Strona główna » Seriale » obyczajowe » Na dobre i na złe

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Na dobre i na złe - odc. 674

fot. 4x3Lena szykuje się do ślubu ze Staszkiem, ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem, bawiąc się w jednym z klubów. A jej narzeczony robi się w końcu o rywala zazdrosny. Ola spotyka się ze Stanisławskim, który chce przekazać dziewczynie pamiątki po Janku. »  
00:48:24

Na dobre i na złe - odc. 673

Fot. TVP 4x3 Oliwia nadal jest po operacji w szpitalu a Wiktoria nie zamierza wybaczyć Adamowi przygody, która zakończyła się ciążą. Lena wyznaje w końcu Witkowi, że zgodziła się zostać żoną Staszka. Doktor Latoszek próbuje też pomóc nowej pacjentce więźniarce Halszce. Kobieta przebywa w zakładzie karnym razem z 3 - letnim synkiem i »  
00:48:26

Na dobre i na złe - odc. 672

4x3 Tretter wraca do pracy i wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której po upadku z konia grozi amputacja nogi. Poza tym w szpitalu zjawia się Oliwia, dziewczyna w zaawansowanej ciąży, z którą »  
00:48:01

Na dobre i na złe - odc. 671

43Przemek i Ola wracają do hotelu, a Van Graaf planuje zatrudnienie w szpitalu nowych rezydentów i spore zmiany na kilku oddziałach. Tymczasem w pracy doktora Zapałę czeka niespodzianka... »  
00:48:14

Na dobre i na złe - odc. 670

4x3 Marta ma wypadek drogowy - gdy jedzie autem razem z Jasiem i Arturem. Pasażerowie drugiego samochodu, ciężko ranni, zostają przewiezieni do szpitala w Leśnej Górze, a kierowca trafia pod opiekę Konicy Tego samego dnia w szpitalu pojawia się też doktor Rzepecki by porozmawiać z Wiktorią przed podpisaniem papierów rozwodowych. Lekarz »  
00:48:46

Na dobre i na złe - odc. 669

fot. TVP 4x3 Ku radości Blanki, Maciek wychodzi w końcu po autoprzeszczepie ze szpitala. Do Leśnej Góry przyjeżdżają po kleryka rodzice: Bogusia oraz Andrzej. Tymczasem Adam martwi się, że jednak będzie musiał przerwać terapię, bo wyniki jego badań wciąż się pogarszają. Julka coraz częściej kłóci się z matką Barta i przez konflikt z »  
00:47:59

Na dobre i na złe - odc. 668

fot. 4x3 Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV. Traci siły i może mieć uszkodzoną wątrobę. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora, wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu. Ratownicy przywożą na chirurgię nastolatkę Asię pacjentkę Wiktorii, która cierpi na chorobę Leśniowskiego »  
00:48:47

Na dobre i na złe - odc. 667

image 4x3 Adam odkrywa, że Stanisławski nie przedłużył OC i w Leśnej Górze są wykonywane operacje bez ubezpieczenia. W szpitalu wybucha bunt. Tymczasem badania wykazują, że pacjent, którego operował ostatnio doktor Krajewski, jest zakażony wirusem HIV. Do szpitala trafia seniorka Helena, która twierdzi, że widzi swoją przyszłość i jest pewna, że umrze »  
00:48:32