• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Nowa odsłona „Pytania na śniadanie”

18:08, 08.12.2011
Nowa odsłona „Pytania na śniadanie” Nowa odsłona „Pytania na śniadanie” to przede wszystkim NOWA SZATA GRAFICZNA, NOWA MUZYKA I NOWY DUCH!

Nowa odsłona „Pytania na śniadanie” to przede wszystkim NOWA SZATA GRAFICZNA, NOWA MUZYKA I NOWY DUCH!

„Pytanie na śniadanie” będzie miało również nowe logo (fot. TVP)
„Pytanie na śniadanie” będzie miało również nowe logo (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
19 grudnia zaprosimy Państwa na pierwsze wydanie „Pytania na śniadanie” w kolejnej odsłonie. Telewidzów przywita nowy sygnał dźwiękowy autorstwa znakomitego kompozytora, Jacka Perkowskiego, z łatwo wpadającym w ucho pogodnym refrenem.

Spotkamy się w nowej scenografii, utrzymanej w konwencji współczesnego loftu. Jej autorką jest Regina Wolnicka, która pracowała pod czujnym okiem głównego scenografa TVP2, Radosława Dębniaka. Tylko tak doświadczona i utalentowana para mogła wyczarować tak piękne, ciepłe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze!

Jeśli dodamy nową czołówkę i oprawę graficzną w wykonaniu jednego z najciekawszych i najbardziej rozchwytywanych artystów młodego pokolenia, Tomasza Sadurskiego, efekt będzie gotowy. Opiekę nad całością sprawowała młoda i dynamiczna reżyserka Patrycja Matuszewska, która tą produkcją rozpoczyna swoją współpracę z TVP.

W Nowej Szacie Nowy Duch! Do wszystkich tak cenionych przez telewidzów stałych elementów „Pytania na śniadania”, skierowanych głownie do kobiet, jak poradnictwo, aktualności, informacje, profilaktyka, moda, uroda i styl, dodamy więcej tematów z dziedziny kultury i sztuki oraz zagadnień społecznych. Nasz program adresujemy głównie do kobiet nowoczesnych, świadomych i pragnących się rozwijać, nie zaniedbując młodych i starszych przedstawicielek naszej widowni.

Kulturalne Piątki, czyli piątkowe wydania „Pytania na śniadanie” adresujemy zaś przede wszystkim do wielbicieli kultury i sztuki. Dzięki nowym technologiom i nowoczesnemu sprzętowi zaprezentujemy program o dużej dynamice obrazu.

„Pytanie na śniadanie” będzie obecne w całej Polsce i na świecie (za pośrednictwem TVP Polonia) oraz na facebooku i telewizyjnych stronach internetowych.

Do naszych stałych prowadzących, tak cenionych przez telewidzów (Anna Popek, Michał Olszański, Beata Sadowska, Wojciech Jagielski, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Agnieszka Szulim, Tomasz Kammel) dołączyli ostatnio nowi gospodarze wydań piątkowych. To znani i cenieni dziennikarze i animatorzy kultury: Grażyna Torbicka, Kazimiera Szczuka, Kamil Dąbrowa, Mikołaj Lizut oraz para debiutujących w „Pytaniu na śniadanie” utalentowanych dziennikarzy i prezenterów: Karolina Rogozińska i Tomasz Tylicki.

Liczymy, że „Pytanie na śniadanie” w nowej odsłonie stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym partnerem dla młodego pokolenia, ważnym źródłem inspiracji i wiedzy na temat współczesnego świata.

Proszę za nas trzymać kciuki, życzymy fantastycznego odbioru!