Kawa czy herbata?

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wtorek – 26 czerwca

23:26, 25.06.2012
Wtorek – 26 czerwca Ostatnia część naszego ślubnego cyklu – jest z nami Maciej Zień, który przygotowuje 3 kreacje ślubne dla panny młodej; finał akcji „Metamorfozy”; fryzjerskie trendy tego lata, komentarz ekonomiczny i wydawnicza nowość to tylko niektóre propozycje dzisiejszej „Kawy czy herbaty?”. Zapraszamy!

Ostatnia część naszego ślubnego cyklu – jest z nami Maciej Zień, który przygotowuje 3 kreacje ślubne dla panny młodej; finał akcji „Metamorfozy”; fryzjerskie trendy tego lata, komentarz ekonomiczny i wydawnicza nowość to tylko niektóre propozycje dzisiejszej „Kawy czy herbaty?”. Zapraszamy!

Dziś ślubna moda oraz weselne torty i ... zakończenie naszego ślubnego cyklu (fot. bea29sm/sxc.hu)
Dziś ślubna moda oraz weselne torty i ... zakończenie naszego ślubnego cyklu (fot. bea29sm/sxc.hu)

Podziel się:   Więcej
Prowadzący: Odeta Moro-Figurska i Michał Adamczyk

Teledysk tygodnia – OCEANA „Endless Summer”

DYŻUR EKSPERTA – pod nr tel. +48 22 50 70 156 na pytania dotyczące chorób kręgosłupa odpowiada dr n. med. Rafał Górski

I szczegóły wtorkowej „Kawy czy herbaty?”:

- finał akcji „Metamorfozy” cz.1 – w studiu Monika Kinal – stylistka oraz panie: Agata Skrzypek, Marta Kowalska i Renata Kostrzewa, które zgłosiły się do naszego konkursu „Metamorfozy”. Przez cały program śledzimy ich przemianę. Najpierw jednak uzasadnimy, dlaczego panie potrzebują metamorfozy Stylistka omawia, jak będzie odbywała się przemiana. I kilka słów o naszych gościach – kobietach, które postanowiły zmienić swój wizerunek. Agata Skrzypek postawiła swoje życie na głowie odchodząc od męża. Czuje się niewartościową i nieatrakcyjną kobietą. Skorzystała z porad dietetyka, który zmobilizował ją do podjęcia większej aktywności fizycznej. Schudła 11 kg. Charakter pracy typowo „garniturowy” wymusza ubiór. Pani Agata uważa, że jej garderoba nie nadaje się do wyjścia. Marta Kowalska marzy o zmianie wizerunku, ponieważ bardzo przytyła po ciąży. Między innymi z tego powodu rozpadł się jej związek. Nie czuje się dobrze w swoim ciele, co sprawia problem ze znalezieniem pracy. Renata Kostrzewa potrzebuje metamorfozy, ponieważ czuje się starą, zmęczoną kobietą, bez wyrazu. Mieszka na wsi, gdzie nie ma dostępu do prawdziwego fachowca, który by doradził, jak może odmienić swój wygląd. Chce poczuć się piękna i uwierzyć w siebie

- uwaga! – konkurs! – gospodarze programu zachęcają do udziału w konkursie „ZDOBYWAJ BRAMKI – WYGRYWAJ NAGRODY”, który ruszył 30 maja. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.bramki.tvp.pl. Zachęcamy Państwa do nadsyłania nagrań video, dokumentujących strzelone bramki. Trzy najlepsze filmy nagrodzimy zestawami kibica (nagroda niespodzianka)! Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zalogować się na specjalnej platformie www.bramki.tvp.pl, do której skieruje nas strona internetowa naszego programu www.kawaczyherbata.tvp.pl i umieścić nagranie wideo. Zachęcajmy naszych widzów do przesyłania klipów video, wykonanych telefonem komórkowym, kamerą itp..

- „Chaplin” – felieton Pawła Rojka i Pawła Jeża. Tym razem nasz filmowy podróżnik jest w Szwajcarii, gdzie podąża śladami wybitnego światowego filmowca – Charcie Chaplina. Ten Brytyjczyk, urodzony w Londynie pod koniec XIX wieku, znakomity hollywoodzki aktor i reżyser okresu kina niemego, później także filmów udźwiękowionych; producent, scenarzysta i kompozytor muzyki filmowej, zmarł 25 grudnia 1977 w szwajcarskim miasteczku Vevey, położonym na brzegu Jeziora Genewskiego, w kantonie Vaud. Uwaga! – mamy dla Państwa płyty DVD z filmami z kolekcji Chaplina, która własnie została wydana, wystarczy zadzwonić pod nr tel. 22 50 70 157.

- fryzjerskie trendy lata – jak dobrać odpowiednią fryzurę do twarzy, urody? Czym się kierować w doborze uczesania do konkretnych sukienkek, garniturów? Czego unikać? Ile kosztuje modna fryzura? O tym rozmawiamy z Maciejem Zieniem – projektantem i z Rafałem Potomskim – stylistą fryzur. Znakomity projektant mówi też o światowych trendach w ślubnej modzie oraz o tym, jak dobrać suknię do konkretnej sylwetki. Panowie podpowiadają również, jak w ostatniej chwili pomóc pannie młodej poprawić wygląd?

- finał akcji „Metamorfozy” cz.2 – Monika Kinal – stylistka przemienia panie, które zakwalifikowały się do naszej zabawy, a my nadal obserwujemy ich metamorfozę.