wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Prokurator - odc. 10

43Kiedy urzędniczka wyższego szczebla, otwiera ciężkie sejfowe drzwi, jej oczom ukazuje się potworny widok. Na ścianach i podłodze chronionego pomieszczenia jest pełno krwi. Przybyła na miejsce ekipa Procha próbuje ustalić, kto mógł się dostać do sejfu. »  
00:44:34

Prokurator - odc. 9

43Wyjątkowo upalny dzień na warszawskim osiedlu zwanym popularnie Pekinem. W ciągu szeroko pootwieranych okien uwagę zwraca jedno z mieszkań, które okna ma szczelnie zamknięte. Po jednej z szyb, od wewnętrznej strony chodzi wielki pająk. »  
00:46:02

Prokurator - odc. 8

Fot. TVP Świt w warszawskim szpitalu. Ciszę przerywa stłumiony jęk i odgłos upadającego na posadzkę ciała. Salowa, która przybiegła do pokoju lekarskiego, znajduje zemdlona pacjentkę, a pod oknem, naszpikowane lekarskimi ciało jednego z lekarzy. W trakcie śledztwa okazuje się, że lekarz był wplątany w rozdmuchaną przez media sprawę uśmiercenia nieuleczalnie chorego pacjenta. »  
00:43:23

Prokurator - odc. 7

43Aktor Roman Cegielski ginie od samobójczego strzału oddanego podczas spektaklu teatralnego emitowanego na żywo w telewizji. Wersję o samobójstwie potwierdza Emilia Burska, która feralnego dnia grała z Romanem... »  
00:43:20

Prokurator - odc. 6

43Dochodzi do morderstwa w renomowanej agencji reklamowej, w nowoczesnym warszawskim biurowcu. Ofiarą jest Beata, jedna z księgowych firmy. Wszystkie poszlaki wskazują, że ktoś zabił ją, wielokrotnie uderzając jej głową o pancerną szybę okna. »  
00:46:10

Prokurator - odc. 5

43W Muzeum Powstania Warszawskiego szkolna wycieczka odkrywa zwłoki mężczyzny przebranego w mundur SS. W jednej z kieszeni munduru śledczy znajdują zdjęcie zaginionego obrazu Rafaela... »  
00:43:27

Prokurator - odc. 4

43W hotelowym pokoju zostaje znalezione ciało 49 - letniego mężczyzny. Sidlecka diagnozuje, że przyczyną zgonu był zawał. Zwraca jednak uwagę na pewną rzecz, która sugeruje, że odejściu mężczyzny z tego świata mógł ktoś pomóc. »  
00:43:42

Prokurator - odc. 3

43W wagonie kolei miejskiej znaleziono zwłoki mężczyzny bez śladów obrażeń. Wezwani na miejsce śledczy podejrzewają zawał serca. Po wstępnych oględzinach przeprowadzonych przez patolog Sidlecką, teza o zawale odchodzi jednak w niepamięć. Mężczyzna został najprawdopodobniej otruty talem, co potwierdzają badania toksykologiczne. »  
00:43:15