tylko w tvp.pl
  • Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Serialowe rekwizyty sprzedane!

13:24, 22.01.2010
Serialowe rekwizyty sprzedane! Za 2542 złotych i 99 groszy zlicytowane zostały rekwizyty i kostiumy z „Londyńczyków”. Miłośnicy serialu kupując znane z telewizyjnego ekranu przedmioty wsparli konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Za 2542 złotych i 99 groszy zlicytowane zostały rekwizyty i kostiumy z „Londyńczyków”. Miłośnicy serialu kupując znane z telewizyjnego ekranu przedmioty wsparli konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Internauci licytowali m.in. sukienkę, w której Asia (Natalia Rybicka) wystąpiła w drugiej serii (fot. A. Gostkowska)
Internauci licytowali m.in. sukienkę, w której Asia (Natalia Rybicka) wystąpiła w drugiej serii (fot. A. Gostkowska)

Podziel się:   Więcej
Licytacja zakończyła się 21 stycznia. Najgorętsze były ostatnie trzy godziny. Wtedy właśnie zaczęła się prawdziwa walka, a kwoty poszybowały w górę. Cena torebki Marii w błyskawicznym tempie podskoczyła z 500 do 1000 zł. Jednemu z licytujących, który zalogował się jako „Prezes Janicki” udało się kupić wszystkie na początku obstawione przedmioty. Przeznaczył na nie ok. 1350 zł. Gratulujemy!

Internautom biorącym udział w licytacjach serdecznie dziękujemy! Wszystkie pieniądze zasilą XVIII Finał WOŚP, który został poświęcony pomocy dzieciom z chorobami onkologicznymi.

ankieta

Czy podobało Ci się zakończenie drugiego sezonu?