• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Lokatorzy”

15:14, 08.03.2011
„Lokatorzy” Państwo Bogaccy,wynajmują mieszkanie trzem młodym studentkom. Mieszkanie we wspólnym domu jest źródłem wielu zabawnych sytuacji i nieporozumień - poniedziałek - piątek, godz. 17.35

Państwo Bogaccy,wynajmują mieszkanie trzem młodym studentkom. Mieszkanie we wspólnym domu jest źródłem wielu zabawnych sytuacji i nieporozumień - poniedziałek - piątek, godz. 17.35

fot. TVP
fot. TVP

Podziel się:   Więcej

odc. 1  Nieproszony gość

Bogaccy decydują się wynająć piętro swojej willi młodym dziewczynom. Krysia i Zuzia starają się przekonać właścicieli, aby wynajęli pokój także Jackowi, którego po imprezie znalazły śpiącego w wannie.

Odc. 2  Wszyscy to robią

Krysia i Zuzia starają się ukryć przed mamą Krysi, która niespodziewanie odwiedziła ją w Warszawie, że Jacek mieszka razem z nimi.

Odc. 3 Dzisiaj twoja kolej

 Krysia podejrzewa, że Jacek się w niej zakochał. Jacek ze swoim kolega Frankiem idzie na mecz. Jacek zaprasza Izę do siebie. Krysia jest o to wściekła i postanawia się zemścić na Jacku.

Odc. 4  To tylko pieniądze

Cała trójka sądzi, że skradziono im pieniądze za mieszkanie. Obawiając się Bogackiego, postanawiają przez kilka dni go unikać. Okazuje się, że Bogacki naprawiając u nich kran, znalazł pieniądze na czynsz i zabrał je.

Odc. 5  Żadnych zwierząt

Frankowi, przyjacielowi Jacka, oszczeniła się suka. Franek, chcąc pozbyć się szczeniaków, daje jednego Jackowi. Cała trójka boi się, co będzie, jak dowiedzą się Bogaccy.

Reżyser: Marcin Sławiński.

Scenariusz: Zbigniew Kamiński.

Wyk.: Ewa Szykulska, Marek Siudym, Agnieszka Michalska, Olga Borys, Michał Lesień.