Strona główna » Seriale » sensacyjne » Komisarz Alex

extra

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Komisarz Alex - Punkty dla Aleksa – scena z odc. 78

Fot. TVPTrwa mecz futbolu amerykańskiego. Drużynie, której kibicują Orlicz i jego zespół, idzie tak fatalnie, że do gry postanawia włączyć się Alex. »  
00:01:06

Komisarz Alex - Śmierć na wybiegu – scena z odc. 77

4x3Syriusz to koń wart miliony. Świadkiem jednego z brutalnych treningów jest młody stajenny. Niestety, podczas ćwiczeń poszkodowany zostaje nie tylko koń, ale i jego opiekun... »  
00:04:01

Komisarz Alex - Nie ma to jak Alex! – scena z odc. 72

fot. TVPPodczas kolejnego śledztwa Lucyna i Nina przełamują pierwsze lody. Pomoc Alexa po raz kolejny okazuje się niezastąpiona... »  
00:01:20

Komisarz Alex - Pamiętasz mnie? – scena z odc. 72

fot. TVPKobieta odbiera telefon od stalkera-psychopaty. Mężczyzna prześladuje ją od kilku miesięcy. Tym razem oznajmia, że uprowadził jej córkę. Młoda matka traci panowanie nad kierownicą... »  
00:01:26

Komisarz Alex - Pojedynek na macie – scena z odc. 71

fot.43Nina i Lucyna nie przypadły sobie do gustu i postanowiły sprawdzić się na macie. Kto zwyciężył? »  
00:01:45

Komisarz Alex - Tymczasowy zastępca Puchały – scena z odc. 71

fot. TVP– To jest starszy aspirant Nina Kruk. Będzie zastępować Ryśka – komisarz Orlicz przedstawił Lucynie nową policjantkę. Czy po trudnych początkach współpraca pań ułoży się dobrze? »  
00:01:23

Komisarz Alex - Tajemnicza śmierć? - scena z odc. 70

fot.43Na śmietniku zostają odnalezione zwłoki policjanta, który kiedyś przyjaźnił się z Puchałą. Funkcjonariusz przysięga, że odszuka zabójcę swojego kolegi. Czego dowiaduje się podczas prowadzonego śledztwa? Zobacz scenę przedpremierową z 70 odcinka serialu. »  
00:01:39

Komisarz Alex - Gdzie widziałeś te dzieci? - scena z odc. 68

fot. TVPKomisarze prowadzą śledztwo w sprawie rodzinnej strzelaniny. Jednocześnie poszukują dzieci, które uciekają przed awanturującym się ojcem. Czy narkoman pomoże Orliczowi odnaleźć rodzeństwo? »  
00:01:28