Strona główna » Seriale » obyczajowe » Na dobre i na złe

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Na dobre i na złe - odc. 683

4x3Falkowicz jedzie z Matyldą do szkoły i na miejscu odkrywa, że jeden z nauczycieli ma poważny atak duszności. Wkrótce okazuje się, że chory prowadzi podwójne życie z żoną i kochanką. A do objawów dochodzi paraliż nóg. Pod opiekę Adama trafia Anna. »  
00:48:44

Na dobre i na złe - odc. 682

fot 4x3Pielęgniarka Karola wraca do szpitala – tym razem z synem Stasiem, który ma infekcję dróg oddechowych. Tretter decyduje, że mały musi zostać na oddziale. Po kilku godzinach stan chłopca gwałtownie się pogarsza. Adam spotyka w lesie ranną dziewczynę. »  
00:48:15

Na dobre i na złe - odc. 681

43Lena i Latoszek są świadkami groźnego wypadku: mężczyzna zaczyna się nagle dusić, a towarzysząca mu kobieta Karolina – wbija mu w gardło nóż. Tego samego dnia do szpitala trafia profesor Marek Walicki mistrz, pod którego czujnym okiem zdobywał wiedzę Bart. »  
00:47:13

Na dobre i na złe - odc. 680

43Dr Konica świętuje w szpitalu 40. urodziny. Latoszek kolejny raz odwiedza klub go-go, gdzie pracuje Sara – tancerka, którą niedawno uratował. Gdy dziewczyna go całuje, niechcący połyka jej kolczyk. Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na omdlenia. »  
00:48:10

Na dobre i na złe - odc. 679

Fot. TVP Bart zmuszony przez Van Graafa idzie na trening interpersonalny, podczas którego doznaje urazu kręgosłupa. Adam zajmuje się przypadkiem Karola biznesmena z rozsianym nowotworem, który ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia. A jego pacjent postanawia zaprosić na randkę Wiktorię. Poza tym na dyżurze doktor Consalida próbuje uratować Łukasza młodego chłopaka, »  
00:48:08

Na dobre i na złe - odc. 678

fot. 43Tretter i Van Graaf robią wszystko, by ratować szpital i zakładają fundację Przyjaciele Leśnej Góry. Tymczasem Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Z kolei profesor Bart nadal nie umie porozumieć się z Borysem. »  
00:48:49

Na dobre i na złe - odc. 677

fot. 43 Julka znów walczy z matką Barta a profesor po ich kolejnej kłótni ma ochotę uciec z domu. Adam nadal próbuje odzyskać serce Wiktorii i ukrywa przed ukochaną, że Oliwia przeniosła się do Leśnej Góry nieświadomy, że jego kochanka tuż po przeprowadzce zdobyła pracę w szpitalnym bufecie. Tymczasem doktor Consalida podczas »  
00:48:42

Na dobre i na złe - odc. 676

43Ola po porodzie wychodzi w końcu z Jasiem ze szpitala. Sara niepokoi się o Piotra, który nagle znika. Doktor Gawryło nie wraca po pracy do domu i nie odbiera też syna ani telefonów. Na dyżurze dr Mandel zajmuje się nową pacjentką Haliną seniorką. »  
00:48:54