wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Klan - odc. 2597

foto Feliks czeka na pierwszego klienta. Wreszcie pod koniec dnia pojawia się spóźniony Miklasiński. Ramona przeprasza Jaśka za swoje zachowanie w szpitalu i chwali jego dojrzałość. Jasiek czuje, że jest w niej zakochany. Rutka wykupuje budynek, w którym mieści się siedziba Akademii Niemowlaka i tym samym krzyżuje plany Zyty. Lubiczowie przybywają »  

Klan - odc. 2596

fotoElżbieta próbuje przekonać do salsy Jerzego, ale bez rezultatu. Tymczasem u Lubiczów trwają prace związane z adaptacją domu na powrót Krystyny. Zaangażowani są również Tadeusz i Anna. Zyta spotyka się w restauracji z prawnikiem, aby omówić sprawy spółki. Pojawia się tam też Michał z Sandrą. »  

Klan - odc. 2595

fotoJasiek odwiedza w szpitalu Ramonę, ale dziewczyna nie cieszy się z jego wizyty. Rafalski dostaje rozwód i – mimo że Beata formalnie nie jest jeszcze rozwiedziona ofiaruje – jej pierścionek zaręczynowy. »  

Klan - odc. 2594

fotoAgnieszka załatwia bilety na lot do Bostonu, aby towarzyszyć matce podczas podróży powrotnej do domu. Tymczasem nowożeńcy Bożenka i Miłosz wybierają się w podróż poślubną do Paryża. Rafalski wykupuje z lombardu rodzinną biżuterię. »  

Klan - odc. 2593

fotoJasiek próbuje zdobyć informację, w którym szpitalu przebywa Ramona. Na sądowym korytarzu Olę zaczepia szef i tłumaczy, że są sobie przeznaczeni. Julia grozi Elżbiecie, że nie wycofa skargi dopóki nie dostanie odszkodowania. Stasia decyduje się zapisać na lekcję tańca. Okazuje się, że instruktorką jest Bożenka. »  

Klan - odc. 2592

foto Paweł prosi Olę o spotkanie. Dziewczyna wyznaje, że zawsze uważała ojca za wzorowego mężczyznę, a teraz to wszystko legło w gruzach. Małgosia opowiada koleżankom o rozwodzie swoich rodziców. Pola dzieli się swoimi doświadczeniami i ostrzega, że teraz zacznie się walka o jej uczucia. Jasiek na spotkaniu grupy wreszcie spotyka Ramonę. »  

Klan - odc. 2591

fotoOla opowiada Agnieszce o wczorajszej wizycie u ojca i o sytuacji, którą tam zastała. Agnieszka jest zszokowana. Tymczasem spór między Jackiem i Beatą o Małgosię przybiera coraz ostrzejszy charakter. Przypadkowo świadkiem ich kłótni jest Małgosia. Feliks proponuje Rafalskiemu wspólny biznes. »  

Klan - odc. 2590

fotoW sądzie na rozprawie Sława zeznaje, że jej nowy kurator nakłaniał ją do składania fałszywych zeznań kompromitujących Olę. Jako dowód prezentuje nagranie z ich ostatniego spotkania. Ola odwiedza ojca i zastaje tam Jadwigę w sytuacji wskazującej na ich wielką zażyłość. »  

Klan - odc. 2589

43Jerzy nie jest zadowolony z nowej funkcji żony - prezesa sądu koleżeńskiego w stowarzyszeniu farmaceutów. Upatruje w tym same kłopoty. Maciek odwiedza Martynę. Sława spotyka się z Olą i opowiada o przebiegu spotkania z nowym kuratorem... »  

Klan - odc. 2588

43Beata jest bardzo zdenerwowana wczorajszą awanturą z Jaśkiem. Rafalski zamierza przeprowadzić z chłopakiem poważną rozmowę, ale Jasiek po lekcjach znika na poszukiwania Ramony. Iwona odwiedza Maćka i proponuje mu wspólne muzykowanie... »  

Klan - odc. 2587

43Maciek jest przekonany, że Iwona go oszukała. Nie chce jej już znać. Tymczasem Kasia jest w fantastycznym nastroju po wczorajszym spotkaniu z Dominikiem, którym jest zauroczona. Agnieszka rozpoczyna akcję pomocy dla likwidowanego schroniska dla zwierząt... »  

Klan - odc. 2586

43Maciek ponownie udaje się do szpitala do Iwonki, tymczasem ona wraz ze swoim narzeczonym opuszcza szpital. Jasiek cały czas pochłonięty jest poszukiwaniami Ramony. Jedzie na osiedle, gdzie kiedyś się spotkali... »  

Klan - odc. 2585

43Maciek odwiedza Iwonkę, którą jest zauroczony i z którą wiąże swoje plany. W międzyczasie do dziewczyny przychodzi jej narzeczony. Ola zdaje relację Ewie z wczorajszej rozmowy z szefem. Sprowokowana, uderzyła go w twarz... »  

Klan - odc. 2584

43Jasiek podejrzewany przez rodzinę o ojcostwo, w końcu przyznaje się, że potrzebował pieniędzy dla szantażowanej koleżanki. Szef Oli znajduje pretekst - niekompetencję w pełnieniu obowiązków i grozi jej zwolnieniem z pracy... »  

Klan - odc. 2583

43W szpitalu kontuzjowany Feliks spotyka Pawła, który niedawno uległ wypadkowi na korcie. Jasiek przeprasza Beatę oraz ojca i deklaruje, że odda pieniądze na wykup biżuterii. Tymczasem Elżbieta zastanawia się, na co Jaśkowi potrzebna była tak duża kwota... »  

Klan - odc. 2582

43Beata próbuje przekonać Jacka, że Małgosi bardzo potrzebna jest matka i powinna z nią zamieszkać. Napotyka jednak na sprzeciw. Jasiek przyznaje się do zastawienia rodzinnej biżuterii w lombardzie. Nie chce wyjawić dla kogo miały być pieniądze... »  

ankieta

Znów zdradza Czesię. Czy Darek kiedyś się zmieni?
Młode gwiazdy
Która z młodych aktorek „Klanu” gra lepiej?
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (fot. TVP)
Agnieszka Kaczorowska 
Kaja Paschalska
Kaja Paschalska (fot. TVP)
Kaja Paschalska