Strona główna » Styl życia » kuchnia » Login: Kuchnia

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Login: kuchnia - odc. 10/II

fot. 4x3Bohaterką w naszej kuchni jest Asia Matyjek, blogerka z odczarujgary.pl. Czy odczaruje gary, które przygotowaliśmy dla niej? Przekonuje się o tym Michał Tkaczyk, szef kuchni pięciogwiazdkowego hotelu w Warszawie. »  
00:24:29

Login: kuchnia - odc. 9/II

43Świetnie zorganizowana w kuchni i w podróży blogerka Edyta Kusińska spotkała się z szefem Janem Kuroniem, który w kuchni ceni sobie porządek i umie wykorzystać każdy składnik, tak aby nic się nie zmarnowało. Czy taka cecha wspólna wystarczy, aby ta dwójka się porozumiała? »  
00:25:12

Login: kuchnia - odc. 8/II

image 4x3 Tym razem w kuchni królować będzie Marcin Sosnowski, który jest absolutnie oddany deserom i... perłom. Czy dziś poradzi sobie z wyzwaniem kulinarnym, zwłaszcza że nie będzie tak jak sobie zaplanował? Oceni to szefowa kuchni Małgorzata Marchewka, która gotowaniem zajmuje się od ponad 20 lat, a od 10 zajmuje się również »  
00:23:58

Login: kuchnia - odc. 7/II

43Bohaterką kolejnego odcinka jest Magda Klimczak, która nie boi się kulinarnych eksperymentów. Dziś nie przygotowuje tego, co zamierzała. Jej plany pokrzyżował Przemek Błaszczyk, kreatywny szef kuchni, który ma za sobą doświadczenie w siódmej restauracji, według przewodnika Michelin. »  
00:24:29

Login: kuchnia - odc. 6/II

43Karolina i Bartek, młodzi twórcy bloga Picante Jalapeno są na najlepszej drodze, aby stać się specjalistami. Jakie rady ma dla nich doświadczona szefowa kuchni Ewa Malika Szyc-Juchnowicz? »  
00:24:27

Login: kuchnia - odc. 5/II

image 4x3– Każdy odcinek przynosi nowe wyzwania – mówi Agnieszka Kozak, prowadząca program. Tym razem przyszło współpracować kulinarnie Annie Kosternie-Kaczmarek i Aleksandrowi Baronowi. Jaki jest efekt działań autorki bloga czosnekwpomidorach.pl, „cudownej wariatki w kuchni” oraz szefa kuchni restauracji SOLEC 44? »  
00:24:58

Login: kuchnia - odc. 4/II

imageBohaterką kolejnego odcinka jest Magdalena Tomaszewska - Bolałek, autorka książek o japońskich słodyczach i tradycjach kulinarnych Japonii i Korei. Jak wybrnie z kulinarnych opresji pod okiem Tomka Królikowskiego? »  
00:24:28

Login: kuchnia - odc. 3/II

imageBohaterem odcinka jest 16-letni Leon Myszkowski, który swój vlog prowadzi z pasją i na luzie. Czy tak młody chłopak będzie umiał wybrnąć z kulinarnych wyzwań? Oceni to Ewa Olejniczak, potrafiąca zarządzać gotowaniem dla 2500 osób. »  
00:23:58