• Wersja do druku
  • -AA+A

Odc. 26 : Geokonsultacje i konkurs Zielony Wizjoner

21:15, 25.10.2011
Odc. 26 : Geokonsultacje i konkurs Zielony Wizjoner Czy możemy sprawić, że przestrzeń wokół nas, w naszym mieście, wsi, w pobliskim parku – będzie ładniejsza, pożyteczniejsza, ciekawsza? Organizatorzy projektu Zielony Wizjoner przekonują, że tak. Karolina gości na balkonie Monikę Rusztecką – organizatora, a na Skype łączy się z krakowskimi uczestnikami konkursu.

Czy możemy sprawić, że przestrzeń wokół nas, w naszym mieście, wsi, w pobliskim parku – będzie ładniejsza, pożyteczniejsza, ciekawsza? Organizatorzy projektu Zielony Wizjoner przekonują, że tak. Karolina gości na balkonie Monikę Rusztecką – organizatora, a na Skype łączy się z krakowskimi uczestnikami konkursu.

geokonsultacje logo duże
geokonsultacje logo duże

Podziel się:   Więcej
Geokonsultacje+ to supertwórczy projekt w którym młodzież szkolna z całej Polski może nauczyć się aktywnego angażowania w życie swoich społeczności lokalnych, realizacji własnych pomysłów, poszukiwania informacji, dialogu społecznego, pracy w grupie, współpracy z mediami czy projektowania graficznego. W ramach tego projektu 50 szkół wzięło udział w konkursie polegającym na zaplanowaniu wymarzonych przez uczniów inwestycji w swojej najbliższej okolicy oraz na przeprowadzeniu konsultacji społecznych wokół nich.
 
 
 
...
 

Na youtube