Strona główna » Styl życia » kuchnia » Akademia smaku

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Akademia smaku - Odcinek 12

fot. 4x3Znajomy Zosi – Czesław zatrzymał się u niej przed koncertem. Tomek robi dla nich coś specjalnego. Czy Czesław, to dokładnie ten, którego Tomek na na myśli? »  
00:04:39

Akademia smaku - Odcinek 11 – Kinga Smakuje

fot. 4x3Tomka odwiedza ekipa programu „Życie od kuchni”. Tak się składa, że podczas nagrania obecna jest również Zosia. Czego widzowie dowiedzą się o znanym kucharzu i jego sąsiadce? Czy to rzeczywiście będzie program kulinarny? »  
00:04:27

Akademia smaku - Akademia smaku – Making off

43Jak powstaje nasz serial? Zobacz, co się dzieje za kulisami. »  
00:03:37

Akademia smaku - Odcinek 10 – Ciotka z Chicago

fot. 4x3Najlepszy makaron – to polski makaron. Najlepsza mąka – to polska mąka. Do Tomka przyjechała ciotka z Chicago i wie wszystko o makaronie, a Tomek? No cóż, zdaniem ciotki, gdyby był dobrym kucharzem, to zrobiłby normalny makaron, a nie się wygłupiał. Jaki makaron zrobi Tomek? »  
00:04:27

Akademia smaku - Odcinek 9 – Przyjaciółka z Hollywood

fot. 4x3Do Zosi przyjeżdża przyjaciółka prosto z Hollywood. Jest piękna i samotna. To doskonała okazja, żeby poznała Tomka. Krewetki w szampanie najlepiej nadają się dla takiego gościa. Jest tylko jeden szczegół, o którym Tomek nie wie… »  
00:04:25

Akademia smaku - Odcinek 8 – Zlecenie specjalne

43Tomek przygotowuje kaczkę dla koreańskiego piosenkarza. Asystuje mu Kasia, która przeszła na dietę i postanowiła posilić się wyłącznie niskokaloryczną kanapką... »  
00:05:16

Akademia smaku - Odcinek 7 – Weganka

fot. 4x3Zosia zakochała się w weganinie i sama postanowiła wypróbować wegańskiej diety. Specjalnie dla niej Tomek szykuje roślinne placki. Okazuje się jednak, że radykalny weganizm jest bardzo wymagający i wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. »  
00:04:30

Akademia smaku - Odcinek 6 – Randka

fot. 4x3Zosia kogoś poznała. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie powiedziała, że świetnie gotuje. Teraz Tomek przygotowuje kolację dla dwojga. Dziś w menu czekoladowe muffiny z chilli. Zapowiada się smakowicie. »  
00:04:10