• Wersja do druku
  • -AA+A

Mec. Niebieszczański uniewinniony

18:26, 08.02.2013
Mec. Niebieszczański uniewinniony Szczeciński adwokat - Dariusz Niebieszczański nie wręczył milionowej łapówki. To decyzja gorzowskiego sądu okręgowego. Prokuratura oskarżyła Niebieszczańskiego o wzięcie łapówki gdy był syndykiem gorzowskiej filii Ursusa. Podczas odczytywania wyroku Niebieszczański zasłabł.

Szczeciński adwokat - Dariusz Niebieszczański nie wręczył milionowej łapówki. To decyzja gorzowskiego sądu okręgowego. Prokuratura oskarżyła Niebieszczańskiego o wzięcie łapówki gdy był syndykiem gorzowskiej filii Ursusa. Podczas odczytywania wyroku Niebieszczański zasłabł.

Mec. Niebieszczański uniewinniony
Mec. Niebieszczański uniewinniony

Podziel się:   Więcej
Prokuratura oskarżała Dariusza Niebieszczańskiego o to, że wziął milion złotych łapówki od znanego biznesmena spod Koszewka Stanisława P. Ten kupił od Niebieszczańskiego, który był syndykiem Ursusa w Gorzowie - majątek przedsiębiorstwa. W umowie była klauzula, że jeśli biznesmen nie zapłaci za cały zakład w terminie, to syndyk może odkupić atrakcyjną część przedsiębiorstwa. Niebieszczański z tego nie skorzystał, a biznesmen twierdzi, że kosztowało go to milion złotych. Wyrok nie jest prawomocny, ale prokuratura prawdopodobnie odwoła się od niego. Niebieszczański zapowiedział, że będzie się domagał od Stanisława P. odszkodowania za zniesławienie.