wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Rok w ogrodzie - 23.05.2015

43Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. »  
00:20:02

Rok w ogrodzie - 16.05.2015

foto Jabłonie ozdobne, nazwane też rajskimi, to nie tylko rośliny piękne, ale i miododajne. Wprowadzają nie tylko kolor do ogrodu, ale i dużo życia. Na wiosnę ich kwiaty przyciągają owady, na jesieni owocami zainteresowane są ptaki. Białe, różowe i purpurowe korony drzew są prawdziwą ozdobą wiosennego ogrodu. Poza tym w programie: »  
00:19:52

Rok w ogrodzie - 02.05.2015

fotoSurfinie i pelargonie to jednej z najchętniej wybieranych roślin na balkony i taras. Coraz więcej osób decyduje się na założenie warzywnika na balkonie. Jakie rośliny wybierać do hodowli w pojemnikach? W programie także o nowych sposobach zwalczania chwastów i mszyc. Poznajemy pierisy i różaneczniki dahurskie. Jak założyć ogród na dachu? »  
00:19:46

Rok w ogrodzie - 25.04.2015

fotoTo jeden z piękniejszych momentów w naszych ogrodach. Jak należy przygotować do wiosny trawnik? Piramidki - co można w nich zasiać i dlaczego truskawki pnące idealnie nadają się do tego miejsca? Jak zmienić i „ukolorowić” nasz ogród? Wystarczy dobrać odpowiednie rośliny - np. żurawki, pigwowce, forsycje czy magnolie.   »  
00:19:59

Rok w ogrodzie - 11.04.2015

fotoWiosna w pełni a zatem sezon ogrodniczy czas zacząć. Jest to doskonały moment na rozpoczęcie prac w przydomowym warzywniaku. Marchew, bób czy fasola – to rośliny, które o tej porze roku dobrze się przyjmą. W programie zobaczymy również jak wybierać iglaki i jak stworzyć z nich ładną rabatę. »  
00:20:00

Rok w ogrodzie - 04.04.2015

imageOstatnie szlify przed świętami. Ogród musi zyskać odpowiedni blask i wygląd. Czasem warto się schylić, żeby wyciąć suche badyle. Może się okazać, że za nimi kryje się prawdziwy skarb. Mamy poczucie dobrze spełnionego obowiązku i Wielkanoc w czystej postaci. »  
00:19:52

Rok w ogrodzie - 28.03.2015

fotoPogoda jeszcze kapryśna a noce chłodne, ale zdecydowanie nadszedł już czas na poważne porządki w ogrodzie. Ekspertka doradzi nam, jak zabezpieczyć te rośliny, które gorzej radzą sobie z przymrozkami. Zgodnie z tradycją tydzień przedświąteczny to czas, gdy wszystkie prace w ogrodzie kończą się sukcesem. Warto zatem zabrać się do pracy. »  
00:19:55

Rok w ogrodzie - 21.03.2015

fot. www.shutterstock.com Pierwszy dzień wiosny i pierwsze wiosenne wydanie programu a w nim: zaczynają kwitnąć pierwsze rośliny cebulowe. Jeśli jesienią zapomnieliśmy je posadzić, jest jeszcze szansa, żeby zakwitły w naszym ogrodzie. Warto pamiętać, że najpiękniejszy efekt uzyskamy, sadząc je w grupach. Poza tym w programie: przycinamy wrzosy, tniemy cis, robimy remanent wśród »  
00:19:54