wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kawa czy herbata? - Zakaz korzystania z czerwonych samochodów

imageFelieton JOANNY FICIŃSKIEJ o zakazie używania czerwonych samochodów. Okazuje się, że tych którzy mają czerwone auta może czekać wizyta u lakiernika. Reportaż opowiada wszystko o kontrowersyjnej dyrektywie unijnej, która już niedługo zacznie obowiązywać w Polsce. »  
00:03:25

Kawa czy herbata? - Zajęcia cyrkowe dla amatorów

image W Łodzi mieszka dziewczyna, która dostała z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego stypendium na….miejsce, w którym można „bawić się” w cyrk. Dzięki znajomym pomalowała ściany, przygotowała wszystko…łącznie z pokazem, w którym wystąpili zapaleni amatorzy cyrkowi (czyli jej kumple).Chodzili po linie, pani psycholog tańczyła na trapezie, był taniec z ogniem, akrobacje »  
00:01:53

Kawa czy herbata? - Zagrożenia współczesnego świata

fot.Bieżący komentarz do aktualnej sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa prezydenta i członków parlamentu. »  
00:06:13

Kawa czy herbata? - Zagraniczne media o EURO 2012

fot.Relacje z polskich miast EURO 2012 na cały świat przekazują zagraniczne stacje telewizyjne. Z naszą kamerą podpatrywaliśmy jak pracują i co mówią o Polsce. »  
00:03:35

Kawa czy herbata? - Zagłębie i Śląsk – to nie to samo!

imageŚląsk czy Zagłębie? Animozje między ślązakami a dąbrowianami (i ich odzwierciedlenie w dowcipach; pobożni ślązacy kontra „cwaniaczki” z Zagłębia). »  
00:05:46

Kawa czy herbata? - Zaduszki na świecie

fotoWspólnie z podróżniczką Elżbietą Dzikowską omawiamy zwyczaje zaduszkowe na krańcach świata. »  
00:04:03

Kawa czy herbata? - Zadbaj o tarczycę

fot. Dziś rozpoczyna się „Tydzień Walki z Chorobami Tarczycy” -(Thyroid Awareness Week) organizowany w Polsce już po raz czwarty w związku ze Światowym Dniem Tarczycy przypadającym na 25 maja. W tym roku tematem przewodnim obchodów będzie „Wpływ dysfunkcji tarczycy na funkcjonowanie organizmu i jakość życia człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem chorób sercowo »  
00:03:51

Kawa czy herbata? - Zachęcamy do biegania!

43Orlen Warsaw Marathon to nie tylko maraton! To także biegi towarzyszące na 10 km i 3,33 km. »  
00:04:59

Kawa czy herbata? - Zabezpieczenie przyszłości finansowej dziecka

image Pojawienie się dziecka zmienia znacząco strukturę wydatków w domowym budżecie. Aby zapewnić mu dobrą przyszłość finansową, już od samego początku warto odkładać dodatkowe środki. Dobrym rozwiązaniem mogą być ubezpieczenia posagowe, czyli specjalne programy oszczędnościowe, które zapewniają uposażonemu dziecku wypłatę sumy ubezpieczenia z chwilą osiągnięcia przez nie wieku określonego w umowie »  
00:05:10

Kawa czy herbata? - Zabawy rozwijające kreatywność dziecka

imageRozmawiamy o zabawach, które warto wymyślać dzieciom, aby rozwijać ich kreatywność. »  
00:07:10

Kawa czy herbata? - Zabawne wpadki „Kawy czy herbaty?”

Zabawne wpadki „Kawy czy herbaty?”Rozsypująca się scenografia, chwilowa amnezja prezentera i motorówka mknąca wprost na ekipę filmową. W programie na żywo wszystko jest możliwe. A gospodarze „Kawy czy herbaty?” popełniają gafy z wrodzonym wdziękiem. »  
00:02:07

Kawa czy herbata? - Zabawki dla dorosłych i nie tylko

imageLaska do wywoływania deszczu, aparat, który sam robi zdjęcia oraz kształty, które nie istnieją w naturze, a są stworzone przez naukowców. Czym bawią się dorośli ludzie? »  
00:06:27

Kawa czy herbata? - Zabawa strojem i kolorem

fotoŻakiety w stylu radzieckich mundurów, płaszcze niczym węgierskie kontusze, pasy łowickie przecinające sylwetkę, a do tego getry z siatki w neonowych kolorach. W naszym studio Jola Słoma i Mirek Trymbulak - projektanci, którzy od 20 lat tworzą polską modę. »  
00:04:23

Kawa czy herbata? - Za dużo soli w diecie Polaków

imageSól kuchenna jest obok cukru i mąki nazywana jednym z trzech białych zabójców współczesnego człowieka. Dzienne spożycie soli w Polsce prawie trzykrotnie przekracza zalecaną przez WHO dawkę. »  
00:03:13

Kawa czy herbata? - Za co kochamy Bollywood?

obrazekSkąd w Polsce taka popularność tańców orientalnych? Polki odnajdują w nich to, co pozwala na ukazanie pełni ich kobiecości. »  
00:09:33

Kawa czy herbata? - Z wizytą u szczotkarza

fotoOdwiedziliśmy jeden z najstarszych zakładów w Polsce, w którym ręcznie wyrabiane są szczotki i pędzle. »  
00:03:24