• Wersja do druku
  • -AA+A

27.04.2012: Ola Ignasiak i jej wodna sztuka

18:13, 27.04.2012
27.04.2012: Ola Ignasiak i jej wodna sztuka W naszej galerii gościła dziś Aleksandra Ignasiak - artystka, która koloruje nasz szary świat. Barwi kałuże, sprawiając, że dziurawe chodniki stają się ożywiającą nasze otoczenie instalacją. Ola skończyła ASP w Łodz na dwóch kierunkach – malarstwa i biżuterii. Zajmuje się głównie malarstwem, biżuterią, animacją, fotografią i instalacją.

W naszej galerii gościła dziś Aleksandra Ignasiak - artystka, która koloruje nasz szary świat. Barwi kałuże, sprawiając, że dziurawe chodniki stają się ożywiającą nasze otoczenie instalacją. Ola skończyła ASP w Łodz na dwóch kierunkach – malarstwa i biżuterii. Zajmuje się głównie malarstwem, biżuterią, animacją, fotografią i instalacją.

instalacja
instalacja

Podziel się:   Więcej
Ola jest laureatką wielu konkursów i festiwali wśród których za najistotniejsze należy uznać: nagroda Łódź Art Center, Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Malarskim Zadra, Wyróżnienie Artluka w III Festiwalu Sztuki Młodych „Przeciąg” w Szczecinie. Zobaczcie rozmowę z artystką i sprawdźcie jak pokolorowała nasze studio!
 
 
 
...
 

Na youtube