę dręczą wyrzuty sumienia z powodu roztrwonienia pieniędzy, które kiedyś wygrała dzięki Ryśkowi. Na cmentarzu pomaga staruszce. »  

Klan - odc. 2644

fotoBarbara jest zainteresowana podjęciem współpracy z Feliksem. Zamierza szkolić swoich pracowników w jego firmie. Beata przypadkowo zauważa Julię, która usiłuje przeciąć oponę w samochodzie Elżbiety. Janusz od dłuższego czasu nie może dodzwonić się do Stana. Razem z Furtecką udaje się do jego domu. »  

Klan - odc. 2643

fotoWacek przeżywa wczorajszą porażkę sceniczną. Ma żal do Feliksa, że bez uprzedzenia zaprosił na jego występ Barbarę. Rutka po rozmowie z Pawłem i analizie dokumentów firmy decyduje się na wykup akacji. Monika przeżywa pierwsze rozterki miłosne z nowym partnerem. »  

Klan - odc. 2642

43Bolek postanawia przekonać Pawła, aby wyzbył się uprzedzeń do dawnego wroga i pozwolił Rutce wykupić akcje Grażynki. Tadeusz zmęczony ciągłymi podejrzeniami żony odszukuje w archiwum jej dawną kartę z dokumentacją medyczną i również wypomina jej sekrety przeszłości. »  

Klan - odc. 2641

43Paweł za wszelką cenę próbuje pomóc Grażynce i sam rozważa wykupienie jej akcji. Tymczasem Rutka poszukuje bezpiecznej lokaty swoich wolnych środków. Surmaczowa niestrudzenie bada przeszłość Tadeusza i urządza mu kolejną awanturę. Beata w końcu zgadza się, aby Jasiek zamieszkał z Ramoną. »  

Klan - odc. 2640

43Leszek zachęcony przez siostrzeńca odwiedza Lubiczów. Zarzuca Pawłowi, że przyczynił się do śmierci Krystyny. Mariola Deptułowa składa Alicji gratulacje z okazji zaręczyn z doktorem Sarną. Antek z Renatą szykują się do wyjazdu do SPA. »  

Klan - odc. 2639

fotoBeatę niepokoi pomysł Jaśka. Za wszystko obwinia Ramonę. Rafalski uważa, że powinni pozwolić synowi spróbować samodzielnego życia. Na zebraniu akcjonariuszy Elmedu nikt nie jest zainteresowany wykupem akcji Grażynki. Paweł próbuje jej pomóc i proponuje wykup Kozielle. »  

Klan - odc. 2638

fotoSurmaczowa natarczywie wypytuje Tadeusza o jego związki z przeszłości i ewentualne potomstwo. Jasiek zdradza rodzicom swój pomysł - chce zamieszkać wspólnie z Ramoną. Rozczarowuje go jednak ich reakcja. »  

Klan - odc. 2637

fotoJasiek licząc na pomoc finansową rodziców planuje przeprowadzić się do Ramony. Paweł podsuwa Grażynce pomysł rozwiązanie jej problemu. Radzi sprzedać akcje Elmedu. Surmaczową dręczy niewiedza o przeszłości Tadeusza. Ze swoich podejrzeń zwierza się fryzjerce Ludce. »  

Klan - odc. 2636

fotoFeliks wyprowadza się od Moniki. Grażynka zamartwia się, skąd weźmie pieniądze na zapłacenie kary. Bożenka sugeruje, aby wykorzystać pieniądze z akcji Elmedu. Informacja o nieślubnym dziecku Lubicza dociera do Surmaczowej, która natychmiast skłania Tadeusza do wynurzeń ze swojej przeszłości. »  

Klan - odc. 2635

43Monikę dręczą wyrzuty sumienia z powodu porzucenia Feliksa, tymczasem on wspólnie z Wackiem topi smutki w alkoholu. Bożenka z Kostkiem odwiedza matkę w ośrodku odwykowym. Paweł wraca z Wybrzeża i zdradza córkom prawdziwy powód swojej podróży. »  

Klan - odc. 2634

fotoHalszka wręcza zaliczkę ciężarnej kobiecie na poczet uzyskania od niej aktualnych badań lekarskich. Monika podczas kolacji oświadcza Feliksowi, że chce się z nim rozstać. Ola z powodu nagłego wyjazdu ojca nocuje na Truskawieckiej, aby zaopiekować się bratem. »  

Klan - odc. 2633

43Monika zwierza się Gabrieli ze swojego nowego zauroczenia. Wczoraj zdradziła Feliksa z malarzem Maklasińskim. Julia prowokuje Beatę oferując 50% zniżkę na wszystkie leki sprzedawane w aptece. Halszka umawia się z ciężarną dziewczyną, od której chce kupić wszystkie badania przebiegu ciąży. »  

Klan - odc. 2632

fotoBolek szuka sposobu, aby przekonać się, czy to na pewno on jest ojcem dziecka Halszki. Radzi się w tej sprawie Pawła. Feliks złości się na Wacka. Uważa, że ten zaniedbuje swoje obowiązki i wkrótce może zostać bez pracy. Monika pozuje Maklasińskiemu do portretu. »  

Klan - odc. 2631

fotoStasia i Jeremiasz składają zeznania w komisariacie policji w sprawie wczorajszego zajścia. Docent Sarna oświadcza się Alicji. Podczas rutynowej kontroli przedszkola przez urzędnika Sanepidu okazuje się, ze Darek naraził Czesię na kłopoty. Antek zaprasza Renatę na wspólny wyjazd do SPA. »  

ankieta

Znów zdradza Czesię. Czy Darek kiedyś się zmieni?
Młode gwiazdy
Która z młodych aktorek „Klanu” gra lepiej?
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (fot. TVP)
Agnieszka Kaczorowska 
Kaja Paschalska
Kaja Paschalska (fot. TVP)
Kaja Paschalska