• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Liliana Pędziwiatr. Świnka morska nie lubi być sama”

14:26, 25.07.2019
„Liliana Pędziwiatr. Świnka morska nie lubi być sama” Bestsellerowa seria przygód Liliany Pędziwiatr wzbogaciła się o drugi tom, adresowany do młodszych dzieci (6+). To opowieść o śwince morskiej, która nie lubi samotności.

Bestsellerowa seria przygód Liliany Pędziwiatr wzbogaciła się o drugi tom, adresowany do młodszych dzieci (6+). To opowieść o śwince morskiej, która nie lubi samotności.

foto
foto

Podziel się:   Więcej
 
„Liliana Pędziwiatr. Świnka morska nie lubi być sama” to kolejna część serii książek o niezwykłej dziewczynce, która rozumie zwierzęta i potrafi z nimi rozmawiać, a kwiaty radośnie rozkwitają w jej obecności. W tym tomie Liliana robi wszystko, by pomóc śwince morskiej, która tęskni za swym ukochanym przyjacielem. Na szczęście dziewczynka potrafi rozmawiać ze zwierzętami, więc szybko dowiaduje się, czego brakuje małej śwince morskiej…

Mała doktor Dolittle zachwyciła już nieco starszych czytelników (8+), a teraz pokazuje fascynujący świat przyrody nieco młodszym.
Wyjątkowy dar czasem przysparza bohaterce kłopotów, jednak wkrótce dziewczynka odkrywa, jak bardzo może być on pożyteczny.

„Liliana Pędziwiatr” to zabawna i wciągającą lektura dla dzieci, pełna sympatycznych, kolorowych ilustracji i wspaniałych przygód.
Duża, wyraźna czcionka ułatwia czytanie tym, którzy chcą samodzielnie czytać o perypetiach rudowłosej tłumaczki zwierząt.

Autorką serii, przetłumaczonej dotąd na 4 języki, jest znana małym czytelnikom i przez nich lubiana Tanya Stewner.
Ilustracje do książki wykonała Florentine Prechtel – ceniona ilustratorka książek dla dzieci i młodzieży.