wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Rok w ogrodzie - 21.02.2015

fot. www.shutterstock.com Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Czas znaleźć miejsca na budki lęgowe. Bogatka, mazurek, szpak, muchołówka – jaka budka dla jakiego mieszkańca? Jak powinna wyglądać dobrze zrobiona budka lęgowa i w jaki sposób chronić ptaki przed drapieżnikami? Poza tym w programie: Rośliny zimozielone to nie tylko rośliny iglaste. Laurowiśnia o skórzastej »  
0:19:56

Rok w ogrodzie - 14.02.2015

fot. www.shutterstock.com Ich widok zimą na parapecie przywołuje lato. Mandarynkowe i cytrynowe drzewka dość łatwo dają się uprawiać, chociaż w oczekiwaniu na owoc może minąć parę lat. Rośliny dla cierpliwych – jak je wyhodować i o nie dbać? Poza tym w programie: Borówka amerykańska, dobrze zadbać o jej formę już w pierwszym »  
0:19:59

Rok w ogrodzie - 07.02.2015

fot. www.shutterstock.com Zimą ogrodnicy odpoczywają? Nic bardziej mylnego. Gdy na dworze szaro i brudno miłośnicy kwiatów poszukują roślin, które do domów wprowadzą trochę koloru. Storczyki, guzmanie i kamelie – teraz nastał ich czas. Poza tym w programie: donice i doniczki, czym się kierować przy wyborze i jakie są modne? Zima to dobry »  
0:19:55

Rok w ogrodzie - 31.01.2015

imageProgram dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. »  
0:19:53

Rok w ogrodzie - 24.01.2015

43W dzisiejszym odcinku czyścimy iglaki z zeschniętych igieł. Prezentujemy choiny kanadyjskie. Zajmujemy się zimowym ptakoliczeniem. Odwiedzamy ogród z miniaturowymi roślinami szczepionymi. A także podpowiadamy, jakie są zasady domowej pielęgnacji storczyków. »  
0:20:00

Rok w ogrodzie - 17.01.2015

43Szczęśliwi posiadacze kamelii właśnie teraz mogą podziwiać ich różowe, czerwone lub białe kwiaty. Jak postępować z tymi pięknymi roślinami? W programie mówimy także o roślinach pochodzących z cieplejszych krajów, którym warto dać szansę w naszym ogrodzie – a nuż uda im się przetrwać zimę. »  
0:19:59

Rok w ogrodzie - 10.01.2015

43 Kwiaty doniczkowe to ozdoba każdego mieszkania. Zimą, gdy za oknem prawie nie widać zieleni, warto wprowadzić ją do naszego domu. Świeża, zielona roślina powinna znaleźć się w każdym domowym pomieszczeniu, z którego korzystamy. Dzięki niej bardzo poprawia się jakość powietrza, którym oddychamy. Jak odpowiednio zadbać o fikusy, draceny, palmy czy »  
0:20:00

Rok w ogrodzie - 03.01.2015

fotoStorczyk, czyli orchidea, to kwiat niezwykły, a liczba jego odmian jest oszałamiająca. Zachwyca on barwami, które wabią owady oraz niezwykłymi kształtami płatków. Niektóre z nich przywołują na myśl konwalie, a inne nawet rój pszczół. »  
0:20:00