Strona główna » Styl życia » kuchnia » Smaki czasu z Karolem Okrasą

wideo

kategoria:
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Michał Ogórek

imageKulinarne wspomnienia z dzieciństwa Michała Ogórka to śląskie makówki i gołąbki. Karol Okrasa przygotowuje dla znanego satyryka własną wersję obu specjałów. »  
00:24:28

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Artur Barciś

imageNie wszyscy o tym wiedzą, ale znany aktor filmowy i teatralny Artur Barciś doskonale gotuje. Przed nami jego kulinarna spowiedź: jakie potrawy pamięta z dzieciństwa? Czy Karolowi Okrasie uda się odtworzyć ten smak z przeszłości? Dziś w menu: kartacze, czyli granaty. »  
00:24:34

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Robert Więckiewicz

image "Smaki czasu z Karolem Okrasą" - cykliczny program kulinarny. Prowadzacy Karol Okrasa oraz jego gość poszukują ulubionego smaku - czasem to smak przeszłości, smak regionu, smak dzieciństwa, fascynacja kuchnią poznaną w podróży lub związana z najważniejszą osobą w życiu. Karol Okrasa przyrządzi dla gościa kilka dań. Bohaterem odcinka będzie: »  
00:24:47

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Tomasz Karolak

obrazekGościem Karola Okrasy jest Tomasz Karolak, znany m.in. z serialu rodzinka.pl. Aktor przygotowuje się obecnie do udziału w triathlonie, który jest prawdziwie morderczym wyzwaniem kondycyjnym. Dlatego posiłki muszą być i smaczne, i dietetyczne. W programie befsztyk tatarski w omlecie z lubczykiem oraz orientalna zupa z przegrzebkami. »  
00:25:00

Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 37

foto W tym odcinku wszystko o wędzeniu. Karol Okrasa wyrusza w kulinarną podróż do warmińskiej osady Guzowy Piec. Opowie, jak się wędzi w tradycyjnej wędzarni zbudowanej z cegły, a także podpowie jak wykonać na działce prowizoryczną wędzarnię ze zwykłej starej beczki. Pokaże też jak przyrządzić ryby i mięso do wędzenia Razem »  
00:24:33

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Tamara Arciuch

fotoAktorka urodziła się w Skierniewicach, zatem jej strony rodzinne to centrum Polski. Jakie smaki pamięta ze swojego dzieciństwa? »  
00:24:49

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Ewa Kasprzyk

imageKarol Okrasa przygotowuje ulubione danie z dzieciństwa Ewy Kasprzyk, czyli bliny z pstrągiem. Zupa z krewetkami i łososiem przypomni znanej aktorce smak zapamiętany podczas podróży do Tajlandii. »  
00:24:46