Strona główna » Seriale » obyczajowe » Nad rozlewiskiem

galerie

sortuj: rosnąco | malejąco

Nad rozlewiskiem - Piąty raz nad rozlewiskiem

W „Ciszy nad rozlewiskiem” widzowie Jedynki po raz piąty śledzić będą losy Małgosi Jantar, jej bliskich i przyjaciół. W serialu swoją ostatnią rolę zagrała Małgorzata Braunek. Pojawi się kilka nowych postaci. Zobacz, co wydarzy się
Dodano: 2014-12-03, liczba zdjęć: 15

Nad rozlewiskiem - Dramatyczne chwile nad rozlewiskiem

Małgosi zachciało się przejażdżki kabrioletem Straty, wydawcy książek Basi. Niestety, na skrzyżowaniu dróg, spotyka się z autem zaciekłej nieprzyjaciółki – Mirki. Zmiażdżone samochody, krew... Wszystko wygląda bardzo dramatycznie.
Dodano: 2012-12-10, liczba zdjęć: 10

Nad rozlewiskiem - Powrót nad rozlewisko – już 2 grudnia

2 grudnia o godz. 20.20 TVP1 pokaże premierowy odcinek bardzo lubianej przez miliony widzów produkcji „Nad rozlewiskiem” w reżyserii Adka Drabińskiego. Czwarta seria serialu o życiu Małgosi, jej rodziny i przyjaciół zaskoczy między innymi scenerią
Dodano: 2012-11-13, liczba zdjęć: 16

Nad rozlewiskiem - Na planie „Życia na rozlewiskiem 2”

W Ostródzie trwają zdjęcia do nowych odcinków „Życia nad rozlewiskiem”. Dziennikarze mieli okazję odwiedzić plan filmowy, gdzie kręcono sceny rozgrywające się podczas lokalnego festynu.
Dodano: 2012-07-05, liczba zdjęć: 14

Marysia i...
Z jednej strony mąż – uroczy, ale niedojrzały Kuba, z drugiej kochanek – przystojny i bardzo męski leśniczy Krzysztof. Kto jest lepszym partnerem dla Marysi?
Kuba
Antoni Królikowski (fot. TVP)
Kuba 
Krzysztof
Mateusz Janicki (fot. TVP)
Krzysztof 
 

ankieta

Czy Małgosia powinna ponownie wyjść za mąż za Konrada?