Strona główna » Seriale » obyczajowe » Nad rozlewiskiem

Nad rozlewiskiem

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Nad rozlewiskiem - odc. 1

image Małgosia ma 40 lat. To wiek, kiedy kobieta nadal czuje się młoda i atrakcyjna, pełna sił twórczych, ale otoczenie często nie podziela tej opinii. Małgosia ani myśli tak siebie traktować: jest pełna energii i optymizmu, lubi i potrafi się podobać, a przy tym nie brak jej ambicji i przekonania o »  

Nad rozlewiskiem - odc. 2

image Zwolniona z agencji reklamowej Małgosia szuka pracy. Przeżywa załamanie. Jej mąż Konrad stara się ją pocieszyć, ale nie ma między nimi prawdziwej bliskości. Pojawiają się wspomnienia, a w nich ojciec, druhna Anna, mama, która zniknęła z jej życia. Matka Konrada, babcia Zosia podsuwa Małgosi pewien pomysł. Czy dzięki niemu kobieta »  

Nad rozlewiskiem - odc. 3

image Małgosia przyjeżdża do domu matki. Pierwsze spotkanie po wielu latach jest pełne emocji. Małgosia poznaje swoją przybraną ciotkę, upośledzoną umysłowo Kasię, z którą wiąże się przejmująca historia sięgająca jeszcze młodości rodziców Basi. Na Mazurach wszystko zadziwia wychowaną w Warszawie Małgosię: niezwykła przyroda, zwierzęta, ludzie - serdeczni, otwarci, mający czas dla »  

Nad rozlewiskiem - odc. 4

image Gosia wraca nad rozlewisko. Matka opowiada jej o prawdziwych przyczynach, dla których rozstała się z ojcem i wybrała życie na wsi. Czy kobiecie uda się zrozumieć motywacje matki? Konradowi jest coraz trudniej ukrywać przed żoną romans. Także Marysia czegoś się domyśla, choć nadal ojciec jest dla niej ideałem. Czy Konrad »  

Marysia i...
Z jednej strony mąż – uroczy, ale niedojrzały Kuba, z drugiej kochanek – przystojny i bardzo męski leśniczy Krzysztof. Kto jest lepszym partnerem dla Marysi?
Kuba
Antoni Królikowski (fot. TVP)
Kuba 
Krzysztof
Mateusz Janicki (fot. TVP)
Krzysztof 
 

ankieta

Czy Małgosia powinna ponownie wyjść za mąż za Konrada?