Strona główna » Styl życia » kuchnia » Smaki czasu z Karolem Okrasą

wideo

kategoria:
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Zofia Czerwińska

imageDla znanej aktorki Karol Okrasa przygotowuje sztufadę wołową i pyrki z gzikiem. »  
00:24:23

Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 32

image Tofu to azjatycki przysmak, bogaty w białko rodzaj serka otrzymywanego z soi. W pierwszej części programu Karol sprawdza, czy tofu można dostać dziś w polskich sklepach. Następnie udaje się do ambasady Korei, gdzie małżonka ambasadora, pani Misook Yoon pokazuje, jak zrobić tofu domowym sposobem oraz przyrządza proste i smaczne sałatki »  
00:24:42

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Cezary Żak

imageCezary Żak, jak sam mówi o sobie, pochodzi "zza Buga". Nic dziwnego, że z rodzinnego domu pamięta przepyszny barszcz ukraiński. Drugą ulubioną kuchnią aktora są smaki i potrawy włoskie. Karol Okrasa postanowił zmierzyć się z tym wyzwaniem! »  
00:24:43

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Mariusz Szczygieł

imageTym razem w kuchni Karola okrasy zagościł znany dziennikarz i autor książek o Czechach Mariusz Szczygieł. Wbrew pozorom, nie poprosi o przygotowanie potraw z kuchni czeskiej... »  
00:24:44

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Irena Szewińska

fotoKarol Okrasa spotyka się z mistrzynią olimpijską w ambasadzie Korei Płd. w Warszawie. Irena Szewińska, która jest wielką miłośniczką kuchni koreańskiej, opowiada o swoich ulubionych daniach. Okrasa pokazuje, jak przyrządzać potrawy z koreańskich grzybów, ryżu, kapusty, a także wodorostów, które mają niezwykłe właściwości zdrowotne. »  
00:24:38

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Grażyna Wolszczak

fotoGrażyna Wolszczak wspomina smaki, które zapamiętała ze swojego dzieciństwa. Czy Karolowi Okrasie uda się wskrzesić czar dawnych potraw? »  
00:23:21

Smaki czasu z Karolem Okrasą - odc. 35

fot.W tym tygodniu proponujemy łopatkę wieprzową w piwie i miodzie oraz flambirowane kotlety ze schabu z sosem z gąsek zielonych i aronią. »  
00:23:56

Smaki czasu z Karolem Okrasą - Gość: Andrzej Grabowski

imageAndrzej Grabowski lubi zjeść zdrowo – chodź dziś ten termin oznacza zupełnie co innego, niż w czasach jego młodości – oraz lubi tradycyjna kuchnię polską. »  
00:24:30