Strona główna » Seriale » sensacyjne » Komisarz Alex

extra

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Komisarz Alex - Tajemnicza śmierć? - scena z odc. 70

fot.43Na śmietniku zostają odnalezione zwłoki policjanta, który kiedyś przyjaźnił się z Puchałą. Funkcjonariusz przysięga, że odszuka zabójcę swojego kolegi. Czego dowiaduje się podczas prowadzonego śledztwa? Zobacz scenę przedpremierową z 70 odcinka serialu. »  

Komisarz Alex - Gdzie widziałeś te dzieci? - scena z odc. 68

fot. TVPKomisarze prowadzą śledztwo w sprawie rodzinnej strzelaniny. Jednocześnie poszukują dzieci, które uciekają przed awanturującym się ojcem. Czy narkoman pomoże Orliczowi odnaleźć rodzeństwo? »  

Komisarz Alex - Będzie tak, jak ja chcę! – scena z odc. 68

fot. TVP- Tato, proszę przestań. Są urodziny Adasia - Natalka prosi ojca. Jednak słowa córki nie uspokajają wściekłego mężczyzny. Jaki będzie finał rodzinnej awantury? »  

Komisarz Alex - Spotkanie Puchały z żyrafą - scena z odc. 67

fot. TVPPolicjanci rozwiązują zagadkę śmierci niejakiego Baumana. Jak poradzi sobie Ryś Puchała z niesprawną ręką? »  

Komisarz Alex - Macie czas do jutra! - scena z odc. 67

fot. TVPMaciek Strychalski ma ogromny dług u niejakiego Baumana. W niebezpieczeństwie jest zarówno on, jak i jego dziewczyna. »  

Komisarz Alex - Oddajcie mi dziecko! – scena z odc. 66

fot. TVPZnanej śpiewaczce operowej uprowadzono dziecko. Orlicz i Lucyna starają się uspokoić rozhisteryzowaną kobietę. »  

Komisarz Alex - Coraz lepiej dogaduję się z Alexem

fot. tvpJakie przygody czekają Orlicza i jego wiernego psiego kompana? Antoni Pawlicki zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie serialu. »  

Komisarz Alex - Dla dobra sprawy – scena z odc. 65

fot. TVP 4x3Dla dobra sprawy komisarz Orlicz przyjmuje zaproszenie na romantyczną kolację. Czy zdobędzie potrzebne dowody? »