• Wersja do druku
  • -AA+A

19.10.2012: Fundusze Europejskie - Kasa dla Was - Manufabricum

17:33, 19.10.2012
19.10.2012: Fundusze Europejskie - Kasa dla Was - Manufabricum Jest takie miejsce na warszawskiej Pradze, w którym od rana do wieczora gości sztuka. To Manufabricum - pracownia, która oferuje warsztaty z wielu dziedzin artystycznych i rękodzielniczych. Powstała dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich.

Jest takie miejsce na warszawskiej Pradze, w którym od rana do wieczora gości sztuka. To Manufabricum - pracownia, która oferuje warsztaty z wielu dziedzin artystycznych i rękodzielniczych. Powstała dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Podziel się:   Więcej
Scrapbooking, kolaż, florystyka, decoupage – po wizycie w Manufabricum nie będą miały dla Was tajemnic. Pracownia sztuk różnych organizuje warsztaty zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W najbliższym czasie uczestnicy będą mogli się zapoznać z techniką art-journal, czyli tworzeniem „malowanego pamiętnika” przy użyciu profesjonalnych narzędzi i materiałów. Zainteresowani dowiedzą się także, na czym polega filcowanie. Pracownia to przestrzeń twórcza, w której spotykają się początkujący i uznani artyści. Ci ostatni pokazują nowe techniki artystyczne i prezentują swoje dzieła. Projekt Manufabricum powstał dzięki dotacji unijnej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W programie o pracowni sztuk różnych opowiada jej założycielka, Anna Chudzik-Pawlik.
 
 
 
...
 

Na youtube