Strona główna » Seriale » obyczajowe » Na dobre i na złe

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Na dobre i na złe - odc. 690

43Lena już od miesiąca siedzi w areszcie, a prokurator namawia lekarkę, by przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci Jowity. Tymczasem Falkowicz chwilowo zastępuje Van Graafa na stanowisku dyrektora szpitala. »  
00:48:03

Na dobre i na złe - odc. 689

fot. 4x3Lena po tym, jak została uderzona kamieniem w głowę od razu trafia do szpitala, ale badania nie wykazują żadnego poważnego urazu. Tymczasem Jowita dziewczyna, która spadła ze skarpy – po ucieczce z motocyklistami coraz gorzej się czuje i w końcu też zostaje przywieziona do Leśnej Góry. »  
00:47:30

Na dobre i na złe - odc. 688

fot. TVP 4x3Piotr nie umie porozumieć się z Sarą i prosi szwagierkę, by się wyprowadziła. Lena i Latoszek chcą wyjechać na krótką wycieczkę. W drodze atakują ich agresywni motocykliści. Do szpitala trafia Maciek, ugryziony przez psa, który może mieć wściekliznę. »  
00:48:06

Na dobre i na złe - odc. 687

fot. TVP 4x3Stan Stasia, syna pielęgniarki Karoli, pogarsza się, ale chłopiec ukrywa objawy przed matką i personelem. Gdy junior przypadkiem rani się w nogę, dochodzi do krwawienia. Lekarze nie mogą zatamować. Falkowicz namawia Adama, by zamieszkał z Oliwią. »  
00:47:23

Na dobre i na złe - odc. 686

Fot. TVP W Leśnej Górze zjawia się doktor Rudnicki - młody lekarz, który ma zacząć specjalizację z chirurgii dziecięcej. Doktor Tretter nie ukrywa jednak, że wolałby widzieć na jego miejscu Kaśkę. Tymczasem doktor Orłowska razem z Góralem jedzie do wypadku na budowie, gdzie przysypało 10-letniego chłopca. Tego samego dnia do szpitala trafia »  
00:48:03

Na dobre i na złe - odc. 685

43Karolina Szałapak, mama Stasia, który musi przejść operację przetoki, zaczyna pracę jako szefowa pielęgniarek na internie. Od razu przyłapuje w szpitalnym magazynie Lenę w objęciach Latoszka. W Leśnej Górze znowu pojawia się komornik Błażej, pacjent Witka. »  
00:47:46

Na dobre i na złe - odc. 684

TVPBadania genetyczne Józia potwierdzają, że jest synem Adama. Dr Krajewski, gdy odkrywa, że badań zażądał od Oliwii jego brat wybucha wściekłością. Blanka nie dostała się na Akademię Medyczną w Warszawie i chce studiować w Bydgoszczy. »  
00:48:46

Na dobre i na złe - odc. 683

4x3Falkowicz jedzie z Matyldą do szkoły i na miejscu odkrywa, że jeden z nauczycieli ma poważny atak duszności. Wkrótce okazuje się, że chory prowadzi podwójne życie z żoną i kochanką. A do objawów dochodzi paraliż nóg. Pod opiekę Adama trafia Anna. »  
00:48:44