• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Życie seksualne biznesmenów

20:19, 13.06.2011
Życie seksualne biznesmenów 40 procent mężczyzn czynnych zawodowo mężczyzn zdradza swoje partnerki. Zaskakujące? Tak, jeśli okaże się, ze dane te dotyczą… biznesmenów. Czy to oznacza, że ludzie biznesu są najbardziej wiarołomni?

40 procent mężczyzn czynnych zawodowo mężczyzn zdradza swoje partnerki. Zaskakujące? Tak, jeśli okaże się, ze dane te dotyczą… biznesmenów. Czy to oznacza, że ludzie biznesu są najbardziej wiarołomni?

Biznesmeni i bizneswomen z równą intensywnością korzystają z życia (fot. shutterstock.com)
Biznesmeni i bizneswomen z równą intensywnością korzystają z życia (fot. shutterstock.com)

Podziel się:   Więcej
Władza, pieniądze i prestiż to najlepsze afrodyzjaki – przekonuje doktor Robert Kowalczyk. Wszystkie te atrybuty powodują, że seks biznesmenów jest obliczony na więcej ryzykownych zachowań, czyli zdrady.

Współautor książki „Seks u ludzi biznesu” dowodzi, że 84 procent polskich biznesmenów jest zachwyconych swoim życie seksualnym, wielu z nich osiąga częściej orgazm. Według badań przeprowadzonych na potrzeby książki życie erotyczne polskich biznesmenów to także więcej gadżetów i więcej

Czy aby więc polski mężczyzna miał udane życie seksualne, musi być biznesmenem?

Agnieszka Fitkau–Perepeczko uważa, że to za duże uproszczenie. – Biznesmeni nie mają czasu, nie mogą poświęcić kobiecie wystarczająco dużo czasu. – mówi aktorka. I przekonuje, że kobiety, które wiążą się z przedsiębiorczymi mężczyznami muszą się z tym liczyć. Jak i z tym, że wysoka pozycja społeczna i status finansowy niejako wystawia biznesmenów na pokuszenie.

Co z tego wynika? Jak dowodzi Agnieszka Fitkau–Perepeczko najważniejsze nie są pieniądze ani status majątkowy, a…

Obejrzyj dyskusję w „Pytaniu na śniadanie”
 
 
 
...