• Wersja do druku
  • -AA+A

Zabójstwo w Ustroniu Morskim

11:29, 24.10.2013
Zabójstwo w Ustroniu Morskim Brutalne morderstwo w Ustroniu Morskim. Zginął właściciel hurtowni budowlanej. Policja zatrzymała jego pracownika. To 22-letni Dawid G. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna przyznał się do zabójstwa swojemu ojcu, a ten przekazał informację policji.

Brutalne morderstwo w Ustroniu Morskim. Zginął właściciel hurtowni budowlanej. Policja zatrzymała jego pracownika. To 22-letni Dawid G. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna przyznał się do zabójstwa swojemu ojcu, a ten przekazał informację policji.

Zabójstwo w Ustroniu Morskim (fot. arch.M.Nowak/tvp.info)
Zabójstwo w Ustroniu Morskim (fot. arch.M.Nowak/tvp.info)

Podziel się:   Więcej
Nagie, okaleczone zwłoki 44-letniego Andrzeja C. znalazła rano na zapleczu hurtowni matka jego konkubiny. Mężczyzna zginął od ciosów nożem.

Andrzej C kilka miesięcy temu otworzył w Ustroniu hurtownię budowlaną. Rodzina i znajomi twierdzą, że nie miał wrogów.

Wiadomo, że Andrzej C nie wrócił po pracy do domu w Ustroniu Morskim. Czasem zdarzało mu się nocować na zapleczu hurtowni.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że podejrzanym o morderstwo i zatrzymanym już przed policję jest 22-letni Dawid G., który pomagał w właścicielowi hurtowni w drobnych pracach. Miał wrócić do domu nad ranem i opowiedzieć ojcu o tym, że zabił szefa. Ojciec zawiadomił policję. Jeśli potwierdzi się, że 22-latek zabił to grozi mu dożywocie.