wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Klan - odc. 2635

43Monikę dręczą wyrzuty sumienia z powodu porzucenia Feliksa, tymczasem on wspólnie z Wackiem topi smutki w alkoholu. Bożenka z Kostkiem odwiedza matkę w ośrodku odwykowym. Paweł wraca z Wybrzeża i zdradza córkom prawdziwy powód swojej podróży. »  

Klan - odc. 2634

fotoHalszka wręcza zaliczkę ciężarnej kobiecie na poczet uzyskania od niej aktualnych badań lekarskich. Monika podczas kolacji oświadcza Feliksowi, że chce się z nim rozstać. Ola z powodu nagłego wyjazdu ojca nocuje na Truskawieckiej, aby zaopiekować się bratem. »  

Klan - odc. 2633

43Monika zwierza się Gabrieli ze swojego nowego zauroczenia. Wczoraj zdradziła Feliksa z malarzem Maklasińskim. Julia prowokuje Beatę oferując 50% zniżkę na wszystkie leki sprzedawane w aptece. Halszka umawia się z ciężarną dziewczyną, od której chce kupić wszystkie badania przebiegu ciąży. »  

Klan - odc. 2632

fotoBolek szuka sposobu, aby przekonać się, czy to na pewno on jest ojcem dziecka Halszki. Radzi się w tej sprawie Pawła. Feliks złości się na Wacka. Uważa, że ten zaniedbuje swoje obowiązki i wkrótce może zostać bez pracy. Monika pozuje Maklasińskiemu do portretu. »  

Klan - odc. 2631

fotoStasia i Jeremiasz składają zeznania w komisariacie policji w sprawie wczorajszego zajścia. Docent Sarna oświadcza się Alicji. Podczas rutynowej kontroli przedszkola przez urzędnika Sanepidu okazuje się, ze Darek naraził Czesię na kłopoty. Antek zaprasza Renatę na wspólny wyjazd do SPA. »  

Klan - odc. 2630

fotoDarek w zastępstwie chorej Czesi przyjmuje nowe dziecko do przedszkola. Docent Sarna znajduje w skrytce depozytowej Krystyny tłumaczenia wierszy chorwackiego poety. Wspólnie z Alicją i profesorem Deptułą postanawiają je opublikować. Alicja spotyka się z Pawłem w celu uzyskania jego zgody. Stasia i Jeremiasz padają ofiarą oszustwa. »  

Klan - odc. 2629

fotoBeata proponuje Jaśkowi rodzinny weekendowy wypad nad morze. Zapewnia, że będą mogli zamieszkać z Ramoną w oddzielnym domku. Bolek postanawia przepisać dziecku karczmę, ale Halszka wolałaby, żeby to ona była jej właścicielką. Agnieszka nadal boryka się ze sprzedażą mieszkania Janusza. »  

Klan - odc. 2628

fotoHalszka domaga się od Bolka materialnego zabezpieczenia dla dziecka. Mężczyzna gotowy jest wziąć odpowiedzialność, ale wszystko chce utrzymać w tajemnicy przed żoną. Paweł doradza mu jednak szczerą rozmowę z Heniutką i przyznanie się do romansu oraz nieślubnego dziecka. Podczas wizyty u Feliksa Wacek poznaje swojego idola - komika Marka Zwolenia. »  

Klan - odc. 2627

fotoBeata po nieprzyjemnej rozmowie w prokuraturze idzie się do Julii. Po krótkiej wymianie zdań wymierza jej policzek. Feliksa odwiedza Wacek i użala się na swoją sytuację. Heniutka odbiera męża ze szpitala i przypadkowo odbiera dzwoniący do męża telefon - od Halszki. »  

Klan - odc. 2626

43Radość z powodu dobrych wyników histopatologicznych żony zakłóca Bolkowi informacja o ciąży Halszki. Odczuwa nagły ból w klatce piersiowej. Paweł udziela mu pierwszej pomocy i wzywa pogotowie. Krzysztof zachęca pracowników Jerzego do udziału w filmie reklamowym. »  

Klan - odc. 2625

43Jasiek, zamiast iść do szkoły, odwiedza ukochaną. Agnieszka zamierza sfinalizować umowę sprzedaży mieszkania Janusza, tymczasem kupiec nieoczekiwanie zmienia warunki transakcji. Halszka wyznaje Bolkowi, że spodziewa się z nim dziecka. »  

Klan - odc. 2624

43Paweł jest pod wrażeniem wczorajszej informacji. Miał z Jadwigą córkę, która zmarła na białaczkę. Ola i Rafała szukają pomocy u detektywa w sprawie nękania jej przez szefa. Bolek zdobywa się na odwagę i mówi Halszce, że chce zakończyć romans. Jasiek oświadcza się Ramonie. »  

Klan - odc. 2623

43Bolek spotyka się z Halszką, aby definitywnie zakończyć ich związek, jednak nie udaje mu się rozmówić z kochanką. Agnieszka obciążona obowiązkami służbowymi ponownie odwołuje spotkanie z pośrednikiem nieruchomości. Paweł wypytuje Jadwigę o dziewczynkę z fotografii, na którą natknął się w jednej z jej książek. »  

Klan - odc. 2622

43Jasiek obrażony na całą rodzinę za podejrzenia w stosunku do Ramony, czeka na nią przed Rosso z przeprosinami. Agnieszka odwołuje spotkanie z agentem nieruchomości w sprawie sprzedaży mieszkania Janusza z powodu pilnego wezwania do ministerstwa. Bolka czeka poważna rozmowa z Halszką. »  

Klan - odc. 2621

43Ramona zwraca Jaśkowi dług - pełną kwotę, którą dla niej zdobył, kiedy była w potrzebie. Jasiek zarzuca jej, że pieniądze pochodzą z narkotyków. Wieczorem dziewczyna przynosi kopertę z pieniędzmi do mieszkania Rafalskiego. Paweł w mieszkaniu Jadwigi znajduje zdjęcie jej córeczki. Sławka podczas wywiadu środowiskowego ratuje Olę z opresji »  

Klan - odc. 2620

43Rafał przeszukuje gabinet Oli i znajduje amatorski odbiornik, który wyjaśnia, dlaczego dziewczyna słyszała głos swojego dręczyciela. Agnieszka dostaje propozycję awansu. Elżbieta opowiada Beacie o wczorajszej zasłyszanej rozmowie. Jest przekonana, że dziewczyna Jaśka ustalała cenę działki narkotyków. Jasiek uważa, że zarzut jest absurdalny. Po kłótni z rodzicami wybiega z mieszkania. »  

ankieta

Znów zdradza Czesię. Czy Darek kiedyś się zmieni?
Młode gwiazdy
Która z młodych aktorek „Klanu” gra lepiej?
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska (fot. TVP)
Agnieszka Kaczorowska 
Kaja Paschalska
Kaja Paschalska (fot. TVP)
Kaja Paschalska