tylko w tvp.pl

galeria

sortuj: rosnąco | malejąco

Londyńczycy - Laureatka konkursu "Mój powrót do Polski" w "Kawie czy herbacie?"

Autorką zwycięskiej pracy jest Ewa Daniluk z Kętrzyna, której emigracyjne doświadczenia zupełnie zmieniły perspektywę i życiowe plany. Nagrodą dla autorki była wizyta w programie „Kawa czy herbata” i spotkanie z bohaterem serialu „Londyńczycy”. Pani Ewa »

Londyńczycy - Od zera do bohatera, czyli kariera Andrzeja Koryna

Zaczynał w Londynie jako barman, wkrótce założył własną firmę, którą prowadzi razem z Niną. Dojrzał, stał się bardziej opanowany i odpowiedzialny. Nie chce już wracać do Polski. Czy Andrzejowi Korynowi uda się zostać politykiem? Zanim »

Londyńczycy - Londyński szyk Mariety Żukowskiej

Serialowa Maria to pozornie żelazna dama - silna, ostra, nie szukająca trwałych związków. Zawsze perfekcyjnie ubrana. Pasuje jej tempo życia w londyńskim City. Jednak kiedy poznaje Pawła (Rafał Maćkowiak), lodowe serce Marii powoli zaczyna topnieć. »

Londyńczycy - „Londyńczycy” wrócili

Czy Asia jest przekonana, że dobrze zrobiła, wybierając Andrzeja? Jak Wojtek ułoży sobie życie po wyjściu z więzienia? Czy Paweł pod wpływem pięknej blondynki zmieni podejście do życia i pieniędzy? Odpowiedzi na te pytania w »

Londyńczycy - „Londyńczycy” nad klifami

Zdjęcia do drugiego sezonu „Londyńczyków” trwają w najlepsze. Tym razem ekipa serialu wybrała się w wyjątkowo malownicze rejony Wielkiej Brytanii. Zobacz Kasię (Kamillę Baar), Wojtka (Marcina Bosaka), Emily (Anita Wright) oraz tych, którzy zazwyczaj znajdują »

Londyńczycy - Londyńczycy 2 - pierwsze zdjęcia z planu

12 maja padł pierwszy klaps na planie drugiej serii „Londyńczyków”. Tym razem bohaterowie stawią czoła zupełnie nieoczekiwanym zdarzeniom. Czy odnajdą się w nowej sytuacji światowego kryzysu? Czy ich związki przetrwają liczne próby? A może to »

Londyńczycy - Poznaj „Londyńczyków”

Andrzej, Ewa i Marcin z synem Stasiem, Asia, Darek, Wojtek, Kinga, Robert, Mariola, Paweł... To postaci stworzone przez scenarzystów. Jednak to, co się im przydarza, ktoś kiedyś przeżył naprawdę. By opisać losy bohaterów, autorzy scenariusza »

Londyńczycy - Asia (Natalia Rybicka)

Młoda, ambitna i niezwykle zdolna. Natalia Rybicka przez wiele lat trenowała taniec nowoczesny. Występowała m.in. w teatrze Roma. Jako 16-latka zagrała Iwonkę w filmie Ryszarda Brylskiego „Żurek”. Za tę wstrząsającą kreację otrzymała Srebrną Statuetkę Leliwity »

ankieta

Czy podobało Ci się zakończenie drugiego sezonu?